Pokladní systémy Dotykačka

Podnikejte efektivně a s přehledem.

Rezervační systém
Skladový systém
Platební terminály
Věrnostní program
Docházkový systém
Mobilní číšník

Proč si pořídit pokladní systém od Dotykačky

1

Vhodný pro každé podnikání

Akční sady Dotykačky jsou vhodné jako pokladní systémy pro restaurace, pokladní systémy pro obchod, kavárny, bary a další gastro provozovny, stánkový prodej, služby, řemeslníky i jako levné řešení pro malé řemeslníky a živnostníky.

2

Mnoho praktických funkcí

Pokladní systémy Dotykačka zvládnou tisíce účtů, položek, neomezený počet uživatelů a transakcí. Mají množství praktických funkcí jako mapa stolů, happy hours, take away nebo odtěžování ingrediencí. Vzdálenou správu a skladový systém uvítají podnikatelé s větším počtem skladových položek, pokladen a uživatelů.

3

Napojení na další systémy

Pokladní systémy Dotykačka snadno propojíte s účetním programem, e-shopem, kamerovým nebo objednávkovým systémem a platebními terminály.

4

Návody zdarma a technická podpora 24/7

Na technickou podporu 221 221 331 můžete volat 24 hodin denně včetně víkendů a svátků. Dotykačka má také propracované a detailní návody, praktická videa v ceně licencí a pravidelná školení pro zákazníky zdarma.

Pokladní systémy Dotykačka vám usnadní práci a ušetří čas

Pokladní systémy Dotykačka jsou připraveny vám pomoci v malém a středně velkém podnikání. V současnosti je na trhu nejžádanějším pokladním systémem, který je spolehlivý, jednoduchý a rychlý z hlediska obsluhy, má intuitivní správu produktů, kategorií a snadnou práci s účty a pokladnou.

Pokladní systémy Dotykačka

Spolehlivý partner pro vaše podnikání.

Jak pomáhá pokladní systém Dotykačka v praxi?

Plzeňská restaurace se zahrádkou si pořídila aplikaci Mobilní číšník, aby zefektivnila obsluhování zákazníků při velkém vytížení.V průběhu největších náporu hostů v letním období zvládli obsloužit více hostůna zahrádce než kdykoliv předtím. Díky rychlé a neutahané obsluze se spokojení zákazníci vraceli a restauraci vzrostly tržbyo téměř 8 %.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 15,6″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.

Často kladené otázky

Pokladní systémy Dotykačka obsahují vždy kombinaci hardware – tedy pokladnu s tiskárnou a dalším volitelným příslušenstvím jakým je např. pokladní zásuvka, váha, čtečka čárových kódů nebo platební terminál a dále software – tedy vybrané licence (programu).

Záleží na velikosti provozu i na tom, jaké funkce budete využívat. Prohlédněte si přehledné srovnání funkcí a zvolte si nejvhodnější variantu pro vaše podnikání.

V ceně licence jsou zahrnuté všechny praktické funkce, které vám ušetří mnoho času a každodenní administrativy. Dále nonstop telefonická technická podpora, praktické návody a videa, garance zapůjčení náhradního zařízení zdarma v případě reklamace nebo Vzdálená správa, díky které se k pokladně připojíte na dálku odkudkoliv.

Všechna data máte bezpečně uložená na cloudu a dostanete se k nim pomocí hesla, které si zvolíte. Nikdo jiný k nim nemá přístup. Dotykačka také získala několik certifikátů za kybernetickou bezpečnost pokladen i ochranu osobních údajů.