Mobilní terminál/číšník

Rychlejší obsluha zákazníků a nižší náklady na personál.

Mobilní číšník od Dotykačky
HD displej
Android
GPS
Wi-Fi
Bluetooth
Skener

Proč využít Mobilního číšníka

1

Rychlejší obsluha

Během nejvíce vytížených situací, jako jsou obědové špičky či víkendové večery, zvládne obsluha rychle a s přehledem obsloužit všechny vaše hosty.

2

Nižší náklady na personál

Celkové zrychlení obsluhy způsobí, že k obsloužení hostů vám bude stačit menší množství personálu, než tomu bylo doposud.

3

Větší spokojenost zákazníků

Díky kratší době čekání na objednávku i platbu, získáte spokojené zákazníky, kteří se k vám budou pravidelně vracet a rádi vás doporučí i ostatním.

4

Vyšší zisky

Díky rychlé synchronizaci s hlavní pokladnou nehrozí, že by se obsluha v objednávkách ztratila a všechna důležitá data zůstávají přehledně na jednom místě.

Mobilní číšník svými funkcemi zastoupí hlavní pokladnu

Zařízení zobrazuje položky a kategorie z hlavní pokladny a všechny další potřebné funkce, které k odbavení hosta potřebujete.

Mobilní číšník od Dotykačky

Šetřete obsluze čas, sobě peníze.

Mobilní číšník - mapa stolů

Jak pomáhá
Mobilní číšník v praxi?

Plzeňská restaurace se zahrádkou si pořídila aplikaci pro vyšší efektivitu obsluhy zákazníků při velkém vytížení. V průběhu největších náporů hostů v letním období zvládli obsloužit více hostů na zahrádce než kdykoliv předtím. Díky rychlé a svěží obsluze se spokojení zákazníci vraceli a restauraci vzrostly tržby o téměř 8 %.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ PLUS 14″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.

Často kladené otázky

Přímo na zařízení nelze provést platbu kartou. Můžete ale uzavřít účet a zvolit platební metodu. Pro platbu kartou poté můžete využít jeden z našich platebních terminálů.

Ano, snadno ho napojíte na hlavní pokladnu, se kterou bude následně sdílet všechna data.

Ano, práce s účty je stejná jako na hlavní pokladně. Můžete je otevřít, rozdělit, přesunout i uzavřít.

V Mobilním číšníkovi uvidíte nastavenou mapu stolů, se kterou můžete pracovat.

Ne, ale lze ho spárovat s mobilní bluetooth tiskárnou, případně můžete využít také tiskárnu připojenou k hlavní pokladně. Tisk přímo ze zařízení ale není možný.

Ano, účet můžete otevřít jak na hlavní obrazovce, tak v mapě stolů.