Pokladní systém pro gastro

25 000

UŽIVATELŮ

Spolehlivý partner pro vaše podnikání

Pokladní systém pro gastro je kompletní nástroj pro snadnou správu rezervací, online objednávek, docházky zaměstnanců, skladových zásob a dokonalý přehled tržeb. Pokladní systém pro gastro nabízí funkce, které vám ušetří čas a zjednoduší práci. Akceptuje všechny druhy plateb, snadno ho propojíte s ostatními systémy a získáte tak užitečného pomocníka pro efektivní řízení vašeho podniku. Mobilní číšník vám zase pomůže výrazně zrychlit obsluhu zákazníků přímo u stolu a tím zvýšit jejich spokojenost a váš zisk.

Restaurace

S Dotykačkou bude vaše restaurace šlapat jako hodinky. Pokladní systém pro restaurace zrychlí vaši obsluhu a tím i spokojenost hostů.

Kavárny

Pokladní systém pro kavárny se stane vaší pravou rukou. Jeho užitečné funkce vám usnadní práci a dodají podniku harmonii. Mobilní číšník zrychlí obsluhu na letní zahrádce a ušetří kroky vašemu personálu.

Hospody

S pokladním systémem pro hospody se bude obsluze roznášet jedna báseň. Na pár kliknutí vystaví účtenku a díky mapě stolů budou hned vědět, k jakému stolu jít.

Proč si vybrat Dotykačku

Péče o zákazníky je u nás na prvním místě

Aby se vám s Dotykačkou dobře pracovalo a využili jste její funkce na maximum, připravili jsme pro vás rozsáhlý online manuál s podrobnými návody a ukázkami. K dispozici máte také portál zákaznické podpory, Youtube kanál nadupaný praktickými videi nebo pravidelná školení, která jsou pro naše zákazníky zcela zdarma.

Technická podpora 24/7 zdarma

Naši specialisté jsou tu pro vás nonstop a vždy vám ochotně poradí a pomohou se správným nastavením. Můžete volat nebo psát ve dne v noci, o víkendech i státních svátcích. V případě, že budete chtít pomoct s instalací nebo zaškolením personálu, můžete si objednat také zpoplatněný výjezd technika až k vám na provozovnu.

Kompletní řešení od jednoho dodavatele

Získáte cenově výhodné řešení pokladny a platebního terminálu od jediného dodavatele. Čím vyšší budete mít obrat na terminálu, tím větší slevu vám dáme na licenci Dotykačka. Můžete tak ušetřit až 4 320 Kč ročně. A s vyšším typem licence se vám navíc sníží výše transakčních poplatků. Vyřízení je jednoduché a s nastavením vám rádi pomůžeme.

Dokonalý přehled kdykoliv a odkudkoliv

Vzdálená správa vám ukáže celé podnikání jako na dlani, v pohodlí domova nebo klidně z pláže, z mobilu, tabletu nebo počítače. V reálném čase zobrazí přehled tržeb, stav skladu nebo docházku zaměstnanců. Umožní vzdáleně provádět veškerá nastavení, hromadné naskladnění, inventuru nebo kompletní analýzu prodejů a ziskovosti.

Ohlasy zákazníků

„Pokladna od Dotykačky má řadu vychytávek, které nám hodně zjednodušují práci.“

Ondřej Janeček
Pivnice Samota

„Dotykačka nám vyhovuje ve všech směrech a i proto jsme si jí na začátku vybrali.“

Kateřina Smejkalová
Pilot Cafe

„Propojení pokladního systému Dotykačka a Boltu nám pomohlo zrychlit odbavení objednávek.“

Hung Le
banh-mi-ba

Často kladené otázky

Samozřejmě! Platební terminál získáte za velmi výhodných podmínek. Našim zákazníkům, kteří začali přijímat bezhotovostní platby, se navíc zvýšil obrat v průměru o 24 – 27%. A při spojení s pokladnou od Dotykačky můžete ušetřit až 4 320 Kč ročně.

Pokladní systém pro gastro od Dotykačky je určený pro restaurace, pro kavárny nebo pro hospody a další malé nebo středně velké gastro provozovny. Využijete ho jak ve vnitřních prostorách, tak i na letní zahrádce. Poradí si i se složitějším provozem, kde obsluha probíhá také v rámci salonků nebo na dvou patrech. A Dotykačku můžete používat i pro stánkový prodej.

Nejčastěji využívané jsou především mapa stolů, rezervační systém, happy hours, take away, parkování nebo přesouvání účtů, rozdělení plateb, mobilní číšník, věrnostní program, dárkové poukazy nebo podrobné analýzy ve Vzdálené správě.

Pokud chcete plnohodnotně využívat všechny funkce, které Dotykačka nabízí, pak vám doporučujeme licenci NAPLNO nebo NEOMEZENĚ.

Naše API je otevřené pro napojení dalších systémů, jakými jsou např. účetní program, e-shop, kamerový systém, vyvolávací systém apod. Podrobný návod najdete v uživatelské příručce pro API.

Ano. Mapa stolů umožňuje vytvoření schéma stolů odpovídajícímu umístění stolů ve vaší provozovně.