Pokladní systém pro gastro

25 000

UŽIVATELŮ

Spolehlivý partner pro vaše podnikání

Jeden nástroj pro kompletní správu

Snadná správa rezervací, online objednávek, docházky zaměstnanců, skladových zásob a dokonalý přehled tržeb a ziskovosti. Vše na jednom místě, bez dalších nákladů a bez nutnosti přepínání mezi různými systémy.

Praktické funkce, které šetří čas

Mapa stolů, parkování účtů, take away, happy hours, snadná tvorba menu nebo třeba Mobilní číšník a mnoho dalších užitečných funkcí, které vám ušetří spoustu času a nervů.

Akceptujte všechny druhy plateb

Hotovost, stravenky, dárkové poukazy, platební karty, platby pomocí hodinek, chytrých mobilních telefonů nebo QR kódů přímo na stolech.

Věrnostní program pro stálé zákazníky

Atraktivní a velmi populární způsob, jak si pomocí odměn za věrnost zajistit opakovanou návštěvu zákazníka a získat informace o jeho nákupní historii. Spokojený zákazník vás navíc velmi rád doporučí ostatním a přivede k vám i své známé.

Pokladní systém pro gastro se stane vaší pravou rukou

Pokladní systém pro gastro je rychlý, spolehlivý a jednoduše ovladatelný a díky mnoha praktickým funkcím vás zbaví zbytečné administrativy. Můžete ho propojit s dalšími systémy (e-shop, účetní program, kamerový systém atd.) a získat tak užitečného pomocníka pro efektivní řízení vašeho podniku.

Ohlasy zákazníků

Pivnice Samota
Praha
Dotykačka má řadu vychytávek, které nám hodně zjednodušují práci. Když máte pod palcem celou restauraci, fakt nemáte čas bojovat se složitou pokladnou a hodiny zaškolovat personál. U Dotykačky toto naštěstí řešit nemusíme. Navzdory všem pokročilým funkcím je pořád jednoduchá a naučí se s ní v krátké době pracovat i brigádníci. Propojení s objednávkami přes Vyzvednisi.cz funguje skvěle a navíc je zdarma. Gastro na tom není po covidu zrovna růžově, takže se nám každá ušetřená koruna hodí. Objednávky nám chodí rovnou do pokladny, nikam nic nepřepisujeme, takže se nestává, že se nějaká objednávka někam zatoulá nebo v ní něco chybí. Další praktickou vychytávkou je Bezkontaktní menu. Zákazníci si na něj rychle zvykli a pro nás je to obrovská úspora času a nervů hlavně během poledních meníček. Jakoukoliv úpravu totiž můžeme udělat rychle a bez vysvětlování. Ať už jde o změnu přílohy nebo smazání jídla, které zrovna došlo. Zákazník má tak aktuální nabídku přímo před očima pokaždé, když si načte QR kód na stole.
Ondřej Janeček
majitel
Pilot Cafe
Praha
S Dotykačkou nemáme žádný problém. Vyhovuje nám ve všech směrech a i proto jsme si jí na začátku vybrali. Hodně oceňuji to, že se nezasekává při větším náporu objednávek. V minulosti jsem pracovala s pokladními systémy, které větší nápor úplně nezvládali. Za nás tedy určitě hodnotíme velmi kladně.
Kateřina Smejkalová
provozní
banh-mi-ba
Praha
Propojení pokladního systému Dotykačka a Boltu nám pomohlo výrazně zrychlit odbavení objednávek. Hlavní výhoda je v tom, že už nemusíme mít 2 zařízení (pokladnu a tablet pro příjem objednávek). Objednávky se objevují přímo v Dotykačce. Odpadlo nám tím přepisování objednávek z Boltu do pokladny a tím se nám i snížil počet chyb, které jsme občas udělali. V Dotykačce jsou objednávky přehledně uspořádány a na uzávěrkách pokladny a reportech tržeb ihned vidíme celkový obrat za objednávky z Boltu. Je pro nás tedy i jednodušší analyzovat tržby a máme nad vším výrazně vyšší kontrolu. Propojení máme aktuálně na našich 4 pobočkách v Praze a jsme velmi spokojení.
Hung Le
manažer
Born in London
České Budějovice
„Jsme kavárna v autentickém anglickém stylu, která nabízí tradiční britská jídla na každou část dne. Otevřením této kavárny jsme si splnili svůj sen, kdy jsme více jak 12 let s partnerkou pracovali pro 5* hotely v centru Londýna. Pokladní systém Dotykačka jsem objevili na internetu a již od začátku nám vyhovoval. Nabízí mnoho analytických nástrojů - přehlednou kontrolu prodaných produktů, statistiku prodeje i skladové hospodářství. Ovládání je jednoduché a rychle se s ní váš personál naučí pracovat.“
Lukáš Binter
majitel
Salt'n'Pepa Foodtruck
Praha
„Hledali jsme pokladní systém, který bude fungovat v našem Foodtrucku a nezabere moc místa. Dotykačka nabízí mobilní pokladnu s malou USB tiskárnou. To se nám líbilo a rozhodli jsme se do toho jít. Je fajn, že mají možnost zkušebního provozu i zapůjčení na jakoukoliv dobu. Tak si člověk může vyzkoušet, co všechno Dotykačka umí a zda mu bude v jeho byznyse fungovat. Navíc skvělý servis a technická podpora!“
Zuzana a Radovan
majitelé
Tajmahal Express
Praha
„Jsme rodinná indická restaurace, které se líbila pokladna Dotykačka a její funkce. Příjemní obchodníci a velký servis od techniků je k nezaplacení a přitom zcela zdarma. Snadná obsluha a příjemný vzhled. Pro restauraci vše potřebné, mapy stolů si můžete upravovat dle svého a připojení na dálku mi dovoluje mít přehled nad svým podnikáním odkudkoliv. Jsme spokojeni.“
Abdullah Al-Mehedi
jednatel
Mansson's Bakery
Praha
„Při výběru pokladního systému bylo důležité uvědomit si, co přesně od něj očekávat. Jsou totiž úplně základní řešení, která řeší vyloženě evidenci tržeb a nic víc. Jiná řešení toho zase umí tolik, že bych v pekárně našich rozměrů neměl možnost všechny funkce využít. Uvítal jsem, že jsem si mohl v showroomu společnosti Dotykačka prohlédnout jednotlivá řešení. Oceňuji i to, že poskytují 24 hodinovou technickou podporu pro případ, že by se vyskytl jakýkoliv problém. Na Dotykačce se mi líbí, že ji mohu využít i k lepší kontrole a efektivnějšímu řízení celého podnikání. Umožňuje propojení s účetnictvím a skladovým hospodářstvím, což je rozhodně cenný benefit. Také se mi líbí, že je možné pokladnu obsluhovat i vzdáleně a získávat z ní nejrůznější analýzy pro reporty. V rámci každodenního chodu kavárny zase ocením funkce jako nastavení mapy stolů, parkování účtů či možnost nastavení happy hours, kdy automaticky platí výhodnější ceny a obsluha nikde nemusí nic složitě zadávat. Pochopitelně je pro mě zásadní, že je celý systém jednoduchý a intuitivní a snadno se s ním pracuje.“
Lars Mansson
majitel
Vingl – vinný bar
Praha
„Dotykačka nám pomáhá od samého začátku. Jednoduchá a přehledná aplikace nám usnadňuje především "papírování" spojené s podnikáním. Automatické zasílání dat do Pohody zase velmi ocení naše paní účetní, která ušetří čas a práci a jednoduchý import obsahuje vše potřebné. Díky licenci NAPLNO využíváme skladové hospodářství, rezervační systém a téměř všechny nabízené prodejní analýzy, díky kterým hned vidíme, jak si náš podnik vede, což je skvělé.“
Ivona Páleníková a Denisa Knížková
společnice a provozní
Fresh Greek
Praha
„Na všech pobočkách používáme pokladní systém Dotykačka, momentálně máme čtyři pokladny včetně platebních terminálů a zákaznických displejů. Používáme základní funkce licence Snadno, chválíme zejména dostupnost technické podpory a chystáme se Dotykačku používat v budoucnu v každé další otevřené provozovně. Systém hodnotíme jako velmi jednoduchý, spolehlivý a intuitivní na ovládání a celkově jsme velmi spokojení.“
Petr Kuchár
majitel a provozní

Často kladené otázky

Pokladní systém pro restaurace od Dotykačky je určený pro malé i středně velké provozovny. Využijete ho jak ve vnitřních prostorách, tak i na letní zahrádce. Poradí si i se složitějším provozem, kde obsluha probíhá také v rámci salonků nebo na dvou patrech.

Nejčastěji využívané jsou především mapa stolů, rezervační systém, happy hours, take away, parkování nebo přesouvání účtů, rozdělení plateb, mobilní číšník, věrnostní program, dárkové poukazy nebo podrobné analýzy ve Vzdálené správě.

Pokud chcete plnohodnotně využívat všechny funkce uvedené v otázce č. 2, pak vám doporučujeme licenci NAPLNO nebo NEOMEZENĚ.

Naše API je otevřené pro napojení dalších systémů, jakými jsou např. účetní program, e-shop, kamerový systém, vyvolávací systém apod. Podrobný návod najdete v uživatelské příručce pro API.