Pokladní systém pro stánkový prodej

25 000

UŽIVATELŮ

Spolehlivý partner pro váš prodej na stáncích, trzích, festivalech nebo v mobilních provozovnách

Přenosné řešení

Malá mobilní pokladna s vysokou výdrží baterie, vhodná pro všechny živnostníky, kteří potřebují mít lehké a přitom odolné zařízení neustále při ruce.

Jednoduchá obsluha

Pokladnu můžete používat jako jednoduchou kalkulačku a vydávat účtenky na pár kliknutí. Obsluha je rychlá a velmi jednoduchá, s pokladnou se snadno naučí pracovat i úplný začátečník.

Možnost rozšíření

Mobilní pokladnu můžete rozšířit např. o platební terminál a nabídnout tak svým zákazníkům možnost bezkontaktní platby. Placení kartou je nejen bezpečné a velmi oblíbené, ale navíc vám může přinést o 12-18 % vyšší zisk.

Návody zdarma a technická podpora 24/7

Na technickou podporu 221 221 331 můžete volat 24 hodin denně včetně víkendů a svátků. Dotykačka má také propracované a detailní návody, praktická videa v ceně licencí a pravidelná školení pro zákazníky zdarma.

Pokladní systém pro stánkový prodej bez zbytečných front

Pokladní systém pro stánkový prodej je rychlý, spolehlivý a jednoduše ovladatelný. Eviduje prodej každého zboží, umožní vám snadnou práci s účty, produkty a kategoriemi, přehledné řízení skladových zásob a vzdálený přístup do aplikace odkudkoliv.

Ohlasy zákazníků

Salt'n'Pepa Foodtruck
Praha
„Hledali jsme pokladní systém, který bude fungovat v našem Foodtrucku a nezabere moc místa. Dotykačka nabízí mobilní pokladnu s malou USB tiskárnou. To se nám líbilo a rozhodli jsme se do toho jít. Je fajn, že mají možnost zkušebního provozu i zapůjčení na jakoukoliv dobu. Tak si člověk může vyzkoušet, co všechno Dotykačka umí a zda mu bude v jeho byznyse fungovat. Navíc skvělý servis a technická podpora!“
Zuzana a Radovan
majitelé
Točená zmrzlina u Jedničky
Brno
„Máme dva zmrzlinové stroje na točenou zmrzlinu, a když přišly tropické dny s frontami lidí, naše obsluha nestíhala obsluhovat tlačítkovou pokladnu. S aplikací Dotykačka jsme výrazně zrychlili prodej. Navíc nám pomohla zpřehlednit dohled nad prodejem a máme možnost porovnávat počáteční stav s vyčerpanými surovinami.“
provozovatel stánku

Často kladené otázky

Dotykačka má nejlepší poměr cena/výkon na trhu a více než 25 tisíc spokojených uživatelů v rámci skupiny Solitea. Velké množství praktických funkcí, propojení s dalšími systémy (e-shop, účetní program, objednávkový nebo kamerový systém) a platební terminály za nejvýhodnějších podmínek dělají z pokladního systému Dotykačka jedničku na trhu.

Záleží na velikosti provozu i na tom, jaké funkce budete využívat. Prohlédněte si přehledné srovnání funkcí a zvolte si nejvhodnější variantu pro vaše podnikání.

Pokud trávíte pracovní dobu na nohou nebo u zákazníka, bude pro vás vhodným řešením Dotykačka MOBILNÍ se zabudovanou tiskárnou. Jestli dáváte přednost klasické stabilní pokladně, kterou můžete postavit na stůl či do většího stánku, vybrat si můžete například  Dotykačku UNIVERZÁLNÍ a Dokačku KOMPLETNÍ.

V případě technických problémů lze kdykoliv využít naši nonstop technickou podporu. Pomoci vám také mohou podrobné textové a video manuály.