Pokladní systém pro ubytovací zařízení

25 000

UŽIVATELŮ

Spolehlivý partner pro vaše podnikání

Pokladní systém pro ubytovací zařízení od Dotykačky je spolehlivý, intuitivní a snadno ovladatelný. Akceptuje všechny typy plateb, má vlastní rezervační systém a propojení s mnoha externími systémy. Nad svou provozovnou budete mít přehled kdykoli a odkudkoli, a to díky Vzdálené správě, která vám ukáže podrobná data prostřednictvím analytických nástrojů a reportů. Získáte ucelený nástroj pro kompletní správu vašeho podnikání, který vám pomůže podnikat efektivněji a s přehledem.

Hotely

Pokladní systém pro hotely za vás pohlídá rezervace, sklady i docházku zaměstnanců.

Kempy

Mimo sezónu můžete pokladní systém pro kempy jednoduše vypnout a nezaplatit tak ani korunu navíc.

Penziony

S pokladním systémem pro penziony se snadno naučí pracovat i brigádníci.

Proč si vybrat Dotykačku

Péče o zákazníky je u nás na prvním místě

Aby se vám s Dotykačkou dobře pracovalo a využili jste její funkce na maximum, připravili jsme pro vás rozsáhlý online manuál s podrobnými návody a ukázkami. K dispozici máte také portál zákaznické podpory, Youtube kanál nadupaný praktickými videi nebo pravidelná školení, která jsou pro naše zákazníky zcela zdarma.

Technická podpora 24/7 zdarma

Naši specialisté jsou tu pro vás nonstop a vždy vám ochotně poradí a pomohou se správným nastavením. Můžete volat nebo psát ve dne v noci, o víkendech i státních svátcích. V případě, že budete chtít pomoct s instalací nebo zaškolením personálu, můžete si objednat také zpoplatněný výjezd technika až k vám na provozovnu.

Kompletní řešení od jednoho dodavatele

Získáte cenově výhodné řešení pokladny a platebního terminálu od jediného dodavatele. Čím vyšší budete mít obrat na terminálu, tím větší slevu vám dáme na licenci Dotykačka. Můžete tak ušetřit až 4 320 Kč ročně. A s vyšším typem licence se vám navíc sníží výše transakčních poplatků. Vyřízení je jednoduché a s nastavením vám rádi pomůžeme.

Dokonalý přehled kdykoliv a odkudkoliv

Vzdálená správa vám ukáže celé podnikání jako na dlani, v pohodlí domova nebo klidně z pláže, z mobilu, tabletu nebo počítače. V reálném čase zobrazí přehled tržeb, stav skladu nebo docházku zaměstnanců. Umožní vzdáleně provádět veškerá nastavení, hromadné naskladnění, inventuru nebo kompletní analýzu prodejů a ziskovosti.

Ohlasy zákazníků

„Nejvíce oceňuji nonstop servis. Neustále je někdo na telefonu a lze s ním konzultovat jakýkoliv problém.“
Rudolf Korčák
Ricco koupaliště
„Dotykačka usnadnila práci recepčním a přinesla rychlý přehled o denních tržbách a obsazenosti kapacit.“
Ing. Ivo Blažek
Sportovní areál VŠE Praha
„Pokladní systém Dotykačka je přehledný, snadno ovladatelný a neustále dostupný.“
Jaroslava Válková
Penzion u Toníčka

Často kladené otázky

Záleží na velikosti provozu i na tom, jaké funkce budete využívat. Prohlédněte si přehledné srovnání funkcí a zvolte si nejvhodnější variantu pro vaše podnikání.

Pokud trávíte pracovní dobu na nohou nebo u zákazníka, bude pro vás vhodným řešením Dotykačka MOBILNÍ se zabudovanou tiskárnou. Jestli dáváte přednost klasické stabilní pokladně, kterou můžete postavit na stůl či do většího stánku, vybrat si můžete například  Dotykačku UNIVERZÁLNÍ a Dokačku KOMPLETNÍ.

V případě technických problémů lze kdykoliv využít naši nonstop technickou podporu. Pomoci vám také mohou podrobné textové a video manuály.

Samozřejmě! Platební terminál získáte za velmi výhodných podmínek. Našim zákazníkům, kteří začali přijímat bezhotovostní platby, se navíc zvýšil obrat v průměru o 24 – 27%. A při spojení s pokladnou od Dotykačky můžete ušetřit až 4 320 Kč ročně.

Ano. Lze si zakoupit speciální čtečku RFID čipů, která čipy přijímá. Každý zaměstnanec poté obdrží svůj vlastní čip, kterým se poté bude do pokladny přihlašovat.

Dotykačka má nejlepší poměr cena/výkon na trhu a více než 25 tisíc spokojených uživatelů v rámci skupiny Solitea. Velké množství praktických funkcí, propojení s dalšími systémy (e-shop, účetní program, objednávkový nebo kamerový systém) a platební terminály za nejvýhodnějších podmínek dělají z pokladního systému Dotykačka jedničku na trhu.