Objednávkový systém

Objednávkový systém

Objednávkový systém: zaručená cesta k vyšším ziskům

Objednávkový systém dokáže podstatně zvýšit tržby, protože snadno pokryjete také oblasti mimo vaše nejbližší okolí a oslovíte větší množství zákazníků. Rozvozem jídla a zboží tak mnohonásobně zvýšíte počet vašich objednávek a tím i zisk.

Objednávkový systém Foodora

Objednávkový systém Choice

Objednávkový systém Wolt

Objednávkový systém Bolt food

Objednávkový systém Speedlo

Objednávkový systém Adaptee Gastro

Ohlasy zákazníků

„Integrace z Choice nám pomáhá usnadnit práci, položky se nemusejí markovat, což je jednoznačně velká výhoda. Propojení funguje perfektně!“

J’M Pizza

„Propojení Dotykačky s Boltem nám denně šetří hodně času. Práce s objednávkami je výrazně rychlejší a efektivnější.“

Azad kebab

„Propojení Choice a Dotykačky usnadňuje práci našemu personálu zejména během obědů. Dokážeme tak obsloužit více stolů za stejnou dobu.“

Palo Verde Bistro

Často kladené otázky

Online objednávky jsou dnes velmi populární a převážně mladší cílová skupina je zvyklá objednávat si jídlo a zboží online přímo domů či do práce. Oceňují zejména komfort a rychlost doručení. Budete mít velkou výhodu oproti konkurenci a postupně si vybudujete stálou klientelu. S každou objednávkou navíc získáte základní kontaktní údaje zákazníka, čímž se vám rozšíří databáze kontaktů, se kterými můžete dále pracovat a využít je např. k cílené reklamě nebo nabídkám na míru.

Všechny výše uvedené objednávkové systémy a jejich funkce jsou vhodné pro restaurace. Díky možnosti propojení s pokladnou od Dotykačky přináší dokonalý přehled o všech online objednávkách na jednom místě. Reporty tržeb vám zase pomohou zanalyzovat v čem se vám daří a kde je naopak potřeba přidat. Pokud se nemůžete rozhodnout, která služba je pro vás ten pravá, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem pomůžeme.

Nikoliv. Např. Wolt můžete používat i pro rozvoz zboží nebo jeho prostřednictvím nabízet své služby. Využijí ho proto nejen restaurace, ale také maloobchodní prodejny s potravinami, dárkovým zbožím či kosmetikou, lékárny, květinářství a mnohé další.

Tak jako za každou službu, i za objednávkový systém se platí. Objednávkové systémy mají většinou více typů licencí, které se liší nabízenými funkcemi, a tudíž i cenou. Ta je ale pro zákazníky Dotykačky v mnoha případech výhodnější. Propojení s pokladnou vám tak přinese nejen více spokojených zákazníků, ale také nižší náklady na provoz.