Objednávkový systém

Nabízejte své zboží a služby online.

Objednávkový systém ZDARMA
Platby online
Rozvoz
Vlastní aplikace
Propojení s pokladnou
Menu
ZDARMA

Proč používat Objednávkový systém

Mějte konkurenční výhodu

Nabídněte svým zákazníkům další možnost, jak si mohou koupit vaše produkty a odlište se od konkurence. Online objednávky jsou velmi populární a zákazníci ocení zejména komfort objednávky z domova a rychlost doručení.

Získejte nové zákazníky

Dejte o sobě vědět co nejširšímu okruhu potenciálních zákazníků. Již za pár vteřin můžete rozšířit váš web o online objednávání, díky kterému můžete pokrýt oblasti mimo prostor vašeho podniku.

Budujte hodnotnou databázi

S každou objednávkou získáte základní kontaktní údaje zákazníka, čímž se vám rozšíří databáze kontaktů, se kterými můžete dále pracovat a využít je např. k cílené reklamě nebo nabídkám na míru.

Podnikejte efektivně

Propojení s pokladnou přináší dokonalý přehled o všech online objednávkách na jednom místě. Reporty tržeb vám pomohou zanalyzovat v čem se vám daří a kde je naopak potřeba přidat.

Objednávkový systém je zaručená cesta k vyšším ziskům

Objednávkový systém dokáže podstatně navýšit tržby, protože převážně mladší cílová skupina je zvyklá objednávat si jídlo a zboží online přímo domů či do práce. Rozvozem jídla a zboží navíc mnohonásobně zvýšíte počet vašich zákazníků a tím i zisk.

Objednávkový systém
od Dotykačky

Protože nabízet online se vyplatí.

Objednávkový systém Vyzvednisi.cz

Jak funguje objednávkový systém v praxi?

Stačí se jednoduše zaregistrovat a během chvilky můžete své zboží a služby nabízet online. Lidé hledající jídlo či zboží si objednají pohodlně ze svého mobilu, tabletu nebo počítače a objednávku si pak ve smluvený čas vyzvednou ve vaší provozovně, nebo ji můžete doručit na zadanou adresu. Všechny objednávky se vám automaticky synchronizují s pokladnou a přehledné reporty vám pomohou zefektivnit vaše podnikání.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 14″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.

Často kladené otázky

Vyzvednisi.cz je jediný zdarma. Dotykačka dále nabízí také propojení s placenými systémy Adaptee Gastro, Bolt Food nebo Speedlo.

Ano, oba systémy lze jednoduše propojit a díky tomu budete mít veškeré objednávky přehledně na jednom místě.

Ano, u všech uvedených systémů je možnost platby online kartou.

Ano, v pokladně se vám ihned zobrazí příjem nové objednávky. Na vás bude, zda ji přijmete, nebo odmítnete.