Přidej se
k nám do týmu…

dotykačka pomáhá

Rosteme v ČR, expandujeme do zahraničí a děláme podnikání inteligentnější!

Nabízíme výjimečnou pracovní příležitost s moderním produktem, který si do svých chytrých zařízení stáhlo přes 75 000 uživatelů po celém světě. Dotykačka je pokladní systém s aplikacemi postavenými na platformě Android, který usnadní práci živnostníkům, malým i středním podnikatelům z různých typů podnikání. S námi můžeš budovat svoji kariéru a práce se může stát tvým koníčkem. Práce v Dotykačce je výzvou, přijď mezi nás a staň se členem skvělého týmu, který drží při sobě. 

Dej nám o sobě vědět!

Vyplň formulář u některé z níže nabízených pozic, nebo nám pošli CV jen tak a připoj pár motivačních vět o tom, proč si přeješ pracovat v Dotykačce.

Jakmile se objeví naděje, že bychom tě mohli potřebovat, moc rádi si s tebou dohodneme schůzku.

Proč uvažovat o práci v Dotykačce

  1. Tvá práce bude mít smysl. Budeš se podílet na rozvoji jednoho z nejmodernějších pokladních řešení, které desetitisícům podnikatelů a živnostníků reálně usnadňuje život. 
  2. Tvá specializace tě bude bavit. Řídíme se heslem „Soustřeď se na to, co opravdu umíš“. Proto u nás nebudeš ztrácet čas na úmorných poradách a nebudeme tě ubíjet nekonečným schvalováním. Místo toho ti dáme maximum příležitostí uplatnit svůj talent a ukázat, co v tobě je.
  3. Tvé nápady budou slyšet. Pokud přijdeš s rozumným návrhem na zlepšení, uvedeme ho v praxi. Dobré nápady u nás mají zelenou a může je vznést kdokoli – vývojář, obchodník, pracovník call centra i člověk na asistentské pozici. 
  4. Tvůj přínos bude vidět. V našem týmu nebudeš plýtvat energií nad projektem pro pár jednotlivců. Dotykačka má už teď desetitisíce uživatelů v Česku, Polsku i Německu a brzy ji rozšíříme do dalších zemí. Máš šanci pracovat na něčem opravdu velkém, o čem se bude ještě hodně mluvit.

Jestli je ti tohle sympatické a nechybí ti zápal pro věc, samostatné uvažování a spolehlivost, mohli bychom si rozumět.

Pokud navíc souzníš s našimi hodnotami, jako jsou spolehlivost, rychlost, jednoduchost, flexibilita a profesionalita, tak se určitě ozvi!

Jsme mladá dynamická firma, na jejímž počátku stál originální nápad spolehlivě pohlídat získané tržby v podnikání dvou kamarádů. V roce 2015 do společnosti Dotykačka vstoupila ryze česká investiční skupina Redwood Capital a po necelých dvou letech od vzniku Dotykačky se stal z jednoduché aplikace jeden z nejpoužívanějších pokladních systémů u nás. 1. září 2017 došlo ke spojení firem Dotykačka s.r.o. a ONE PUB, s.r.o. a vzniká nový subjekt s názvem Dotykačka ČR s.r.o., který se stal jedním z lídrů na trhu pokladních systémů v ČR.