Skupina Dotykačka ČR s.r.o., do které kromě Dotykačky patří také Smart Software, zaměstnává 130 lidí ve čtyřech zemích a obsluhuje dohromady s mateřskou společností Seyfor více než 24 000 platících zákazníků. Celosvětově si aplikaci Dotykačka stáhlo na svá zařízení přes 100 000 uživatelů. Společnost má nyní obchodní zastoupení v České republice, Polsku, Německu a na Slovensku a v zahraničí poskytuje svoje služby také pod značkou Dotypos.

Hodnoty, na kterých stavíme

Spolehlivost

Jednoduchost

Spolupráce

Náš příběh

2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022

Vítejte v našich kancelářích

Co děláme

Našim posláním je usnadňovat podnikání malým a středně velkým firmám i drobným živnostníkům. Dotykačka je spolehlivý a jednoduše ovladatelný systém, který šetří čas, nervy a hlavně náklady, protože zjednodušuje každodenní administrativu a pomáhá našim zákazníkům efektivně řídit jejich podniky.
Jsme kreativní, pracujeme v týmu, máme rádi dobrodružství a nové výzvy vítáme s otevřenou náručí. U nás si zakládáme na přátelském prostředí, vzájemné důvěře, respektu, zodpovědnosti a loajalitě. V zaměstnání trávíme minimálně třetinu svého dne, a proto je naší prioritou cítit se tu dobře. Fungujeme jako velká rodina, jejíž členové se na sebe mohou spolehnout, umí si navzájem pomoci, zastoupit se v nepřítomnosti a společně si vždycky poradí s každým úkolem.

Sám sebou v dobré společnosti​

Důvěra a férové jednání mezi kolegy.
Ochota naslouchat a učit se nové věci.
Tvůrčí myšlení a inovativní přístup.
Yes, angličtina se ti bude hodit, ale není podmínkou.
Kreativita a příležitost přinášet vlastní řešení.
Atmosféra na pracovišti jako mezi přáteli.
Časová flexibilita a možnost práce z domu.
Kariérní růst a seberozvoj.
Asertivní jednání a vzájemný respekt.

Přidej se k nám

Vlastnická struktura Dotykačky

Dotykačku nyní vlastní společnosti Seyfor a Redwood Capital. Seyfor drží v Dotykačce majoritu 53 %, zbývající podíl 47 % ovládá investiční skupina Redwood Capital. Redwood Capital je český investiční ateliér, spravující investice úzkého okruhu dlouhodobých partnerů. Omezený okruh investorů s dlouhodobě konzistentním rizikovým profilem umožňuje skupině Redwood volnost ve výběru oborů působnosti, velikosti, stádiu rozvoje i investičním horizontu realizovaných projektů a schopnost rychle reagovat na tržní příležitosti. Redwood Capital investuje primárně do projektů z oblastí obnovitelných zdrojů energie a IT technologií. Vedle společnosti Dotykačka investoval Redwood Capital mimo jiné do společnosti EC Heat, EC Biowat, Auxilien Power, Mindpax, Simplerent a další.