Skupina Dotykačka ČR s.r.o., do které kromě Dotykačky patří také Smart Software, zaměstnává 130 lidí ve čtyřech zemích a obsluhuje dohromady s mateřskou společností Seyfor více než 25 000 platících zákazníků. Celosvětově si aplikaci Dotykačka stáhlo na svá zařízení přes 100 000 uživatelů. Společnost má nyní obchodní zastoupení v České republice, Polsku, Německu a na Slovensku a v zahraničí poskytuje svoje služby také pod značkou Dotypos.

Hodnoty, na kterých stavíme

Spolehlivost

Jednoduchost

Spolupráce

Náš příběh

2014
Tři kamarádi řeší jak hlídat tržby na zmrzlinovém stánku. Vzniká aplikace Dotykačka.
2015
Vstup investora Redwood Capital: Rozšiřujeme produkt.
2016
Aplikace je přeložena do 12 jazyků. Ocenění Českých 100 nejlepších.
2017
Vstup na polský trh. Pobočka ve Varšavě.
2018
Máme přes 12 000 uživatelů našich pokladních systémů.
2019
Získali jsme silnou základnu skupiny Seyfor. Vstup na Slovenský trh.
2020
Dodáváme komplexní platební a skladové řešení pro Gastro, Retail a Služby.
2021
Více než 100 000 stažení. 25 000 zákazníků. 130 zaměstnanců. 6 kanceláří.
2022
Otevření pobočky v Bratislavě.
2023
Jsme stabilním hráčem na třech evropských trzích.
2024
Rosteme a nabíráme.

Vítejte v našich kancelářích

Co děláme

Našim posláním je usnadňovat podnikání malým a středně velkým firmám i drobným živnostníkům. Dotykačka je spolehlivý a jednoduše ovladatelný systém, který šetří čas, nervy a hlavně náklady, protože zjednodušuje každodenní administrativu a pomáhá našim zákazníkům efektivně řídit jejich podniky.
Jsme kreativní, pracujeme v týmu, máme rádi dobrodružství a nové výzvy vítáme s otevřenou náručí. U nás si zakládáme na přátelském prostředí, vzájemné důvěře, respektu, zodpovědnosti a loajalitě. V zaměstnání trávíme minimálně třetinu svého dne, a proto je naší prioritou cítit se tu dobře. Fungujeme jako velká rodina, jejíž členové se na sebe mohou spolehnout, umí si navzájem pomoci, zastoupit se v nepřítomnosti a společně si vždycky poradí s každým úkolem.

Sám sebou v dobré společnosti​

Důvěra a férové jednání mezi kolegy.
Ochota naslouchat a učit se nové věci.
Tvůrčí myšlení a inovativní přístup.
Yes, angličtina se ti bude hodit, ale není podmínkou.
Kreativita a příležitost přinášet vlastní řešení.
Atmosféra na pracovišti jako mezi přáteli.
Časová flexibilita a možnost práce z domu.
Kariérní růst a seberozvoj.
Asertivní jednání a vzájemný respekt.

Přidej se k nám

Vlastnická struktura Dotykačky

Dotykačku nyní vlastní společnosti Seyfor a Redwood Capital. Seyfor drží v Dotykačce majoritu 53 %, zbývající podíl 47 % ovládá investiční skupina Redwood Capital. Redwood Capital je český investiční ateliér, spravující investice úzkého okruhu dlouhodobých partnerů. Omezený okruh investorů s dlouhodobě konzistentním rizikovým profilem umožňuje skupině Redwood volnost ve výběru oborů působnosti, velikosti, stádiu rozvoje i investičním horizontu realizovaných projektů a schopnost rychle reagovat na tržní příležitosti. Redwood Capital investuje primárně do projektů z oblastí obnovitelných zdrojů energie a IT technologií. Vedle společnosti Dotykačka investoval Redwood Capital mimo jiné do společnosti EC Heat, EC Biowat, Auxilien Power, Mindpax, Simplerent a další.