Pokladní systém pro služby

pokladní systém pro kadečnictví a kosmetické salony

25 000

UŽIVATELŮ

Spolehlivý partner pro vaše podnikání

Pokladní systém pro služby je spolehlivým pomocníkem, který vám pohlídá tržby, zákaznické rezervace i skladové zásoby a odmění stálé zákazníky. Umí rychlé objednávky zboží, naskladnění z elektronických dodacích listů a hravě si poradí s inventurou. Vystavuje faktury, akceptuje všechny druhy plateb a umožňuje práci s dárkovými poukazy. Ušetřete na počátečních nákladech a pořiďte si do provozovny jen jednu pokladnu. Rozdělíte si náklady s dalšími živnostníky a přitom budete mít svá data v bezpečí a soukromí.

Kadeřnictví a kosmetika

Pokladní systém pro kadeřnictví a kosmetiku dodá vašemu salonu šmrnc. Ušetří vám totž spoustu času, které můžete plně věnovat svým klientům.

Masáže a wellness

Podpořte harmonii svého podniku s pokladním systémem pro masáže a wellness.

Fitcentra a posilovny

Pokladní systém pro fitcentra a posilovny nabízí tolik silných funkcí, jako nabízejí vaše našlapané stroje.

Proč si vybrat Dotykačku

Péče o zákazníky je u nás na prvním místě

Aby se vám s Dotykačkou dobře pracovalo a využili jste její funkce na maximum, připravili jsme pro vás rozsáhlý online manuál s podrobnými návody a ukázkami. K dispozici máte také portál zákaznické podpory, Youtube kanál nadupaný praktickými videi nebo pravidelná školení, která jsou pro naše zákazníky zcela zdarma.

Technická podpora 24/7 zdarma

Naši specialisté jsou tu pro vás nonstop a vždy vám ochotně poradí a pomohou se správným nastavením. Můžete volat nebo psát ve dne v noci, o víkendech i státních svátcích. V případě, že budete chtít pomoct s instalací nebo zaškolením personálu, můžete si objednat také zpoplatněný výjezd technika až k vám na provozovnu.

Kompletní řešení od jednoho dodavatele

Získáte cenově výhodné řešení pokladny a platebního terminálu od jediného dodavatele. Čím vyšší budete mít obrat na terminálu, tím větší slevu vám dáme na licenci Dotykačka. Můžete tak ušetřit až 4 320 Kč ročně. A s vyšším typem licence se vám navíc sníží výše transakčních poplatků. Vyřízení je jednoduché a s nastavením vám rádi pomůžeme.

Dokonalý přehled kdykoliv a odkudkoliv​

Vzdálená správa vám ukáže celé podnikání jako na dlani, v pohodlí domova nebo klidně z pláže, z mobilu, tabletu nebo počítače. V reálném čase zobrazí přehled tržeb, stav skladu nebo docházku zaměstnanců. Umožní vzdáleně provádět veškerá nastavení, hromadné naskladnění, inventuru nebo kompletní analýzu prodejů a ziskovosti.

Ohlasy zákazníků

„Nejvíce nám Dotykačka pomáhá s inventurami a obecně zjednodušuje celý prodej.“
Václav Mandovec
IMPAKT Fitness
„Máme dva kadeřnické salony a s pokladnami od Dotykačky jsme maximálně spokojeni.“
Jana Kramářová
Vlasový Wellness
„Děkuji celému týmu Dotykačky za vstřícnost a rychlost při řešení některých problémů.“
Jarmila Moravcová
Apika Art

Často kladené otázky

Výběr pokladny vždy záleží na velikosti provozu a jeho potřebách. Pokud vlastníte menší provozovnu s minimem místa, ve které probíhá především výroba, hodit se vám bude jedno z našich odolných mobilních zařízení – Dotykačka MOBILNÍ. Jestli máte provozovnu spojenou také s prodejnou či kavárnou, oceníte nejen mobilní řešení, ale také ta stabilní, jako je například Dotykačka UNIVERZÁLNÍ nebo Dotykačka KOMPLETNÍ.

Záleží na velikosti provozu i na tom, jaké funkce budete využívat. Prohlédněte si přehledné srovnání funkcí a zvolte si nejvhodnější variantu pro vaše podnikání.

Dotykačka má nejlepší poměr cena/výkon na trhu a více než 25 tisíc spokojených uživatelů v rámci skupiny Solitea. Velké množství praktických funkcí, propojení s dalšími systémy (e-shop, účetní program, objednávkový nebo kamerový systém) a platební terminály za nejvýhodnějších podmínek dělají z pokladního systému Dotykačka jedničku na trhu.

Především v menších provozech jako jsou například kadeřnice, kosmetičky, fitness trenéři, masérská studia, lektoři nebo autoopraváři. U těchto a mnoha dalších oborů je typické, že více podnikatelů užívá společnou provozovnu.

Samozřejmě! Platební terminál získáte za velmi výhodných podmínek. Našim zákazníkům, kteří začali přijímat bezhotovostní platby, se navíc zvýšil obrat v průměru o 24 – 27%. A při spojení s pokladnou od Dotykačky můžete ušetřit až 4 320 Kč ročně.

Pro tento účel si ve správě položek jednoduše vytvoříte produkt s názvem Nabití bodů a určíte mu jednotkovou cenu, např. 1 Kč = 1 bod. Zákazník si svoji věrnostní kartu dobije a poté se mu začnou odečítat body za jednotlivé návštěvy nebo služby, které u vás vyčerpá. V případě časové permanentky lze nastavit cenu závislou na čase, např. 1 bod = 1 minuta = 1 Kč. Zákazníkovi se pak odečte stejný počet bodů, kolik minut služby vyčerpal. To lze využít např. na plavání, masáže nebo návštěvu sauny či solária.