Pokladní systém pro obchody

25 000

UŽIVATELŮ

Spolehlivý partner pro vaše podnikání

Pokladna do obchodu od Dotykačky je spolehlivý nástroj pro kontrolu tržeb, dodavatelů a skladových zásob. Přijímá všechny druhy plateb, eviduje docházku zaměstnanců, umožní rychlé objednávky, hromadné naskladnění tisíce položek z elektronických dodacích listů i snadnou inventuru. Umí vystavovat faktury, upozorní vás na docházející zboží, odmění věrné zákazníky a snadno ho propojíte s e-shopem, účetnictvím a dalšími systémy. Poradí si s dárkovými poukazy nebo komisním prodejem a umožní práci více uživatelů s různými IČO na jednom zařízení.

Potraviny

Pokladní systém pro potraviny je rychlý, spolehlivý a jednoduše ovladatelný.

Stánkový prodej

Pokladní systém pro stánkový prodej zajistí rychlou obsluhu, díky které se nemusíte být dlouhých front.

Pekárny, cukrárny a řeznictví

Pro všechny, co si své produkty vyrábí sami je tady pokladní systém pro pekárny, cukrárny a řeznictví.

Proč si vybrat pokladnu do obchodu od Dotykačky

Péče o zákazníky je u nás na prvním místě

Aby se vám s Dotykačkou dobře pracovalo a využili jste její funkce na maximum, připravili jsme pro vás rozsáhlý online manuál s podrobnými návody a ukázkami. K dispozici máte také portál zákaznické podpory, Youtube kanál nadupaný praktickými videi nebo pravidelná školení, která jsou pro naše zákazníky zcela zdarma.

Technická podpora 24/7 zdarma

Naši specialisté jsou tu pro vás nonstop a vždy vám ochotně poradí a pomohou se správným nastavením. Můžete volat nebo psát ve dne v noci, o víkendech i státních svátcích. V případě, že budete chtít pomoct s instalací nebo zaškolením personálu, můžete si objednat také zpoplatněný výjezd technika až k vám na provozovnu.

Kompletní řešení od jednoho dodavatele

Získáte cenově výhodné řešení pokladny a platebního terminálu od jediného dodavatele. Čím vyšší budete mít obrat na terminálu, tím větší slevu vám dáme na licenci Dotykačka. Můžete tak ušetřit až 4 320 Kč ročně. A s vyšším typem licence se vám navíc sníží výše transakčních poplatků. Vyřízení je jednoduché a s nastavením vám rádi pomůžeme.

Dokonalý přehled kdykoliv a odkudkoliv

Vzdálená správa vám ukáže celé podnikání jako na dlani, v pohodlí domova nebo klidně z pláže, z mobilu, tabletu nebo počítače. V reálném čase zobrazí přehled tržeb, stav skladu nebo docházku zaměstnanců. Umožní vzdáleně provádět veškerá nastavení, hromadné naskladnění, inventuru nebo kompletní analýzu prodejů a ziskovosti.

Ohlasy zákazníků

„Dotykačka má skvělý osobní přístup k zákazníkovi a vyšla nám vždycky vstříc.“
Vojtěch Antoš & Ing. Pavel Votava
M0ST Nápoje / Beverages
„Jsme velmi spokojeni. Dotykačka má profesionální servis a můžu se na ni vždy spolehnout“
Ing. Jiří Rohlínek
Chovatelské potřeby Brno
„Dotykačka je intuitivní a jednoduchý program, který má přehledné skladové hospodářství.“
Gabriela Holečková
Bez obalu Ostrava

Často kladené otázky

Výběr je zcela na vás. Záleží na tom, jak velké zařízení si představujete a jaké další příslušenství budete chtít připojit. Oblíbenou pokladnou do obchodu je Dotykačka KOMPLETNÍ se zákaznickým displejem, ke které můžete připojit také např. čtečku čárových kódů, pokladní zásuvku nebo obchodní váhu. Pokud prodáváte na stánku nebo hledáte vhodné zařízení pro rozvoz, doporučujeme Dotykačku MOBILNÍ.

Ano, je to možné. Dotykačka nabízí integraci s dvěma nejpoužívanějšími platformami - Shoptet a WooCommerce, takže můžete pokladnu do obchodu snadno propojit s vaším e-shopem a mít tak všechny objednávky pod kontrolou. Díky automatické synchronizaci vám bude vždy sedět stav skladů, ušetříte čas s manuálním přepisováním a snížíte možnou chybovost.

Samozřejmě! Platební terminál získáte za velmi výhodných podmínek. Našim zákazníkům, kteří začali přijímat bezhotovostní platby, se navíc zvýšil obrat v průměru o 24 – 27%. A při spojení s pokladnou od Dotykačky můžete ušetřit až 4 320 Kč ročně.

Rozhodně ano. Dotykačka je jednoduchý systém, jehož ovládání je velmi snadné a zvládnou ho i brigádníci. Všechny operace jsou rychlé a intuitivní a pro naše zákazníky pořádáme pravidelná školení zdarma.

Pokladna pro více IČO, kterou můžete provozovat s licencí NEOMEZENĚ nabízí neomezený počet uživatelů.