Pokladní systém pro rozvážkové služby

25 000

UŽIVATELŮ

Buďte svým zákazníkům ještě blíž

Integrovaný objednávkový systém

Součástí pokladního systému pro rozvážkové služby je Objednávkový systém zdarma a bez provizí, který vašim zákazníkům umožní objednat si zboží a zaplatit ho online.

Mějte svoji pokladnu všude s sebou

Malá přenosné zařízení s integrovanou tiskárnou účtenek, čtečkou čárových i QR kódů a s vysokou výdrží baterie. Díky 4G + Wi-Fi datovému připojení získáte kvalitní nástroj pro prodej, evidenci zákazníků, dodavatelů a skladových zásob kdekoliv, kde potřebujete.

Přijímejte všechny typy plateb

Platební terminál za skvělých podmínek, který je plně propojený s pokladnou vám umožní přijímat kromě hotovosti také platební karty, elektronické stravenky nebo platby pomocí chytrých hodinek nebo mobilního telefonu.

Návody zdarma a technická podpora 24/7

Na technickou podporu 221 221 331 můžete volat 24 hodin denně včetně víkendů a svátků. Dotykačka má také propracované a detailní návody, praktická videa v ceně licencí a pravidelná školení pro zákazníky zdarma.

Pokladní systém pro rozvážkové služby vám zajistí rychlé odbavení objednávek

Pokladní systém pro rozvážkové služby je spolehlivý a jednoduše ovladatelný. Eviduje prodej každého jídla, nápoje i rozvozu. Pohlídá tržby, sklady, dodavatele, zákazníky i zaměstnance a díky mnoha praktickým funkcím vás zbaví zbytečné administrativy, ušetří nervy a čas.

Často kladené otázky

Dotykačka má nejlepší poměr cena/výkon na trhu a více než 25 tisíc spokojených uživatelů v rámci skupiny Solitea. Velké množství praktických funkcí, propojení s dalšími systémy (e-shop, účetní program, objednávkový nebo kamerový systém) a platební terminály za nejvýhodnějších podmínek dělají z pokladního systému Dotykačka jedničku na trhu.

Při zakoupení celého zařízení můžete Dotykačku PLATEBNÍ zprovoznit do jednoho týdne. Při pronájmu zařízení může být lhůta až dva týdny. Vše záleží na včasném doložení potřebných podkladů pro schválení.

Záleží na velikosti provozu i na tom, jaké funkce budete využívat. Prohlédněte si přehledné srovnání funkcí a zvolte si nejvhodnější variantu pro vaše podnikání.

V případě technických problémů lze kdykoliv využít naši nonstop technickou podporu. Pomoci vám také mohou podrobné textové a video manuály.