Český gastronomický podcast

Dotykačka prohlubuje stávající spolupráci s Lubošem Kastnerem a nově se podílí také na tvorbě Českého gastronomického podcastu. Nenechte si ujít komentáře k aktuální situaci na české gastro scéně, názory a zkušenosti odborníků ze světa gastronomie a témata, která rezonují společností. Poslouchejte nás na Youtube, Spotify nebo Apple Podcasts a buďte stále v obraze.

Na co se můžete těšit

Byznysový pořad o ekonomických potřebách, vhledech, nápadech a zkušenostech s respektovanými odborníky z české gastronomie. Moderátor Luboš Kastner je členem představenstva a Garantem projektu Moje restaurace Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky. Mezi hosty se v minulosti objevili např. Zdeněk Pohlreich, Přemek Forejt, Marek Fichtner, Jan Punčochář, Lukáš Hejlík a další zvučná jména z gastro světa.

Luboš Kastner

Luboš Kastner je členem představenstva a Garantem projektu Moje restaurace Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky. Marketingový profesionál podnikající v gastronomii je aktivní ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR a na lokální úrovni ve výboru pro cestovní ruch Plzeňského kraje. Po studiu ekonomie a úspěšné dráze v rámci korporace navazuje na rodinné podnikatelské kořeny a společně s kolegy buduje moderní gastronomickou skupinu Hospodska. Jeho cílem je dosáhnout větší profesionalizace a respektu pro obor gastronomie.

Buďte slyšet!

Podnikáte v oblasti gastronomie a máte světu co říct? Nenechávejte si to pro sebe. Podělte se s námi o svůj příběh a zkušenosti z praxe. Máte jedinečnou možnost ovlivnit obsah podcastu. Napište nám, jaká témata bychom neměli vynechat nebo nám pošlete tip na zajímavého hosta.

Nejnovější epizody