Pokladní systém pro kavárny

25 000

UŽIVATELŮ

Spolehlivý nástroj pro rychlejší obsluhu a dokonalý přehled

Ušetří čas

Ať už jde o snadné přijímání rezervací, parkování účtů na stůl, happy hours nebo zrychlení obsluhy díky Mobilnímu číšníkovi, pokladní systém pro kavárny od Dotykačky vám ušetří spoustu práce a času.

Akceptuje všechny typy plateb

Platební terminál za skvělých podmínek, který je plně propojený s pokladnou vám umožní přijímat kromě hotovosti také platební karty, elektronické stravenky nebo platby pomocí chytrých hodinek nebo mobilního telefonu.

Umožní rozšířit nabízené služby

Zaregistrujte se do jednoduchého Objednávkového systému, který je zdarma a bez provizí, nabídněte své zboží na rozvoz a buďte tak svým zákazníkům ještě blíž.

Návody zdarma a technická podpora 24/7

Na technickou podporu 221 221 331 můžete volat 24 hodin denně včetně víkendů a svátků. Dotykačka má také propracované a detailní návody, praktická videa v ceně licencí a pravidelná školení pro zákazníky zdarma.

Pokladní systém pro kavárny vám zrychlí obsluhu a ušetří čas

Pokladní systém pro kavárny je spolehlivý a jednoduše ovladatelný. Eviduje prodej každého jídla i nápoje a ukládá účty na zaparkované stoly. Pohlídá tržby, sklady, dodavatele, zákazníky i zaměstnance a díky mnoha praktickým funkcím vás zbaví zbytečné administrativy, ušetří nervy a čas.

Ohlasy zákazníků

Pilot Cafe
Praha
S Dotykačkou nemáme žádný problém. Vyhovuje nám ve všech směrech a i proto jsme si jí na začátku vybrali. Hodně oceňuji to, že se nezasekává při větším náporu objednávek. V minulosti jsem pracovala s pokladními systémy, které větší nápor úplně nezvládali. Za nás tedy určitě hodnotíme velmi kladně.
Kateřina Smejkalová
provozní
Nordbeans
Liberec
Dotykačka nám každý den usnadňuje život v DOKu i kavárně Sweet City. Obě dokážeme řídit na dálku a držet si maximální přehled o jejich fungování. Se začátkem krize jsme se pro DOK rozhodli vytvořit e-shop s rozvozem skrze Shoptet. Spustit e-shop byla otázka jednoho večera a ráno už jsme vyřizovali první objednávky. Časem jsme přidali i možnost platby kartou skrze platební bránu GoPay. Díky propojení Dotykačky a e-shopu nyní můžeme rychleji vyřizovat objednávky a především si držet synchronní sklady. Například u produktů pekárny nám tak odpadla značná starost s neustálym „chleby došly, musíme je rychle stáhnout z e-shopu“. Rádi bychom ještě vyzdvihli technickou podporu Dotykačky i Shoptetu, kteří nám s celým přechodem na e-shop i propojením obou služeb neuvěřitelným způsobem pomohli.
Martin a Karel Kozlové
majitelé
Born in London
České Budějovice
„Jsme kavárna v autentickém anglickém stylu, která nabízí tradiční britská jídla na každou část dne. Otevřením této kavárny jsme si splnili svůj sen, kdy jsme více jak 12 let s partnerkou pracovali pro 5* hotely v centru Londýna. Pokladní systém Dotykačka jsem objevili na internetu a již od začátku nám vyhovoval. Nabízí mnoho analytických nástrojů - přehlednou kontrolu prodaných produktů, statistiku prodeje i skladové hospodářství. Ovládání je jednoduché a rychle se s ní váš personál naučí pracovat.“
Lukáš Binter
majitel
Kavárna a mléčný bar
Praha
„Na začátku jsme snili o tom, že naše kavárna bude pro široké spektrum návštěvníků – chtěli jsme se stát podnikem pro "místní", prodávat skvělé zákusky a kávu za ceny, které by našim zákazníkům nebránily chodit k nám každý den. Díky našemu přístupu se poptávka brzy natolik zvýšila, že náš starý pokladní a evidenční systém nestíhal. Potřebovali jsme rychle kvalitní náhradu, kterou budeme moci okamžitě zapojit do provozu. Dotykačku jsme přes víkend nainstalovali a v pondělí již plně fungovali. Zákazníci nic nepoznali a my si díky novým funkcím aplikace Dotykačka usnadnili podnikání.“
Lubomír Zamrazil
majitel
Laura Coffee
Ostrava
„S Dotykačkou jsme spokojení od samého začátku. Objednávka byla doručena v termínu, zásilka dorazila v nepoškozeném balení a obsah byl kompletní. Komunikace s operátory na infolince je vždy příjemná a profesionální. Aplikace Dotykačka je uživatelsky přehledná, jednoduchá a spolehlivá. Cena za software je přiměřená a odpovídá poskytovaným funkcím a službám. Kladně hodnotím služby, jako např. aktualizace, zapůjčení náhradního zařízení zdarma nebo možnost pozastavení licence mimo sezónu. Technická podpora je dostupná, její pracovníci jsou ochotní a pomohli mi s řešením problému. Navíc mě pravidelně informují o novinkách a změnách v aplikaci.“
Ivo Ptáčník
majitel, jednatel
Café au Chat Noir
České Budějovice
„Již od začátku podnikání máme jasně rozdělené role. Kuchyně je královstvím manželky, zatímco o bar a přípravu kávy se starám já. Fungujeme na dvě IČ, která jsou vyznačena u jednotlivých položek v nabídkovém listu. Jelikož na toto náš původní pokladní systém nebyl připravený a nevyhovoval ani finančně, rozhodli jsme se přejít na Dotykačku. Díky možnosti evidence v pověření šetříme náklady, protože si vystačíme s jedním zařízením. S technickými problémy se nepotýkáme a Dotykačku můžeme vřele doporučit. Že vše funguje tak jak má, potvrdila i kontrola z finanční správy, která naši kavárnu navštívila v rámci kontrolního nákupu. Při výběru pro nás byla rozhodující cena. Jsme malý podnik, musíme si hlídat náklady. V kavárně jsme jen s manželkou, máme malý sklad a nevyužíváme ani prodejní reporty a další různé analýzy. Vystačíme si ze základními funkcemi, proto je pro nás přínosem nízký tarif nebo možnost slevy za dlouhodobé předplatné.“
Pavel Teska
majitel a provozní
Veget bistro café
Praha
„Téměř od začátku používáme pokladní systém Dotykačka, je spolehlivý a především jednoduše ovladatelný. Nevedeme skladové hospodářství, stačí nám základní licence Snadno. O instalaci a pomoc se správným nastavením se postarala ochotná obchodní zástupkyně a zatím jsme nemuseli řešit žádný technický problém. Platby kartou přijímáme na platebním terminálu, který máme s Dotykačkou propojený. Spolehlivost pokladního systému potvrdily už tři kontroly z Finanční správy, které vždy dopadly na výbornou. Pouze při jedné z nich nás upozornil úředník na špatný čas uvedený na účtence, ale žádnou pokutu jsme za to nedostali.“
Barbora Helíková
provozní

Často kladené otázky

Dotykačka má nejlepší poměr cena/výkon na trhu a více než 25 tisíc spokojených uživatelů v rámci skupiny Solitea. Velké množství praktických funkcí, propojení s dalšími systémy (e-shop, účetní program, objednávkový nebo kamerový systém) a platební terminály za nejvýhodnějších podmínek dělají z pokladního systému Dotykačka jedničku na trhu.

Samozřejmě! Platební terminál získáte za velmi výhodných podmínek. Našim zákazníkům, kteří začali přijímat bezhotovostní platby, se navíc zvýšil obrat v průměru o 24 – 27%. A při spojení s pokladnou od Dotykačky můžete ušetřit až 4 320 Kč ročně.

Záleží na velikosti provozu i na tom, jaké funkce budete využívat. Prohlédněte si přehledné srovnání funkcí a zvolte si nejvhodnější variantu pro vaše podnikání.