Dotykačka recenze

25 000

UŽIVATELŮ

Našim cílem je vysoká spokojenost zákazníků a navázání dlouhodobé, oboustranně prospěšné spolupráce. Hlavními důvody spokojenosti s naším pokladním systémem, které udávají sami zákazníci jsou následující:

  • spolehlivost pokladního systému
  • jednoduché a intuitivní ovládání pokladen a dalších aplikací
  • množství praktivkých funkcí pro gastro provozy, obchody, služby
  • nonstop telefonická podpora
  • pravidelná školení užívání pokladny, skladů a dalších aplikací
  • detailní on-line návody
  • skvělá zákaznická péče
  • přidejte se k nejlepším i vy

A proč si nás zákazníci vybrali a v čem jim Dotykačka pomáhá? Přečtěte si důvody od zákazníků níže a detailní příběhy našich zákazníků. Rozhodnout se pro Dotykačku vám také pomůže těchto 10 důvodů.

5/5

Hodnocení od uživatelů pokladen Dotykačka

Dotykačka je podle nezávislého srovnání pokladen na serveru 5nej.cz celkově hodnocena jako Nejlepší pokladna roku 2017, 2018, 2019, 2020 a 2021.

Restaurace a gastro

ReFresh Bistro
ReFresh BistroLucie Benešová, obchodní ředitelka
Read More
Dnes už se nedá podnikat jen se čtverečkovaným sešitem. Dotykačka nám díky analýze prodejů pomáhá správně nastavit otevírací dobu jednotlivých poboček nebo optimalizovat skladové zásoby a tím šetřit čas i peníze. Normálně bychom třeba měli otevřeno do 15 h, ale díky datům z pokladny víme, že můžeme zavřít už ve 13 h. Šetříme tak denně peníze za energie i platy pro brigádníky.
Pivnice Samota
Pivnice SamotaOndřej Janeček, majitel
Read More
Dotykačka má řadu vychytávek, které nám hodně zjednodušují práci. Když máte pod palcem celou restauraci, fakt nemáte čas bojovat se složitou pokladnou a hodiny zaškolovat personál. U Dotykačky toto naštěstí řešit nemusíme. Navzdory všem pokročilým funkcím je pořád jednoduchá a naučí se s ní v krátké době pracovat i brigádníci. Propojení s objednávkami přes vyzvednisi.cz funguje skvěle a navíc je zdarma. Gastro na tom není po covidu zrovna růžově, takže se nám každá ušetřená koruna hodí. Objednávky nám chodí rovnou do pokladny, nikam nic nepřepisujeme, takže se nestává, že se nějaká objednávka někam zatoulá nebo v ní něco chybí. Další praktickou vychytávkou je bezkontaktní menu. Zákazníci si na něj rychle zvykli a pro nás je to obrovská úspora času a nervů hlavně během poledních meníček. Jakoukoliv úpravu totiž můžeme udělat rychle a bez vysvětlování. Ať už jde o změnu přílohy nebo smazání jídla, které zrovna došlo. Zákazník má tak aktuální nabídku přímo před očima pokaždé, když si načte QR kód na stole.
Pilot Cafe
Pilot CafeKateřina Smejkalová, provozní
Read More
S Dotykačkou nemáme žádný problém. Vyhovuje nám ve všech směrech a i proto jsme si jí na začátku vybrali. Hodně oceňuji to, že se nezasekává při větším náporu objednávek. V minulosti jsem pracovala s pokladními systémy, které větší nápor úplně nezvládali. Za nás tedy určitě hodnotíme velmi kladně.
KA-PA food s.r.o
KA-PA food s.r.oKarla Pavlíková, majitelka a jednatelka
Read More
S novou pokladnou se naši zaměstnanci seznámili a spřátelili velmi rychle, pokladna je rychlá, intuitivní a spolehlivá. Jsme nadšení. Kolektivně jsme se shodli, že jsme s novou pokladnou velmi spokojení. Naše předchozí pokladna od O2 byla ve srovnání s vaší Dotykačkou již programově i pracovně velmi zaostalá. Proto mi dovolte touto cestou poděkovat Vám, kteří trpělivě a vstřícně na telefonní lince technické podpory odpovídáte na otázky, ať už méně či více důležité, ale vždy ochotní maximálně pomoci se zprovozněním i samotným provozem pokladny. Zvláštní poděkování pak patří technikovi Markovi, který nám pomohl „rozjet“ tiskárnu a byl ochotný nám se vším poradit a pomoci i v nepracovní den.
Café u Seidlů
Café u SeidlůRenata Seidlová
Read More
Na tento systém jsme přešli od jiného poskytovatele. Přechod proběhl ke spokojenosti mé, i mých zaměstnanců. Dotykačka pracuje spolehlivě, vše je intuitivní a přehledné. Vlastně nevím, co bych více dodala, protože jsme nenarazili na žádné komplikace. I v případě většího počtu zákazníků nezpomaluje obsluhu a zaručuje plynulý provoz. Za nás naprostá spokojenost.
Cihelna Burger Bar
Cihelna Burger BarTomáš Jílek
Read More
Dotykačka nám šetří čas v tom, že nemusíme nic zdlouhavě hledat, cokoliv si najdeme hned. Ovládání dotykačky je tolik intuitivní, že tomu každý okamžitě porozumí. Když máme nového zaměstnance, tak je to tak strašně jednoduchý, že se to naučí kdokoliv. Pak je dobrý, že kdykoliv zavolám, tak mi hned pomohou a nic za to nechtějí! V jiných systémech mi poslali fakturu za řešení něčeho, co pro mě bylo zapeklité a sám jsem to nemohl vyřešit. Oproti konkurenci se v Dotykačce každou chvíli něco zlepšuje, pořád se snaží vymýšlet nové a nové věci. Vážíme si taky propagace ze strany Dotykačky skrze Vyzvednisi.cz. To nám v době lockdownu hodně pomohlo.
Restaurace CJ26
Restaurace CJ26Karel Caldr
Read More
Dotykačka je intuitivní, jednoduchá, člověk i když některé věci neví, tak se to dokáže naučit sám, dokáže si to najít. Pokud něco neumím a nevím, dá se to jednoduše dohledat formou pokus omyl, nebo se podívám na internet, kde si vše dohledám. Celkové ovládání je jednoduché a líbí se mi, že můžu z telefonu a svého domova na dálku cokoliv a kdykoliv změnit. Když třeba nejsem v práci a šéfkuchař něco změní (například ceny), můžu reagovat odkudkoliv a nemusím jet do práce. Je navíc strašně jednoduchý si cokoliv změnit přes Vzdálenou správu. A co se týče personálu, můžou se kdykoliv podívat, co se kolem děje například, kolik je otevřených stolů. Poměr cena kvalita, Dotykačka je perfektní a vše funguje jak má.
banh-mi-ba
banh-mi-baHung Le
Read More
Propojení pokladního systému Dotykačka a Boltu nám pomohlo výrazně zrychlit odbavení objednávek. Hlavní výhoda je v tom, že už nemusíme mít 2 zařízení (pokladnu a tablet pro příjem objednávek). Objednávky se objevují přímo v Dotykačce. Odpadlo nám tím přepisování objednávek z Boltu do pokladny a tím se nám i snížil počet chyb, které jsme občas udělali. V Dotykačce jsou objednávky přehledně uspořádány a na uzávěrkách pokladny a reportech tržeb ihned vidíme celkový obrat za objednávky z Boltu. Je pro nás tedy i jednodušší analyzovat tržby a máme nad vším výrazně vyšší kontrolu. Propojení máme aktuálně na našich 4 pobočkách v Praze a jsme velmi spokojení.
Slaná cukrárna
Slaná cukrárnaMilan Bonobo
Read More
K Dotykačce jsme přešli po začátcích našeho podnikání, kdy jsme přes free android pokladní systémy již nebyli schopni obsluhovat přibývající počet zákazníků. Kromě rychlejšího a pohodlnějšího způsobu vystavování účtenek jsme získali přehled nad denním provozem a to i z domova přes mobil či PC. Pokud máte v nabídce více produktů či služeb, je Dotykačka pro vás ideálním řešením. Zaplní přesně ty díry, které free aplikace mají.
Moravská pražírna
Moravská pražírnaPavlína Strnadová
Read More
S pokladním systémem Dotykačka jsem velmi spokojena. Je jednoduchá, přehledná, naučíte se ji ovládat v podstatě během několika málo minut. Máme licenci NAPLNO, využíváme skladové hospodářství, výborné zejména při inventuře, kde lze případné lidské chyby snadno opravit. Díky online kase může vedoucí kdykoli vidět pohyby plateb v aktuálním čase. Technická podpora je milá, ochotná a rychle reaguje. V porovnání s jinými pokladními systémy, se kterými jsem pracovala, je tento zatím nejlepší a jsem ráda, že ho v práci mám. Líbí se mi i ta maličkost, že mám možnost posílat své postřehy pro vylepšování produktu. Děkujeme za Vaši dobrou práci, která usnadňuje každou směnu.
Pedro's Streetfood
Pedro's StreetfoodPetr Pavlů
Read More
S Dotykačkou spolupracujeme již druhým rokem, a jsme velmi spokojeni. Jedná se o výbornou variantu v poměru cena/výkon s výborným přístupem od obchodních zástupců, tak i servisu. Máme ji na obou provozech a funguje prakticky bez problémů. Skvělá je taky vzdálená zpráva, kde si můžu porovnávat jednotlivé prodeje.. Pokladní systém nám velmi ulehčil práci s lidmi a ušetřil taky velkou spoustu času a nervů 🙂
Azad kebab
Azad kebab
Read More
Propojení Dotykačky s Boltem nám denně šetří hodně času. Máme několik poboček a dříve jsme na všech museli přepisovat objednávky z Boltu do Dotykačky. Díky tomu, že se objednávky objeví přímo v Dotykačce už také neděláme zbytečné chyby ve spěchu při zadání objednávky do pokladny. To je pro nás důležité i kvůli surovinám, jejichž množství na skladu musíme průběžně sledovat. Celkově je tedy práce s objednávkami výrazně rychlejší a efektivnější. Je to pro nás velký přínos a úspora času, který můžeme věnovat přípravě objednávek a kontaktu se zákazníky. Takže za nás velká spokojenost.
Veget bistro café
Veget bistro caféBarbora Helíková
Read More
Téměř od začátku používáme pokladní systém Dotykačka, je spolehlivý a především jednoduše ovladatelný. Nevedeme skladové hospodářství, stačí nám základní licence Snadno. O instalaci a pomoc se správným nastavením se postarala ochotná obchodní zástupkyně a zatím jsme nemuseli řešit žádný technický problém. Platby kartou přijímáme na platebním terminálu společnosti B-payment, který máme s Dotykačkou propojený. Spolehlivost pokladního systému potvrdily už tři kontroly z Finanční správy, které vždy dopadly na výbornou. Pouze při jedné z nich nás upozornil úředník na špatný čas uvedený na účtence, ale žádnou pokutu jsme za to nedostali.
Fresh Greek
Fresh GreekPetr Kuchár, majitel a provozní
Read More
Na všech pobočkách používáme pokladní systém Dotykačka, momentálně máme čtyři pokladny včetně platebních terminálů od ČSOB a zákaznických displejů. Používáme základní funkce licence Snadno, chválíme zejména dostupnost technické podpory a chystáme se Dotykačku používat v budoucnu v každé další otevřené provozovně. Systém hodnotíme jako velmi jednoduchý, spolehlivý a intuitivní na ovládání a celkově jsme velmi spokojení.
Lesní restaurace Pintovka
Lesní restaurace PintovkaKarel Hňup, provozní
Read More
Pokladní systém Dotykačka si velmi chválíme, stejně jako přístup obchodní zástupkyně, která je neustále k dispozici, ochotná a připravená kdykoliv pomoci. Na baru máme jednu pokladnu, objednávky zasíláme na tiskárnu do kuchyně a v sezóně přichází na řadu i mobilní číšník, který ušetří personálu čas a kroky. Díky licenci NAPLNO máme ve Vzdálené správě přístup k nejrůznějším reportům a analýzám, děláme si pravidelně měsíční zhodnocení a zpětnou kontrolu. Na provozovně máme také nainstalovaný kamerový systém Netrex, který je integrovaný ve vzdálené správě Dotykačky. Do budoucna uvažujeme o rozšíření kamer i do salonku. Přiznávám, že vzhledem k nedostatku času nevyužíváme asi Dotykačku na 100 %, což je škoda. Vím, že bych mohl nastudovat i další užitečné funkce, jako třeba nově nainstalovaný rezervační systém, na kterém oceňuji možnost zadání rezervace ze Vzdálené správy, pokud mi zájemce zavolá v době, kdy zrovna nejsem u pokladny.
Vingl - vinný bar
Vingl - vinný barIvona Páleníková a Denisa Knížková, společnice a provozní
Read More
Dotykačka nám pomáhá od samého začátku. Jednoduchá a přehledná aplikace nám usnadňuje především "papírování" spojené s podnikáním. Automatické zasílání dat do Pohody zase velmi ocení naše paní účetní, která ušetří čas a práci a jednoduchý import obsahuje vše potřebné. Díky licenci NAPLNO využíváme skladové hospodářství, rezervační systém a téměř všechny nabízené prodejní analýzy, díky kterým hned vidíme, jak si náš podnik vede, což je skvělé.
Manson´s Bakery
Manson´s BakeryLars Mansson, majitel
Read More
Při výběru pokladního systému bylo důležité uvědomit si, co přesně od něj očekávat. Jsou totiž úplně základní řešení, která řeší vyloženě evidenci tržeb a nic víc. Jiná řešení toho zase umí tolik, že bych v pekárně našich rozměrů neměl možnost všechny funkce využít. Uvítal jsem, že jsem si mohl v showroomu společnosti Dotykačka prohlédnout jednotlivá řešení. Oceňuji i to, že poskytují 24 hodinovou technickou podporu pro případ, že by se vyskytl jakýkoli problém. Na Dotykačce se mi líbí, že ji mohu využít i k lepší kontrole a efektivnějšímu řízení celého podnikání. Umožňují propojení s účetnictvím a skladovým hospodářstvím, což je rozhodně cenný benefit. Také se mi líbí, že je možné pokladnu obsluhovat i vzdáleně a získávat z ní nejrůznější analýzy pro reporty. V rámci každodenního chodu kavárny zase ocením funkce jako nastavení mapy stolů, parkování účtů či možnost nastavení happy hours, kdy automaticky platí výhodnější ceny a obsluha nikde nemusí nic složitě zadávat. Pochopitelně je pro mě zásadní, že je celý systém jednoduchý a intuitivní a snadno se s ním pracuje.
Café au Chat Noir
Café au Chat NoirPavel Teska, majitel a provozní
Read More
Již od začátku podnikání máme jasně rozdělené role. Kuchyně je královstvím manželky, zatímco o bar a přípravu kávy se starám já. Fungujeme na dvě IČ, která jsou vyznačena u jednotlivých položek v nabídkovém listu. Jelikož na toto náš původní pokladní systém nebyl připravený a nevyhovoval ani finančně, rozhodli jsme se přejít na Dotykačku. Díky možnosti evidence v pověření šetříme náklady, protože si vystačíme s jedním zařízením. S technickými problémy se nepotýkame a Dotykačku můžeme vřele doporučit. Že vše funguje tak jak má, potvrdila i kontrola z finanční správy, která naši kavárnu navštívila v rámci kontrolního nákupu, aby se přesvědčila, že evidence tržeb probíhá v souladu se zákonem. Při výběru pro nás byla rozhodující cena. Jsme malý podnik, musíme si hlídat náklady. V kavárně jsme jen s manželkou, máme malý sklad a nevyužíváme ani prodejní reporty a další různé analýzy. Vystačíme si ze základními funkcemi, proto je pro nás přínosem nízký tarif nebo možnost slevy za dlouhodobé předplatné.
Kavkaz restaurant
Kavkaz restaurantMarcel Kupský, jednatel
Read More
V restauraci používáme dvě pevná a dvě přenosná zařízení a dále dva platební terminály. S Dotykačkou jsme velmi spokojení, systém je milý a jednoduše ovladatelný. Máme licenci NAPLNO, využíváme skladové hospodářství, dostupné reporty a analýzy. Chystáme se nově vyzkoušet i aplikaci rezervačního systému. Oceňujeme operativní technickou podporu, která je neustále k dispozici a velmi vstřícný přístup obchodního zástupce, který nám vše vysvětlil, nainstaloval a zprovoznil. Určitě budeme Dotykačku instalovat i do dalších provozoven.
Pizzerie na Nábřeží
Pizzerie na NábřežíVáclav Fichtner, majitel
Read More
Přes všechny problémy a nervy jsem váhal s přechodem někam jinam, protože jsem se bál, že to bude to samé. Obchodní manažerce z Dotykačky se mě po 4 měsících podařilo přesvědčit, abych přešel na jejich systém. Dodnes ji v duchu děkuji za trpělivost, kterou se mnou měla, protože se to ukázalo jako nejlepší řešení. Využil jsem akční nabídku a rozjel Dotykačku. Nutno podotknout, že se to ze začátku neobešlo bez prvotních problémů, ale stačil jeden telefonát a vše se hned vyřešilo. Takto já si představuji služby zákazníkovi. Za těch půl roku jsem párkrát volal na help linku a vždy jsme problém dokázali vyřešit na počkání. Vlastně i při přechodu z O2 na Dotykačku mi moc pomohli, protože mi zajistili kompletní převod dat. Samozřejmě, že každý systém má mají co vylepšovat, ale jsou to spíš kosmetické věci, které věřím, že časem vyladí. Abych to ukončil musím říct, že když dva dělají totéž, není to totéž. A nebo každý by měl dělat to čemu rozumí. A za mě to firma Dotykačka dělá skvěle.
Vinotéka Panorama
Vinotéka PanoramaDušan Trčálek, provozní
Read More
S Dotykačkou jsem již od samého začátku využívání maximálně spokojen. Software je opravdu perfektně vyladěný, krásně a rychle funguje, vše dává smysl, jednoduché a intuitivní uživatelské prostředí co se týče ať už samotné pokladny či vzdálené správy kde mimochodem máte kompletní přehled a můžete defakto obsluhovat celé vaše podnikání. Jde opravdu vidět, že lidé na Dotykačce neustále pracují, inovují ji a snaží se celé zařízení zlepšovat a posouvat tak, aby uživatel to své podnikání měl zase o kousek jednoduší a komfortnější. Hlavně si také vážím veškeré komunikace, servisu, péče o zákazníky a komplet profi přístupu. Děkuji za vše a velký palec nahoru, jen tak dál.
Restaurace AK VŠE
Restaurace AK VŠETomáš Podzimek
Read More
Dotykačka mi celkově zjednodušila podnikání a doporučil bych ji ostatním živnostníkům. Webové stránky jsou přehledné, obsahují všechny potřebné informace a užitečné návody. Jednání zaměstnanců bylo profesionální a na úrovni. Vše bylo doručeno v termínu, instalace proběhla bez problémů. Hardware je moderní, kvalitní a odpovídá mým požadavkům. Aplikace Dotykačka je uživatelsky přehledná, jednoduchá a spolehlivá, s funkcemi jsem spokojen. Cena za software je přiměřená a odpovídá poskytovaným funkcím/službám. Technická podpora je dostupná, její pracovníci jsou ochotní a pomohli mi s řešením problému. Oceňuji možnost vzdálené správy, která umožňuje získávat aktuální přehled nad stavem pokladny odkudkoli. Kladně hodnotím ostatní služby, jako aktualizace, zapůjčení náhradního zařízení zdarma nebo možnost pozastavení licence mimo sezónu.
Laura coffee
Laura coffeeIvo Ptáčník, majitel/jednatel
Read More
Pozitiva:  • Komunikace s operátory na infolince byla příjemná a profesionální. • Objednávka byla doručena v termínu. Zásilka dorazila v nepoškozeném balení a obsah byl kompletní. • Aplikace Dotykačka je uživatelsky přehledná, jednoduchá a spolehlivá. • Díky Dotykačce mám vyřešeno EET. • Kladně hodnotím služby, jako např. aktualizace, zapůjčení náhradního zařízení zdarma nebo možnost pozastavení licence mimo sezónu. Cena za software je přiměřená a odpovídá poskytovaným funkcím a službám. Technická podpora je dostupná, její pracovníci jsou ochotní a pomohli mi s řešením problému. • Jsem pravidelně informovaný/á o novinkách a změnách v aplikaci.
Tajmahal Express
Tajmahal ExpressAbdullah al-Mehedi, jednatel
Read More
Jsme rodinná indická restaurace, které se líbila pokladna Dotykačka a její funkce. Příjemní obchodníci a velký servis od techniků je k nezaplacení a přitom zcela zdarma. Snadná obsluha a příjemný vzhled. Pro restauraci vše potřebné, mapy stolů si můžete upravovat dle svého a připojení na dálku mi dovoluje mít přehled nad svým podnikáním odkudkoliv. Jsme spokojení.
Točená zmrzlina u Jedničky
Točená zmrzlina u JedničkyProvozovatel stánku
Read More
Máme dva zmrzlinové stroje na točenou zmrzlinu, a když přišly tropické dny s frontami lidí, naše obsluha nestíhala obsluhovat tlačítkovou pokladnu. S aplikací Dotykačka jsme výrazně zrychlili prodej. Navíc nám pomohla zpřehlednit dohled nad prodejem a máme možnost porovnávat počáteční stav s vyčerpanými surovinami.
Salt´n´Pepa Foodtruck
Salt´n´Pepa FoodtruckZuzana a Radovan
Read More
Hledali jsme pokladní systém, který bude fungovat v našem Foodtrucku a nezabere moc místa. Navíc se už připravujeme na elektronickou evidenci tržeb a potřebovali jsme vyřešit dvě mouchy jednou ranou. Dotykačka nabízí mobilní pokladnu s malou USB tiskárnou a přípravou pro EET. To se nám líbilo a rozhodli jsme se do toho jít. Je fajn, že nabízejí zkušební provoz i zapůjčení na jakoukoliv dobu. Tak si člověk může vyzkoušet, co všechno Dotykačka nabízí a zda mu bude v jeho byznyse fungovat. Navíc skvělý servis a technická podpora!
Born in London
Born in LondonLukáš Binter, majitel
Read More
Jsme kavárna v autentickém anglickém stylu, která nabízí tradiční britská jídla na každou část dne. Otevřením této kavárny jsme si splnili svůj sen, kdy jsme více jak 12 let s partnerkou pracovali pro 5* hotely v centru Londýna. Pokladní systém Dotykačka jsem objevili na internetu a již od začátku nám vyhovoval. Nabízí přehlednou kontrolu prodaných produktů, statistiku prodeje, skladové hospodářství, a navíc nám pomůže s přechodem na elektronickou evidenci tržeb. Ovládání je jednoduché a rychle se ho váš personál naučí ovládat.
Blue Wagon
Blue WagonDaniel Mucha, provozní
Read More
Jsme mladá, moderní restaurace, která nabízí kvalitní francouzskou kuchyni a širokou nabídku vín z různých koutů světa. Potřebovali jsme spolehlivý pokladní systém, který nám naši práci usnadní. Ať už se jedná o řízení našich velkých vinných sklepů, sdílené sklady, přepínání účtů a bezpečné uložení dat, je Dotykačka skvělým parťákem. Jsme spokojeni s její nabídkou a neustálou aktualizací. Vše, co potřebujeme tento systém splňuje, usnadňuje nám práci a šetří náš čas.
Bistro BooBurger
Bistro BooBurgerJiří Zeman, provozní
Read More
Chválíme přístup společnosti Dotykačka, jejich technickou podporu a veškerý servis. Poskytují také napojení na kamerový systém NetRex, se kterým jsme naprosto spokojení. Díky tomuto spojení jsou pro naši společnost pokladny Dotykačka a kamerový systém NetRex skutečným přínosem.
Previous
Next

Hotely a ubytování

Penzion u Toníčka
Penzion u ToníčkaJaroslava Válková, majitelka
Read More
Ráda bych se podělila o zkušenosti s aplikací Dotykačka. Měla jsem možnost nahlédnout i do jiného EET systému, který mě však neoslovil. Pokladní systém Dotykačka je mnohem přehlednější, snazší a neustále dostupný. Neznám co je výpadek systému. Při instalaci mě pomáhali operátoři, kteří velmi jasně pochopili, dle mých laických slov, s čím potřebuji poradit. Cena za systém je ve srovnání s ostatními také přijatelná. Za mě spokojenost a doporučuji.

Služby

Vlasový Wellness Jana Kramářová
Vlasový Wellness Jana KramářováJana Kramářová, provozní
Read More
Máme dva kadeřnické salony, na obou provozovnách máme pokladní systém Dotykačka s ročním předplatným licence NAPLNO, díky které máme přehled o tržbách a zákaznících. Pracujeme s dárkovými poukazy, správou položek ve Vzdálené správě, sleduji otevření a uzavření pokladny. Chystáme se nově využívat i rezervační systém a uvažujeme nad zavedením zákaznického programu. Díky platebnímu terminálu akceptujeme platby kartou a službu Masterpass. S Dotykačkou jsme maximálně spokojeni.
Kadeřnictví Apika art
Kadeřnictví Apika artJarmila Moravcová, majitelka
Read More
S pokladnou Dotykačka jsme spokojeni a ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu Dotykačky za vstřícnost a rychlost při řešení některých problémů, které se vyskytovali hlavně na začátku spuštění.
Salon Hair Company Professional
Salon Hair Company ProfessionalVěra Skalová Písek, majitelka
Read More
Já jsem s Dotykačkou maximálně spokojená. Jak s rychlostí dodání, tak s instalací, obsluhou i servisem. Nemám co vytknout a určitě ji mohu doporučit.
Previous
Next

Obchody

M0ST Nápoje / Beverages
M0ST Nápoje / BeveragesVojtěch Antoš & Ing. Pavel Votava, majitelé
Read More
Dotykačka nám vyhovuje. Začínali jsme s malou sadou, tiskárna nás zlobila a jak jsme rostli, přestala stíhat. Po výměně za velkou sestavu jsme naprosto spokojení, obchodní zástupce nám pokladnu nainstaloval a zprovoznil, všechno šlape jak hodinky a technická podpora je dostupná kdykoliv potřebujeme. Máme i řešení 3v1, které používáme na různých eventech a počítáme s Dotykačkou na každé další provozovně. Dotykačka má totiž skvělý osobní přístup k zákazníkovi a vyšla mi vždycky vstříc, ať už se jednalo o speciální sestavu pro účetní nebo nastavení api pro rozvozové služby.
Chovatelské potřeby Brno
Chovatelské potřeby BrnoIng. Jiří Rohlínek, majitel
Read More
O2 skončilo a to, co mi nabízeli místo e-kasy, byla hrůza. Teď jsme velmi spokojeni. Dotykačka má profesionální servis a můžu se na ni vždy spolehnout. Pokladna má velký displej, nemusíme scrollovat, funkčně je vynikající a rychlá. Obchodní zástupce mi všechno vysvětlil, ukázal, a je vidět, že tomu opravdu rozumí. Stačí jen laicky naznačit, co potřebuju a on hned perfektně vysvětlí, jak to mám udělat.
Madopo socks
Madopo socksMartina Štefková, jednatelka a provozní
Read More
Používáme pokladní systém Dotykačka KOMPLETNÍ s licencí NAPLNO na všech našich prodejnách v Ostravě. Díky zákaznickému displeji vidí naši zákazníci svůj účet, můžeme na něm promítat i reklamu. Pracujeme i s dárkovými poukazy, skladovým hospodářstvím a díky platebnímu terminálu můžeme přijímat od zákazníků karty. Ve Vzdálené správě intenzivně využíváme grafy a analýzy, které nám velmi pomáhají při tvorbě objednávek. Aktuálně zvažujeme pořízení kamerového systému Netrex a dolaďujeme propojení s účetním software Money S3. Celkově můžeme Dotykačku určitě doporučit.
Ozdoba CZ
Ozdoba CZRichard Walitza, provozní
Read More
Používáme pokladní systém Dotykačka na tří ze čtyř našich poboček prozatím formou pronájmu a jsme velmi spokojení. Do budoucna si hardware určitě zakoupíme. Všude máme kompletní sadu, obsahující mimo jiné i pokladní zásuvku a čtečku čárových kódů, která nám velmi usnadňuje práci vzhledem k velkému množství prodejních položek. Tuto sadu jsme ještě rozšířili o platební terminály a na smíchovské pobočce využíváme také zákaznický displej a aplikaci Masterpass, která nám umožňuje přijímat mobilní platby. Všude máme licenci NAPLNO se skladovým hospodářstvím. Oceňujeme možnost Vzdálené správy i jednoduchost celé aplikace, s níž se rychle naučili pracovat i naši brigádnici, kteří na stáncích prodávají. Velmi chválíme skvělý support a výbornou dovolatelnost na linku technické podpory i o víkendech. Neřešili jsme dosud žádné technické problémy, jen občas nám vypadne internetového spojení, které máme zajištěné přes Wi-Fi. Zúčastnil jsem se i vašeho školení a Dotykačku můžu opravdu vřele doporučit.
Zdraví konopí
Zdraví konopíJiří Cerman, majite
Read More
Když jsem před více než rokem stál před rozhodnutím jaký pokladní systém zvolit pro můj malý obchůdek v Liberci, kde se specializuji na prodej produktů z technického konopí, zvolil jsem nakonec Dotykačku. V prvních dnech jsme sice měli problémy se zprovozněním (reklamace prvního tabletu – technická závada) a v tom úplném začátku jsem začal nabývat dojmu, že jsem nezvolil dobře, ale s odstupem času, objektivním hodnocení (učili jsme se a některé problémy jsme si i způsobili sami) a referencích mých kolegů z obchodu, kteří zvolili jiné systémy, musím po roční praxi napsat, že jsem si vybral určitě dobře. Software funguje opravdu dobře, rychle a spolehlivě, má jednoduché uživatelské ovládání, oceňuji i vzdálenou správu a v neposlední řadě velmi vstřícný a profesionální přístup všech lidiček starajících se o zákazníky, kteří systém nakoupili a provozují. Takže za mě velmi doporučuji!
Spirit Beads
Spirit BeadsJarmila Vančurová, majitelka
Read More
Dotykačku používáme v našem obchůdku na Korunní 41 pro prodej oblečení firmy NoBoss a také pro Spirit beads, kde skrz Dotykačku prodáváme naše náramky a náhrdelníky. I když jsem byla na začátku opravdu nešťastná, že budu muset mít nějaký pokladní systém, musím říct že jsem s Dotykačkou spokojená v mnoha ohledech: nejsem moc technický typ tak jsem se toho bála, ale ovládání je opravdu snadné konečně mám přehled o stavu skladu nasklaňování zboží je velmi snadné lze nastavit několik zaměstnanců, takže mám přehled který jak prodává velmi často cestuji do zahraničí a díky vzdálené správě mám pocit, že jsem stále v obchůdku a mám přehled o prodejích skvělé jsou i souhrné reporty pro účetní velmi detailní reporty prodejů, takže mám daleko větší přehled, který z výrobků daný týden nebo měsíc právě nejvíce prodáváme lehké nastavení slev nebo storno dokladů super zákaznický servis a chlapci na help lince byli velmi ochotní celkově je celý systém velmi lehce ovladatelný Za mě musím pokladní systém Dotykačka opravdu jen doporučit.
Pneubazar Velký Beranov
Pneubazar Velký BeranovJana Mátlová, manželka provozovatele
Read More
Přecházeli jsme k vám ze systému EET1, set je mobilní: tablet + tiskárna. Využíváme i skladové hospodářství pro pneuservis, pro manžela jako obsluhu je tam až moc funkcí ale jinak jsme zatím spokojení.
Previous
Next

Ostatní

Radost FX
Radost FXMatyáš Sichrovský, majitel
Read More
Uživatelské rozhraní Dotykačky je velmi příjemné a její ovládání je jednoduché. Každý se s ní hned naučí pracovat a v porovnání s jinými systémy, které jsme v minulosti vyzkoušeli je Dotykačka na míle lepší a za skvělou cenu. Díky automatickému propojení pokladen s platebními terminály Dotypay nedělá personál chyby při přepisování částky z pokladny do terminálu. Konkurenční systémy jsou o mnoho dražší, za vše se platí poplatky navíc a člověk aby byl pomalu ajťák, když s tím chce pracovat.
Carlini
CarliniMichaela Carlini, spolumajitelka
Read More
Když jsme po eshopu otevírali kamennou prodejnu, najednou jsme se setkali s problémem duplicitního skladu. Párkrát se nám stalo, že jsme museli objednávku klienta refundovat, protože se položka ve stejném čase prodala na eshopu i na prodejně. Tento velký problém nám pomohla vyřešit aplikace od Dotykačky. Díky ní máme sklady velmi jednoduše synchronizované, nemusíme je upravovat ručně a hlavně nemusíme myslet na to, zda jsou položky na prodejně ještě k dispozici nebo ne. Vše je přehledné a srozumitelné, navíc instalace i uživatelské rozhraní jsou opravdu jednoduché.
Nordbeans
NordbeansMartin a Karel Kozlovi, majitelé
Read More
Dotykačka nám každý den usnadňuje život v DOKu i kavárně Sweet City. Obě dokážeme řídit na dálku a držet si maximální přehled o jejich fungování. Se začátkem krize jsme se pro DOK rozhodli vytvořit e-shop s rozvozem skrze Shoptet. Spustit e-shop byla otázka jednoho večera a ráno už jsme vyřizovali první objednávky. Časem jsme přidali i možnost platby kartou skrze platební bránu GoPay. Díky propojení Dotykačky a e-shopu nyní můžeme rychleji vyřizovat objednávky a především si držet synchronní sklady. Například u produktů pekárny nám tak odpadla značná starost s neustálym „chleby došly, musíme je rychle stáhnout z e-shopu“. Rádi bychom ještě vyzdvihli technickou podporu Dotykačky i Shoptetu, kteří nám s celým přechodem na e-shop i propojením obou služeb neuvěřitelným způsobem pomohli.
Never Enough Ltd.
Never Enough Ltd.Daniel Göringer, jednatel
Read More
Máme malý obchod, ve kterém provozujeme i bar. Oblečení jsme i fyzicky vždycky prodávali přes Shoptet, bar zase obsluhujeme přes Dotykačku. Často se nám tedy stávalo, že nám zákazník musel platit dvakrát. Nebyli jsme totiž schopni dát produkty z obchodu a věci z baru na jednu účtenku. A to díky téhle integraci odpadá.
Sportovně relaxační Areál Hluboká nad Vltavou
Sportovně relaxační Areál Hluboká nad VltavouMatyáš Hric, provozní
Read More
Dotykačka je ohromným pomocníkem, který nám každý den ušetří spoustu času. Je jednoduchá na obsluhu. Střídá se nám tu hodně brigádníků a každý se ji hned naučil bez problémů ovládat. Tržby nám sedí do puntíku a máme skvělý přehled o stavu zásob, prodejích i jednotlivých směnách. Lépe plánujeme objednávky a jsem celkově efektivnější. Kdykoliv potřebujeme pomoc, technická podpora nám zvedne telefon a to je k nezaplacení.
Freexzone
FreexzoneDaniel Vaňouček
Read More
Dotykačka je pro nás velice jednoduchá, srozumitelná a funguje nám skvěle. Líbí se nám telefonický servis - když personál něco neví, může si kdykoliv zavolat. Při práci s účty pracuje pokladna perfektně, je rychlá a přehledná. Když děláme inventuru, Dotykačka vše sama spočítá a vyhodnotí, to je super!
Ondřej Pech – svatební a reportážní fotograf
Ondřej Pech – svatební a reportážní fotografOndřej Pech, fotograf
Read More
Díky Dotykačce se můžu věnovat svojí práci naplno. Mám přehled o svých příjmech, nemusím řešit změny v legislativě a vystavení účtu zákazníkovi je otázka pár sekund. Čím dřív vystavíte, tím dřív budou penízky a to je vždy fajn, no ne? Oceňuji přehlednost, spolehlivost a taky exporty pro účetní software. Pokladna Dotykačka mi šetří čas i peníze, a proto se můžu naplno věnovat tomu, co mě baví.
CHILLárna
CHILLárnaMichal Bejček, provozní
Read More
Pro evidenci tržeb, které podléháme od první vlny (prosinec 2016) jsme si vybrali spolehlivý pokladní systém od Dotykačky. Lidi jsou tu neustále v pohybu, funguje systém objednávání a platby přímo na baru, kde máme 8“ tablet s 80 mm tiskárnou a bezdrátový platební terminál Ingenico. Používáme licenci SNADNO a celý systém si velmi chválíme. Za celou dobu jsme se nesetkali s žádným technickým problémem, vše funguje, jak má. Přestože se provozovna nachází ve sklepních prostorách, nemáme problém se signálem a evidujeme v běžném režimu. Dotykačku můžeme 100 % doporučit.
Velký sál Lucerny
Velký sál LucernyTomáš Vodrážka, provozní
Read More
Pokladní systém jsme pořizovali především kvůli EET. Hlavním kritériem pro výběr byla spolehlivost, jednoduchost a rychlost celého systému, který musí během akce v krátkém čase bez problémů odbavit stovky až tisíce návštěvníků. Dotykačka úspěšně vyvrátila obavy z dlouhých front a zbytečného zdržování. Dosud jsme nezaznamenali větší technické potíže, které by ohrozily provoz nějaké akce. Pro všechny případy máme jednu pokladnu určenou jako náhradní. Jelikož nepotřebujeme vést skladové hospodářství, vystačíme si s licencí SNADNO na všech zařízeních. V celé budově je umístěno celkem 17 pokladen – 11 pevných, které jsou po dvojicích rozmístěné na hlavních barech a ve výčepu a 6 mobilních pro obsluhu mezi diváky na nápojových vozících. Oceňujeme možnost vzdálené správy, kterou využíváme pro nastavení nových produktů, pro jejich úpravu a synchronizaci s ostatními pokladnami. Používáme sofistikované dělení kategorií a položek, jelikož nabízený sortiment se na jednotlivých prodejních místech liší. Přínosem jsou také pravidelná školení. Dotykačku můžeme určitě doporučit.
Wild Diana
Wild DianaDiana Průšová, spisovatelka/umělkyně
Read More
Měla jsem zapůjčenou mobilní verzi Dotykačky pro prodej mé knihy na stánku. Co k tomu říct? Fungovalo to. Nevím jak a proč, protože i když chápu teorii EET, tak v praktických krocích naprosto tápu, ale to bylo na celém pronájmu to nejlepší. Řekli mi co potřebuji (a byli mi to dokonce schopni vysvětlit i “česky”), pak to celé nastavili (i přes to, že jsem jim to zapomenutím hesla moc neusnadnila) a vysvětlili jak aplikace funguje (což byla chvilička, protože ta aplikace je vážně jednoduchá). To všechno s úsměvem a maximální snahou vyhovět tomu, co potřebuji. S Dotykačkou bylo celé zapůjčení a uvedení do provozu opravdu snadné a rychlé a hlavně (poprvé od doby kdy jsem s EET přišla do styku) bezproblémové! Takže za mě určitě vřele doporučuji!
Event agency
Event agencyMarian Žilinek, Event Manager
Read More
S vašimi pokladňami sa pracovalo na našej akcii bezchybne. Inštalácia bola jednoduchá (kasa, tlačiareň, router) Nastavenie samotnej pokladne bolo rýchle a ľahké (porovnávam to s pokladňami na SR, kde ten postup je oveľa zložitejší). Zabudli sme nahodiť ešte do ponuky nealko pivo, dohodil som ho tam a veľmi ma potešilo, že všetky pokladne sú spárované , čiže mal som to hneď uložené v každej pokladni na všetkých baroch. Počas akcie nenastal žiadny problém, jedine keď bolo strašne veľa ľudí, tak niekedy nestíhala pokladňa fiškalizovať všetky účty, ale to vôbec nevadilo, urobili sme to potom, keď bolo menej roboty. Barmanom bolo vysvetlené ako majú blokovať na pokladni a celý postup pochopili veľmi rýchlo, je to naozaj jednoduchý a dobrý systém.
Pneubazar Velký Beranov
Pneubazar Velký BeranovJana Mátlová, manželka provozovatele
Read More
Přecházeli jsme k vám ze systému EET1, set je mobilní: tablet + tiskárna. Využíváme i skladové hospodářství pro pneuservis, pro manžela jako obsluhu je tam až moc funkcí ale jinak jsme zatím spokojení.
Pneuservis Bělá
Pneuservis BěláRoman Vyskočil, majitel
Read More
Používám pokladní systém Dotykačka UNIVERZÁLNÍ, líbí se mi že program je přehledný, jednoduchý a že má vzdálenou správu kde se můžu odkudkoli podívat a pracovat s pokladnou. Další věc, že neskladuji a neeviduji žádné doklady a účty, protože se vše ukládá v archivu a jednou měsíčně pošlu elektronicky výpis z pokladny účetní a nic víc neřeším. Pokladní systém Dotykačka můžu vřele doporučit. Jenom ty měsíční poplatky za vzdálenou správu by mohli být nižší 🙂
Auto Křenek
Auto KřenekRoman Křenek, majitel
Read More
Dotykačku používáme denně, nemáme žádný problém. Vyhovuje.
BS ostraha a úklid
BS ostraha a úklidAleš Spurný DiS., jednatel
Read More
Ve firmě máme 2x MOBILNÍ a 1x KOMPLETNÍ Dotykačku. Momentálně používáme pouze jednu MOBILNÍ s licencí SNADNO. Kasu používáme k evidenci prodeje zboží ve firmě. Za naší firmu mohu doporučit jak SW tak HW společnosti Dotykačka. Pozitiva: s kasou jsme spokojení, protože je velmi jednoduchá na ovládání dobře přehledné prostředí vzdálené správy, kde se dá vše lehce nastavit velmi přehledné tržby – den, týden měsíc, rok jednoduché vyexportování všech dat např. do Excelu Negativa: na KOMPLETNÍ kase se mi nepodařilo zprovoznit internetové připojení přes Ethernet kabel, nevím kde byla chyba
Pneuamaro – pneumatiky levně
Pneuamaro – pneumatiky levněErnest Kavůr, majitel
Read More
Máme Dotykačku MOBILNÍ s 80 mm tiskárnou. Jsme spokojeni a mohu jen doporučit.
Ricco koupaliště
Ricco koupalištěRudolf Korčák, provozovatel
Read More
Pokladní systém Dotykačka jsem koupil již v březnu 2015 do svého penzionu i restaurace Ricco a v letním období také na koupaliště, kde jě i několik stánků. Investoval jsem 50 000 Kč a systém beze zbytku splnil moje požadavky. Pozitivně na něm hodnotím hlavně jednoduchost, množství různých variant podle potřeb té které činnosti, od prodeje ve stánku až po náročné skladové hospodářství. Navíc se nabídka služeb pokladního systému stále upravuje a vylepšuje. To co oceňuji ale nejvíce je nonstop servis. Prakticky neustále je nějaký člověk na telefonu a lze s ním konzultovat jakýkoli probém.
Reklamní agentura NoGup
Reklamní agentura NoGupTomáš Špůr, provozní manažer
Read More
Máme 4 MOBILNÍ Dotykačky, používáme všechny na 100% a jsme s Dotykačkou velice spokojeni. Zařízení používáme na muzikálech Ať žijí duchové, Rocky a Mamma Mia! Pozitiva: Jednoduché ovládání Přehledná nabídka produkutů Přehledné statistiky na internetových stránkách Negativa: Nízká výdrž baterie (nemůžeme mít zařízení přípojené v síti, protože jej nosí prodavači stále u sebe v terénu). Poznámka Dotykačky: Výdrž baterie ovlivňuje například aktualizace, záloha dat, další aplikace běžící na pozadí nebo např. vysoký jas displeje. Řešením je kromě pravidelného dobíjení baterie dokoupení externího zdroje, tzv. powerbanky. Delší čekací doba na vyjetí účtenky. Poznámka Dotykačky: Tisk účtenek je rychlý a bezproblémový, u bluetooth zařízení však může rychlost tisku ovlivnit zejména kvalita signálu a vzdálenost tiskárny od pokladního zařízení.
Charita Zábřeh
Charita ZábřehBc. Jiří Karger, ředitel
Read More
Jsme nestátní neziskovou organizací, která poskytuje sociální a zdravotní služby. Od 1. 3. 2017 jsme museli řešit zákonnou povinnost elektronické evidence tržeb za naši vedlejší ekonomickou činnost a po průzkumu trhu pro nás byla Dotykačka jasnou volbou (cena vs. výkon). O kvalitách nás přesvědčuje nejen neustálý vývoj a zdokonalování aplikace, ale i ochotná a rychle fungující technická podpora nonstop. Kupovali jsme si Dotykačku UNIVERZÁLNÍ včetně licence NAPLNO na 3 roky dopředu a jsme opravdu velmi spokojeni.
Ex Post – kulturní centrum
Ex Post – kulturní centrumProkop Bartoníček, provozovatel
Read More
Hledali jsme pro naše kultruní centrum adekvátní řešení EET. Náš galerijní pop-up obchod bývá v provozu nárazově, nepotřebovali jsme tedy žádné robustní řešení, ale vlastnosti profesionálních aplikací jako je on-line editace zboží potřeba byla. Díky Dotykačce máme i skvělý přehled o tom, kolik dětí měsíčně absolvuje naše výtvarné vzdělávací kurzy, a to nám dělá radost. Dotykačka byla adekvátní volbou splňující všechny naše potřeby – snadnou obsluhu pro často měnící se personál, přehlednost a technickou stabilitu.
designSUPERMARKET
designSUPERMARKETNatálie Krausová, produkční
Read More
V minulých letech jsme pořádali designSUPERMARKET s tužkou a papírem v ruce. Letošní ročník jsme se rozhodli vsadit na jistotu a pořídit si něco “modernějšího”. Volba padla na společnost Dotykačka, která nám byla doporučena od jedné z organizátorky. Ráda bych tímto jménem celého festivalu MOC poděkovala za Dotykačku. Všem nám moc usnadnila práci. Její jednoduché a intuitivní ovládání je velikou výhodou. Navíc se skvělým servisem a instruktáží předem. Bylo to bezva!
Sportovní areál VŠE Praha na Třebešíně
Sportovní areál VŠE Praha na TřebešíněIng. Ivo Blažek, vedoucí areálu
Read More
Jsme sportovní zařízení Vysoké školy ekonomické v Praze a provozujeme sportovní halu a tenisové kurty na Třebešíně. Volnou kapacitu nabízíme ke komerčnímu využití a dříve jsme příjem z takového pronájmu složitě vypisovali do pokladních bloků. Dotykačka usnadnila práci recepčním a přinesla vedení haly rychlý přehled o denních tržbách a obsazenosti kapacit. S Dotykačkou jsme připraveni na rozšíření prodeje o nápoje, občerstvení a doplňkové služby a současně s tím i na elektronickou evidenci tržeb, pod kterou tyto naše příjmy spadají.
Prague City Golf
Prague City GolfPavel Mraček, provozní
Read More
Dotykačka nám byla doporučena od jednoho našeho hráče. Líbila se nám možnost měsíční zkušební verze i 3 měsíce provozu zdarma. Měli jsme tak možnost vše si osahat a zjistit, zda je pro nás právě toto řeší to pravé. Nyní máme pokladnu jak v restauraci, tak i na hřišti. Systémy jsou propojeny, stejně tak i sklady. Kontrola tržeb a vzdálená správa odkudkoliv je velkou výhodou a navíc už nemusíme řešit elektronickou evidenci tržeb, protože Dotykačka je na tento zákon připravena.
IMPAKT Fitness
IMPAKT FitnessVáclav Mandovec, majitel
Read More
Jsme moderní firma, sledující nové trendy. Snažíme se do naší vize zahrnout aspekt vstřícného a individuálního přístupu nejen k zaměstnancům, ale i k našim zákazníkům, pravidelné vzdělávání v oblasti fitness, výživy a psychologie je proto samozřejmostí. Dáváme přednost kvalitě před kvantitou. Od samého začátku jsme hledali systém, který do našeho celkového konceptu zapadne. O Dotykačce jsme se dozvěděli v pořadu na ČT24 a protože je to náš první pokladní systém, nemáme s čím srovnávat a hodnocení je obtížné. Nicméně můžeme říci, že žádné komplikace jsme zatím nezaznamenali. Nejvíce nám systém pomáhá v evidenci tržeb, kvůli inventurám a obecně zjednodušuje prodej. EET se nebojíme, protože věříme, že nebudeme muset nic měnit. I s tím Dotykačka počítá.
Previous
Next

Co Dotykačka umí?