Školení a webináře Dotykačky

Školení pro zákazníky

Pro zákazníky Dotykačky pořádáme bezplatná online školení, na kterých představujeme novinky a přidané funkce, sdílíme rady a tipy z prostředí pokladny a odpovídáme na dotazy. Tematické okruhy střídáme podle přání a potřeb zákazníků, například pořádáme školení aplikace Sklad, Vzdálené správy a integrací.

Novinky v pokladním systému Dotykačka

Zveme vás na naše školení, na kterém představíme novinky a přidané funkce. Prostor bude také pro jakékoliv dotazy a společnou diskuzi týkající se obsluhy pokladního systému a jeho ideálního nastavení a využití ve vaší provozovně.

Školení proběhne v online formě prostřednictvím platformy Zoom. Podrobné informace k přihlášení vám pošleme pár dní před školením.

Blok 1

Obecně o novinkách v Dotykačce

Blok 2

Prostor pro společnou diskuzi a případné otázky.

Termín školení

čtvrtek, 23. 11. 2023, od 10 do 12 hod.

Registrační formulář

Podívejte se na naše webináře

Snažíme se zákazníkům pomáhat, aby z pokladny a jejích funkcí vytěžili maximum. Na webinářích si ukazujeme novinky v aplikaci, učíme se pracovat s určitými funkcemi a odpovídáme na dotazy.

Detailní video návody

Naše video návody vás krok za krokem naučí, jak s Dotykačkou co nejefektivněji pracovat. Přenesete se do prostředí pokladny a ukážeme vám, jak ovládat všechny funkce.

Co Dotykačka umí?