Školení a webináře Dotykačky

Školení pro zákazníky

Pro zákazníky Dotykačky pořádáme bezplatná online školení, na kterých představujeme novinky a přidané funkce, sdílíme rady a tipy z prostředí pokladny a odpovídáme na dotazy. Tematické okruhy střídáme podle přání a potřeb zákazníků, například pořádáme školení aplikace Sklad, Vzdálené správy a integrací.

Novinky v Dotykačce a ve Vzdálené správě

Představíme novinky v inventuře, slučování položek na objednávkovém bonu, nové nastavení tisku účtenek a mnoho dalšího. Ukážeme na praktických příkladech, jak si můžete snadno ušetřit spoustu času i námahy a zodpovíme všechny vaše dotazy. 

Školení proběhne v online formě prostřednictvím platformy Zoom. Podrobné informace k přihlášení vám pošleme pár dní před školením.

Termín školení

čtvrtek 7. března 2024, 10 – 12 hodin

Registrační formulář

Podívejte se na naše webináře

Snažíme se zákazníkům pomáhat, aby z pokladny a jejích funkcí vytěžili maximum. Na webinářích si ukazujeme novinky v aplikaci, učíme se pracovat s určitými funkcemi a odpovídáme na dotazy.

Detailní video návody

Naše video návody vás krok za krokem naučí, jak s Dotykačkou co nejefektivněji pracovat. Přenesete se do prostředí pokladny a ukážeme vám, jak ovládat všechny funkce.

Ohlasy zákazníků​

LOKAL BAKERS
Musím Vám napsat pozitivní zpětnou vazbu 🙂 Díky za záznam. Musím pochválit celé školení, které vnímám jako fakt užitečné a profi. Jde vidět že Vaše kvalita se zvyšuje. Díky za to. A líbí se mi moc zpracování dotazů nakonec. To je paráda.
Petra Svobodová
Manažerka LOKAL BAKERS