Pokladní systém pro restaurace a další gastro zařízení

Rychlejší obsluha zákazníků a nižší náklady na personál.

Rezervační systém
Platební terminály
Dárkové poukazy
Věrnostní program
Mobilní číšník
Happy hours

Proč si pořídit pokladní systém pro restaurace

1

Přilákejte další zákazníky

Nabídněte stávajícím zákazníkům zajímavý Věrnostní program nebo dárkové poukazy. Zajistíte si tak jejich opakovanou návštěvu a na základě doporučení k vám mohou přivést i své přátele nebo známé, a tím získáte nové zákazníky.

2

Ulehčete si práci

Ať už jde o snadné přijímání rezervací, parkování účtů na stůl nebo pokoj, happy hours nebo zrychlení obsluhy díky Mobilnímu číšníkovi, pokladní systém pro restaurace od Dotykačky vám ušetří spoustu práce a času.

3

Přijímejte všechny typy plateb

Platební terminál za skvělých podmínek, který je plně propojený s pokladnou vám umožní přijímat kromě hotovosti také platební karty, elektronické stravenky nebo platby pomocí chytrých hodinek nebo mobilního telefonu.

4

Rozšiřte nabízené služby

Propojte se přes API s partnery a nabídněte roznáškovou službu nebo prodej přes e-shop. Zaregistrujte si do jednoduchého objednávkového systému a buďte tak svým zákazníkům ještě blíž.

Pokladní systém pro restaurace se stane vaší pravou rukou

Pokladní systém pro restaurace je spolehlivý a jednoduše ovladatelný. Eviduje prodej každého jídla, nápoje i rozvozu a ukládá účty na zaparkované stoly. Pohlídá tržby, sklady, dodavatele, zákazníky i zaměstnance a díky mnoha praktickým funkcím vás zbaví zbytečné administrativy, ušetří nervy a čas.

Pokladní systém pro restaurace od Dotykačky

Efektivní vedení podniku vám přinese vyšší zisk.

Mobilní číšník - mapa stolů

Jak pomáhá Pokladní systém pro restaurace v praxi?

Na všech pobočkách používáme pokladní systém Dotykačka, momentálně máme čtyři pokladny včetně platebních terminálů od ČSOB a zákaznických displejů. Používáme základní funkce licence Snadno, chválíme zejména dostupnost technické podpory a chystáme se Dotykačku používat v budoucnu v každé další otevřené provozovně. Systém hodnotíme jako velmi jednoduchý, spolehlivý a intuitivní na ovládání a celkově jsme velmi spokojení.

Petr Kuchár, majitel a provozní Fresh Greek

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 14″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.

Často kladené otázky

Pokladní systém pro gastro od Dotykačky je určený pro restaurace, pro kavárny nebo pro hospody a další malé nebo středně velké gastro provozovny. Využijete ho jak ve vnitřních prostorách, tak i na letní zahrádce. Poradí si i se složitějším provozem, kde obsluha probíhá také v rámci salonků nebo na dvou patrech. A Dotykačku můžete používat i pro stánkový prodej.

Nejčastěji využívané jsou především mapa stolů, rezervační systém, happy hours, take away, parkování nebo přesouvání účtů, rozdělení plateb, mobilní číšník, věrnostní program, dárkové poukazy nebo podrobné analýzy ve Vzdálené správě.

Pokud chcete plnohodnotně využívat všechny funkce, které Dotykačka nabízí, pak vám doporučujeme licenci NAPLNO nebo NEOMEZENĚ.

Naše API je otevřené pro napojení dalších systémů, jakými jsou např. účetní program, e-shop, kamerový systém, vyvolávací systém apod. Podrobný návod najdete v uživatelské příručce pro API.