WooCommerce

Propojte svůj e-shop s pokladnou.

Synchronizace skladů
Propojení kategorií a produktů
Technická podpora
Rychlá aktivace
Větší pořádek
Synchronizace cen

Jaké má WooCommerce výhody

1

Rychlá aktivace

Na základě čárových kódů a katalogových čísel během chvilky spárujete všechny produkty a kategorie.

2

Úspora času

Skladové pohyby se vzájemně a automaticky synchronizují.

3

Rozšíření nabídky

Prodávat můžete jak z kamenné prodejny, tak z e-shopu.

4

Větší pořádek

Ve skladových pohybech bude díky synchronizaci naprostý pořádek.

Co je WooCommerce?

Dotykačka je jedním z prvních pokladních systémů na trhu, který je plně propojen s doplňkem WooCommerce, což je nejpoužívanější e-shopové řešení na světě. WooCommerce používá přes 3,5 milionu e-shopů vytvořených na platformě WordPress.

Doplněk pro WooCommerce

Plně integrováno s Dotykačkou.

Jak funguje WooCommerce v praxi?

Když jsme po eshopu otevírali kamennou prodejnu, najednou jsme se setkali s problémem duplicitního skladu. Párkrát se nám stalo, že jsme museli objednávku klienta refundovat, protože se položka ve stejném čase prodala na eshopu i na prodejně. Tento velký problém nám pomohla vyřešit aplikace od Dotykačky. Díky ní máme sklady velmi jednoduše synchronizované, nemusíme je upravovat ručně a hlavně nemusíme myslet na to, zda jsou položky na prodejně ještě k dispozici nebo ne. Vše je přehledné a srozumitelné, navíc instalace i uživatelské rozhraní jsou opravdu jednoduché.

Michaela Carlini, shop.carlini.cz

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 15,6″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.