WooCommerce

Propojte svůj e-shop s pokladnou.

Synchronizace skladů
Propojení kategorií a produktů
Technická podpora
Rychlá aktivace
Větší pořádek
Synchronizace cen

Hlavní výhody propojení s pokladnou

1

Jednoduché zprovoznění

Jednorázové nahrání počátečních stavů skladů z Dotykačky do e-shopu a naopak a propojení všech kategorií a produktů během chvilky.

2

Úspora času

Úpravy produktů či změnu ceny stačí udělat pouze na jednom místě, buď v e-shopu nebo v pokladně a automaticky dojde k jejich přepsání v druhém systému.

3

Technická podpora

Chytrý průvodce pro import a párování produktů. Podrobný textový manuál. Zajištění automatických aktualizací. Notifikace o provedených akcích doplňku skrze Inbox zprávy.

4

Dokonalá synchronizace

Už se vám nestane, že by při prodeji neseděly stavy skladů mezi e-shopem a pokladnou například kvůli ručně vedeným záznamům.

Co je WooCommerce?

Dotykačka je jedním z prvních pokladních systémů na trhu, který je plně propojen s doplňkem WooCommerce, což je nejpoužívanější e-shopové řešení na světě. WooCommerce používá přes 3,5 milionu e-shopů vytvořených na platformě WordPress. Propojení vám ušetří velké množství času a případných chyb.

Doplněk pro WooCommerce

Plně integrováno s Dotykačkou.

Jak funguje WooCommerce v praxi?

WooCommerce je jedním z nejpoužívanějších doplňků k vytvoření vlastního e-shopu na platformě WordPress. Jestliže k e-shopu na této platformě máte i kamenný obchod s Dotykačkou, přijde vám vhod tento doplněk. Doplněk jednoduše nainstalujete do WordPressu a nastavíte. Doplněk poté zajistí oboustrannou synchronizaci kategorií, produktů a skladových zásob mezi Dotykačkou a WooCommerce e-shopem.

Ohlasy zákazníků​

Carlini
Brno
Když jsme po eshopu otevírali kamennou prodejnu, najednou jsme se setkali s problémem duplicitního skladu. Párkrát se nám stalo, že jsme museli objednávku klienta refundovat, protože se položka ve stejném čase prodala na eshopu i na prodejně. Tento velký problém nám pomohla vyřešit aplikace od Dotykačky. Díky ní máme sklady velmi jednoduše synchronizované, nemusíme je upravovat ručně a hlavně nemusíme myslet na to, zda jsou položky na prodejně ještě k dispozici nebo ne. Vše je přehledné a srozumitelné, navíc instalace i uživatelské rozhraní jsou opravdu jednoduché.
Michaela Carlini
spolumajitelka

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 15,6″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.