Jak na pokladny Dotykačka

pokladny

Vybíráte si pokladní systém?

Pro všechny podnikatele, kteří mají zájem o pořízení pokladního systému. Poradíme vám, jak se vyznat v nabídce pokladních systémů, co vám mohou nabídnout a také pomůžeme s výběrem správné pokladny, která bude vyhovovat vašemu typu podnikání.

Jste zákazník Dotykačky?

Pokračujeme v našich školeních, na kterých vám představíme novinky a přidané funkce v aplikacích Dotykačka, Sklad a ve Vzdálené správě. Zodpovíme také na vaše dotazy týkající se obsluhy pokladního systému a jeho ideálního nastavení a využití ve vaší provozovně.

Jak začít na sociálních sítích​

Pokud jsou pro vás sociální sítě oříšek a nejste si jisti, jak správně s Facebookem a Instagramem pracovat, potom je školení právě pro vás.

Seminář pro zájemce o pokladní systémy

2 200 Kč/osoba ZDARMA

Zveme všechny podnikatele, kteří mají zájem dozvědět se něco víc aktualitách na trhu s pokladními systémy. Poradíme, jak se v nabídkách vyznat, na co si dát pozor a jak se rozhodnout pro ten správný pokladní systém. Také pomůžeme s výběrem takového pokladního systému, který splní vaše požadavky. Zodpovíme případně všechny vaše dotazy. Školení je vždy rozděleno do dvou hodinových bloků.

Blok 1

Aktuality a novinky na trhu s pokladními systémy, jak se vyznat v nabídkách pokladen a na co si při výběru dát pozor.

Blok 2

Praktické tipy a rady, jak si vybrat správnou pokladnu a představení spolehlivého pokladního systému Dotykačka, zodpovězení dotazů.

Nové termíny připravujeme, pro více informací napište na alice.hoffmannova@dotykacka.cz.

Školení pro zákazníky Dotykačky

2 200 Kč/osoba ZDARMA

Obecné školení pokladního systému Dotykačka

Všechny zákazníky zveme na bezplatné školení aplikací pokladního systému Dotykačka. Obsahem je představení novinek, rady a tipy pro používání aplikací a témata, která vás nejvíce zajímají. Školení je vždy rozděleno do dvou hodinových bloků, po kterých zodpovíme vaše případné dotazy.

Blok 1

Novinky v aplikacích Dotykačka, Sklad, Vzdálená správa a dalších.

Blok 2

Praktické tipy a rady, funkce a ovládání aplikací, diskuze a zodpovídání dotazů.

čtvrtek, 20. ledna, 13–15 hod.

školení proběhne v online podobě

Záznam školení Jak začít na sociálních sítích​

Upozornění:
  • Školení mohou být s ohledem na mimořádná opatření, vyhlášená v souvislosti s epidemií koronaviru, zrušena nebo proběhnou v online podobě. O změnách vás budeme včas informovat.
  • Školení je pro zákazníky Dotykačky ZDARMA.
  • Den před konáním školení bude každému zaregistrovanému účastníkovi zaslána SMS s připomenutím účasti.
  • Školení probíhá od 10 do 12 hod.
  • Vyplněním dotazníku se závazně přihlašujete na vybraný termín. V případě, že se nebudete moci dostavit, ozvěte se na e-mail alice.hoffmannova@dotykacka.cz, abychom mohli vaše místo poskytnout někomu jinému.

Co Dotykačka umí?