Doplněk pro Shoptet

Propojte svůj e-shop s pokladnou od Dotykačky.

Propojení s pokladnou
Synchronizace skladu
Rychlá aktivace
Automatizace
Moderní design
Příjem plateb

Proč využít Doplněk pro Shoptet

1

Jednoduchá aktivace

Doplněk Dotykačky si do Shoptetu stačí velmi jednoduše nainstalovat. Jediné co potřebujete mít je vlastní pokladna Dotykačka s aktivní licencí.

2

Úspora času

Díky propojení veškerých produktů mezi e-shopem Shoptet a pokladnou se automaticky synchronizují také veškeré skladové pohyby. Nebudete tak ztrácet čas nad jednotlivým přepisováním.

3

Rozšíření nabídky

S provozem e-shopu se zákazníkům zvýší možnost, jak u vás mohou nakoupit. Při propojení s pokladnou můžete prodávat jak z kamenné provozovny, tak z internetu. S přehledem a bez chyb.

4

Větší přehled

Skladové pohyby vytvořené na základě prodeje, naskladnění, odpisu či inventury v e-shopu budou synchronizované do skladů v pokladně Dotykačky a stejně tak i naopak.

Už žádné mezery mezi e-shopem a pokladnou

Nesedí vám kvůli ručnímu vypisování stavy skladů mezi Shoptetem a Dotykačkou? Propojte je dohromady a získejte automatickou synchronizaci všech skladových pohybů.

Doplněk pro Shoptet
od Dotykačky

Propojte svůj e-shop s pokladnou.

Jak pomáhá propojení Shoptetu s pokladnou v praxi?

Doplněk umí spárovat produkty a sklady ve vašem e-shopu s těmi v Dotykačce a automaticky je synchronizuje. Znamená to, že skladové pohyby vytvořené na základě prodeje, naskladnění, odpisu či inventury v e-shopu, budou synchronizované do skladů v pokladním systému Dotykačka a úplně stejně to funguje i naopak.

Ohlasy zákazníků​

Never Enough Ltd.
Praha
Máme malý obchod, ve kterém provozujeme i bar. Oblečení jsme i fyzicky vždycky prodávali přes Shoptet, bar zase obsluhujeme přes Dotykačku. Často se nám tedy stávalo, že nám zákazník musel platit dvakrát. Nebyli jsme totiž schopni dát produkty z obchodu a věci z baru na jednu účtenku. A to díky téhle integraci odpadá.
Daniel Göringer
jednatel
Nordbeans
Liberec
Dotykačka nám každý den usnadňuje život v DOKu i kavárně Sweet City. Obě dokážeme řídit na dálku a držet si maximální přehled o jejich fungování. Se začátkem krize jsme se pro DOK rozhodli vytvořit e-shop s rozvozem skrze Shoptet. Spustit e-shop byla otázka jednoho večera a ráno už jsme vyřizovali první objednávky. Časem jsme přidali i možnost platby kartou skrze platební bránu GoPay. Díky propojení Dotykačky a e-shopu nyní můžeme rychleji vyřizovat objednávky a především si držet synchronní sklady. Například u produktů pekárny nám tak odpadla značná starost s neustálym „chleby došly, musíme je rychle stáhnout z e-shopu“. Rádi bychom ještě vyzdvihli technickou podporu Dotykačky i Shoptetu, kteří nám s celým přechodem na e-shop i propojením obou služeb neuvěřitelným způsobem pomohli.
Martin a Karel Kozlové
majitelé

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 15,6″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.

Často kladené otázky

Ano, pro propojení Shoptetu s Dotykačkou je nutné mít předplacenou licenci NAPLNO či NEOMEZENĚ.

Pro všechny, kteří mají e-shop a zároveň odbavují zákazníky i na kamenné provozovně s pokladním systémem Dotykačka.

Pro aktivaci doplňku Dotykačka v Shoptetu vám postačí, když si tento doplněk nainstalujete a budete vlastnit pokladní systém Dotykačka. V pokladně stačí mít aktivní licenční klíč a můžete začít.

Doplněk se nastavuje velmi jednoduše. Pro správnou synchronizaci skladových pohybů je důležité párování produktů. Samotné párování produktů probíhá automaticky v prostředí doplňku, na základě čárových kódů. Stačí tedy evidovat čárové kódy v obou systémech. Doplněk tyto produkty rozpozná a propojí. Funkčnost doplňku je podmíněna čárovými kódy.

Můžete si vyhledat konkrétní produkty na základě jejich identifikátorů, čárových kódů nebo názvů. Je umožněno filtrování spárovaných a nespárovaných produktů nebo duplicitních EAN kódů. V rámci správného fungování doplňku je totiž důležité zachovat unikátnost čárových kódů. Také uvidíte zobrazení celkového množství načtených produktů v přehledu, možnost řazení sloupců a stránkování při větším počtu produktů.