Pokladní systém pro kadeřnictví a kosmetické služby

pokladní systém pro kadečnictví a kosmetické salony

25 000

UŽIVATELŮ

Šikovný pomocník, který šetří čas a náklady

Sdílejte s kolegy jedno zařízení

Pokud se v rámci jednoho provozu dělíte o náklady na pronájem prostor, společné vybavení či výdaje za energie, nyní můžete společně sdílet i jednu pokladnu. Přepínání mezi jednotlivými uživatelskými účty je rychlé a zabezpečené pinem, takže si vzájemně neuvidíte do vašich tržeb či zákaznických databází.

Přijímejte rezervace rychle a jednoduše

Součástí pokladního systému pro kadeřnictví a kosmetické služby je Rezervační systém zdarma, který umožní snadné a rychlé přijímání rezervací, jejich editaci nebo zrušení. Vše online a bez zbytečného papírování.

Přilákejte další zákazníky

Nabídněte stávajícím zákazníkům zajímavý Věrnostní program nebo dárkové poukazy. Zajistíte si tak jejich opakovanou návštěvu a na základě doporučení k vám mohou přivést i své přátele nebo známé, a tím získáte nové zákazníky.

Návody zdarma a technická podpora 24/7

Na technickou podporu 221 221 331 můžete volat 24 hodin denně včetně víkendů a svátků. Dotykačka má také propracované a detailní návody, praktická videa v ceně licencí a pravidelná školení pro zákazníky zdarma.

Pokladní systém pro kadeřnictví a kosmetické služby šetří náklady

Pokladní systém pro kadeřnictví a kosmetické služby nabízí přehledné grafy ve Vzdálené správě, ze kterých vyčtete, jaký odstín barvy na vlasy či laku na nehty mají vaše zákaznice nejradši a získané údaje vám pomohou lépe nastavit cenovou politiku a zjednoduší další objednávku u vašeho dodavatele. Platební terminál za skvělých podmínek, který je plně propojený s pokladnou vám umožní přijímat kromě hotovosti také platební karty nebo platby pomocí chytrých hodinek či mobilního telefonu.

Ohlasy zákazníků

Apika art
Mladá Boleslav
„S pokladnou Dotykačka jsme spokojeni a ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu Dotykačky za vstřícnost a rychlost při řešení některých problémů, které se vyskytovali hlavně na začátku spuštění.“
Jarmila Moravcová
majitelka
Vlasový Wellness Jana Kramářová
Uherské Hradiště, Uherský Brod
„Máme dva kadeřnické salony, na obou provozovnách máme pokladní systém Dotykačka s ročním předplatným licence NAPLNO, díky které máme přehled o tržbách a zákaznících. Pracujeme s dárkovými poukazy, správou položek ve Vzdálené správě, sleduji otevření a uzavření pokladny. Chystáme se nově využívat i rezervační systém a uvažujeme nad zavedením zákaznického programu. Díky platebnímu terminálu akceptujeme platby kartou a službu Masterpass. S Dotykačkou jsme maximálně spokojeni.“
Jana Kramářová
provozní
Salon Hair Company Professional
Písek
„Já jsem s Dotykačkou maximálně spokojená. Jak s rychlostí dodání, tak s instalací, obsluhou i servisem. Nemám co vytknout a určitě ji mohu doporučit.“
Věra Skalová
majitelka

Často kladené otázky

Dotykačka má nejlepší poměr cena/výkon na trhu a více než 25 tisíc spokojených uživatelů v rámci skupiny Solitea. Velké množství praktických funkcí, propojení s dalšími systémy (e-shop, účetní program, objednávkový nebo kamerový systém) a platební terminály za nejvýhodnějších podmínek dělají z pokladního systému Dotykačka jedničku na trhu.

Ano. Při pořízení licence NEOMEZENĚ lze používat pokladnu více podnikateli s různými IČO. Každý z uživatelů si v pokladně vytvoří vlastní uživatelský účet se svými informacemi o společnosti a zvolí si nastavení tisku. Při markování se pak jednoduše přihlásí na svůj účet pomocí vlastního PIN kódu, nebo prostřednictvím EM čipu, který přiloží k čtečce čipů. V historii prodejci uvidí vydané účtenky, storna dokladů a faktur, nebo odeslané tržby podle jednotlivých prodejců. Každý uvidí pouze svá data, k ostatním není povolen přístup.