Mapa stolů

Účtujte rychleji a s přehledem.

Schéma provozovny
Rozdělení účtů
Řazení účtů ke stolu
Možnost více map

Proč používat Mapu stolů

1

Zrychlí obsluhu

Díky čitelné mapě stolů personál lépe rozezná, kam dané účty patří a zrychlí se tak proces odbavení zákazníka.

2

Zvýší přehlednost

Mapu stolů lze tvořit podle přesných schémat provozovny. Při objednávání obsluha vytvoří účet přímo k danému stolu a tím zamezí jakémukoliv chaosu s objednávkami.

3

Rozšíří možnosti

Dejte zákazníkům možnost rozdělit účet stolu, nebo vytvořit více účtů na jednom stole. Přes mapu stolů také jednoduše provedete rezervaci na konkrétní čas.

4

Podpoří rozvoz

Pokud používáte objednávkový systém, do mapy stolů můžete vložit také rozvoz. Získáte tak informace o celkových tržbách za rozvoz podle jednotlivých směn a také rozdělení podle platebních metod.

Mapa stolů je pravou rukou obsluhy

Umožněte svým zaměstnancům jednodušší a rychlejší práci s účty. V mapě stolů se neztratí a při tvorbě objednávek či jejím účtování nenastanou zbytečné chyby.

Mapa stolů
od Dotykačky

Zákaznické účty na jednom místě.

Mobilní číšník - mapa stolů

Jak pomáhá Mapa stolů v praxi?

Účet se jednoduše přiřadí ke zvolenému stolu na mapě a s položkami je poté možné manipulovat například při placení, kdy chce zákazník účet rozdělit. Mapa stolů nabízí také možnost více schémat provozovny najednou. Lze do ní tedy nahrát rozmístění uvnitř restaurace, na zahrádce nebo v salonku. Mapa stolů se tedy hodí nejen do menších prostor, ale také do provozů s větším počtem místností.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 15,6″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.

Často kladené otázky

Ano. Mapa stolů umožňuje vytvoření schéma stolů odpovídajícímu umístění stolů ve vaší provozovně.

Ano. Dotykačka umožňuje rezervovat stoly prostřednictvím samostatné aplikace Rezervace. Jakmile tuto aplikaci do dotykové pokladny nainstalujete, budete mít možnost jednoduše pomocí přehledného kalendáře vytvářet rezervace na jednotlivé stoly.

Ano. V mapě stolů si zvolíte konkrétní stůl, na kterém účty jednoduše a kdykoliv rozdělíte podle potřeby.

Ano, do mapy stolů můžete přidat speciální stůl pro rozvoz.