Není nám to jedno. Proto pomáháme.

dotykačka pomáhá

Každého z nás může v životě potkat nečekaná situace, ve které nám něčí pomoc přijde vhod. Vážné zdravotní komplikace, přírodní katastrofa, nedostatek finančních prostředků nebo potíže v podnikání, se kterými si neporadíme sami.

My v Dotykačce víme, že i malá pomoc může někomu dodat sílu bojovat a překlenout období krize, a proto jsem se zapojili hned do několika úspěšných projektů. A jaké to jsou?

Náš blog obsahuje speciální sekci, ve které pro vás sledujeme a neustále aktualizujeme všechny důležité informace o vývoji ve zdravotnictví, ekonomice i legislativě. Práce je to mimořádně náročná, jelikož změny jsou velmi časté, mnohdy trochu chaotické nebo protichůdné a jednání vlády většinou probíhají v brzkých ranních či pozdních večerních hodinách. Náš marketingový tým je proto neustále ve střehu, aby pro vás zajistil ty nejčerstvější informace a věrohodné odkazy. Pokud tápete v nějakém nařízení nebo máte jakékoliv otázky, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.

Objednávkový systém

Dotykačka na konci loňského roku z vlastních zdrojů financovala reklamní kampaň pro aktivní uživatele objednávkového systému Vyzvednisi.cz. Reklamy zhlédlo přes 350 tisíc unikátních uživatelů Facebooku a všechny příspěvky, které jsme sdíleli na sociálních profilech Dotykačky a Vyzvednisi.cz, se zobrazily téměř 600 tisíckrát. Kampaň přinesla téměř tisíc objednávek v hodnotě čtvrt milionu korun. Nejšťastnějším z vás jsme pomohli k desítkám objednávek, v jednom případě dokonce k 57 objednávkám. Jsme rádi, že jsme vám touto podporou pomohli zviditelnit vaše podniky.

Ojednávkový systém Vyzvednisi.cz, který doslova s nadšením vytvořilo naše oddělení vývoje za necelé 2 měsíce práce, a to nejen v oficiálních pracovních hodinách, ale také ve volném čase. Aplikace je zcela zdarma a bez jakýchkoliv provizí a propojuje gastro provozovny i maloobchody s jejich zákazníky, kterým umožní rychlou online objednávku s osobním vyzvednutím nebo s dovozem až do domu. Díky této službě nemuselo mnoho podnikatelů uzavřít své provozovny a zůstali se svými zákazníky v kontaktu pomocí výdejových okének či rozvozové služby, čímž alespoň částečně kompenzovali ušlý zisk. Zaregistrujte se taky.

Dotykačka se stala hrdým partnerem projektu Zachraň hospodu, jehož hlavním cílem je propojit hospody a restaurace s jejich zákazníky a umožnit lidem přispět gastronomickým provozům v komplikované situaci a pomoci jim tak přežít do doby, než budou moci znovu naplno otevřít. I vy si můžete koupit voucher a podpořit tak svůj oblíbený podnik.

Darovali jsme 30 tabletů Ústřední vojenské nemocnici v Praze, které slouží pro komunikaci hospitalizovaných pacientů a zejména válečných veteránů s jejich příbuznými a přáteli. Sociální izolace psychickému stavu samozřejmě neprospívá, a tím pádem může negativně ovlivnit i zdravotní stav pacienta a rychlost zotavení. Pravidelný kontakt alespoň prostřednictvím obrazovky tak vyplní dobu, po kterou jsou pacienti separovaní od svých nejbližších. Jejich úsměv na tváři je tím největším zadostiučiněním.

Zapojili jsme se do projektu Počítače dětem a darovali jsme prostřednictvím společnosti Mironet vybranou techniku sociálně slabším rodinám. Zapojte se také a pokud máte doma nebo ve firmě techniku, kterou již nevyužíváte, pošlete ji dál. Přispět můžete i finančním darem, který poslouží k nákupu nových, či repasovaných počítačů a usnadní dětem i rodičům distanční vzdělávání.

Zaměstnanci Dotykačky i celé vedení společnosti také pravidelně finančně přispívají nadačnímu fondu Šance onkoláčkům, který pomáhá dětem v onkologické léčbě nebo dětem s vrozenými vadami a jinak závažnými onemocněními. Pomoci můžete i vy.

Podpořili jsme sbírku Společně pro Moravu, jejímž cílem bylo vybrat peníze pro ty, kteří z minuty na minutu přišli o střechu nad hlavou při ničivém tornádu v červnu 2021. Zaměstnanci Dotykačky mezi sebou vybrali částku 158 300 Kč, která byla věnovaná prostřednictvím online platformy Donio, která už od roku 2019 pomáhá měnit životní příběhy. Věříme, že náš příspěvek alespoň částečně pokryje náklady k vybudování nového domova obyvatelům Hrušek a děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojili.

Ať už si vyberete kterýkoliv projekt nebo si vymyslíte svůj vlastní, odměnou vám bude pocit z dobře odvedené práce a vědomí, že jste pomohli tam, kde je to nejvíce potřeba. Když každý z nás zapálí byť jen jednu jedinou svíčku, společně dokážeme rozsvítit celý svět. Jsme v tom s vámi!