Přivítejte sezónu

25 000

UŽIVATELŮ

Letní sezóna je za dveřmi

Léto už je pomalu cítit ve vzduchu a venkovní zahrádky jsou připravené na nápor nedočkavých zákazníků těšících se na zmrzlinu i sklenku vína. Pořiďte si chytré pomocníky, kteří vám usnadní práci, ušetří čas a pomohou zajistit spokojenost vašich zákazníků i personálu.

Mobilní číšník zrychlí obsluhu

Nepřicházejte zbytečně o spropitné

Přenosná pokladna je spolehlivý partner do terénu

Čeká vás jednorázová akce? Půjčíme vám pokladnu

Dopřejte si odpočinek

Proč si vybrat Dotykačku

Péče o zákazníky je u nás na prvním místě

Aby se vám s Dotykačkou dobře pracovalo a využili jste její funkce na maximum, připravili jsme pro vás rozsáhlý online manuál s podrobnými návody a ukázkami. K dispozici máte také portál zákaznické podpory, Youtube kanál nadupaný praktickými videi nebo pravidelná školení, která jsou pro naše zákazníky zcela zdarma.

Technická podpora 24/7 zdarma

Naši specialisté jsou tu pro vás nonstop a vždy vám ochotně poradí a pomohou se správným nastavením. Můžete volat nebo psát ve dne v noci, o víkendech i státních svátcích. V případě, že budete chtít pomoct s instalací nebo zaškolením personálu, můžete si objednat také zpoplatněný výjezd technika až k vám na provozovnu.

Kompletní řešení od jednoho dodavatele

Získáte cenově výhodné řešení pokladny a platebního terminálu od jediného dodavatele. Čím vyšší budete mít obrat na terminálu, tím větší slevu vám dáme na licenci Dotykačka. Můžete tak ušetřit až 4 320 Kč ročně. A s vyšším typem licence se vám navíc sníží výše transakčních poplatků. Vyřízení je jednoduché a s nastavením vám rádi pomůžeme.

Dokonalý přehled kdykoliv a odkudkoliv

Vzdálená správa vám ukáže celé podnikání jako na dlani, v pohodlí domova nebo klidně z pláže, z mobilu, tabletu nebo počítače. V reálném čase zobrazí přehled tržeb, stav skladu nebo docházku zaměstnanců. Umožní vzdáleně provádět veškerá nastavení, hromadné naskladnění, inventuru nebo kompletní analýzu prodejů a ziskovosti.

Ohlasy zákazníků

„Pokladna od Dotykačky má řadu vychytávek, které nám hodně zjednodušují práci.“

Ondřej Janeček
Pivnice Samota

„Dotykačka nám vyhovuje ve všech směrech a i proto jsme si jí na začátku vybrali.“

Kateřina Smejkalová
Pilot Cafe

„Propojení pokladního systému Dotykačka a Boltu nám pomohlo zrychlit odbavení objednávek.“

Hung Le
banh-mi-ba

Často kladené otázky

Sehnat v dnešní době spolehlivé a zodpovědné zaměstnance není snadné. Nedostatek personálu a náklady s ním spojené pomůže vyřešit Mobilní číšník. Objednávky vám budou létat od stolu až do kuchyně, díky čemuž stihnete odbavit více hostů ve stejném čase. Zaměstnanci ušetří desítky kroků denně a obsluha tak bude mnohem rychlejší a plynulejší. Spokojení tak budou všichni – vy, váš personál, a především vaši zákazníci.

Mnoho podniků se brání bezkontaktním platbám z důvodu, že by přišli o spropitné. Rozhodli jsme se tento mýtus vymýtit a přinášíme funkci Chytré spropitné. Ta umožní zákazníkům udělit dýško jediným ťuknutím na obrazovce platebního terminálu. Vyzve je buď k zaokrouhlení částky, případně jim nabídne platbu spropitného v procentech. Všechny pokyny jsou navrženy tak chytře, že k platbě spropitného přímo motivují. Odmítne tak jen málokdo.

Pokud vaše pokladna spala mimo sezónu dlouhým zimním spánkem, nezapomeňte ji včas probudit a znovu aktivovat licenci. Celý proces zvládnete snadno z pohodlí vašeho domova. Stačí se jednoduše přihlásit na portál Moje Dotykačka, kde můžete provádět veškerá nastavení týkající se vašich licencí a plateb. Jednoduše zde aktivujete nebo deaktivujete vaši pokladnu, změníte fakturační email, nastavíte automatické platby nebo přejdete na vyšší typ licence. Podrobné informace najdete v manuálu.

Sezónní provozovny to jsou především farmářské trhy, food festivaly, zmrzlinové stánky, ale také nejrůznější pojízdné prodejny, food trucky a ostatní stánkový prodej. Přenosná pokladna je spolehlivým parťákem pro mobilní provozovny, které potřebují především malé flexibilní zařízení se zabudovanou tiskárnou a dlouhou výdrží baterie. Terminál sedne tak akorát do ruky, akceptuje platby hotově i kartou a můžete ho využít také při rozvozu zboží k zákazníkům.

Ano, samozřejmě. Náš pokladní systém si můžete půjčit na 1 den, víkend nebo třeba celou sezónu. Prostě, jak vám to vyhovuje. Půjčíme vám pokladnu včetně potřebného příslušenství a plnohodnotné licence již od 310 Kč na den a pomůžeme také s importem položek, které budete prodávat.

Být na nohou od rána do večera a věnovat se naplno svému podnikání jednoho vyčerpá. Nebojte se na chvíli vypnout a odjet na dovolenou. Se Vzdálenou správou budete mít svůj podnik jako na dlani klidně i z pláže. Můžete v ní snadno zkontrolovat výši tržeb, stav skladových zásob nebo docházku svých zaměstnanců.