Proč Dotykačku?

10 důvodů proč si vybrat Dotykačku

1. Dotykačka je bez závazků.

 • Aplikace Dotykačka je bez závazků. Můžete tedy platit pouze za období, kdy podnikáte. Tím ušetříte za měsíční poplatky.
 • Deaktivace a opětovná aktivace Dotykačky je zdarma a můžete přerušit její užívání kdykoliv.
 • Nebo si Dotykačku půjčte pouze na akci, kterou pořádáte. Třeba i na víkend.

2. Skvělá cena a nejvíce ocenění na trhu.

 

3. Jednoduché a rychlé ovládání je samozřejmostí.

 • Pokladnu si na pár kliků přizpůsobíte podle toho, zda začínáte nebo jste zkušený uživatel.
 • Dotykačku si nastavíte na Okamžitý prodej a markování bude stejně jednoduché jako u kalkulačky nebo si přes mód Katalog budete vybírat z většího počtu připravených produktových skupin a položek.
 • Účtování a vytisknutí účtenek bude v obou případech velmi rychlé.

4. Pomůžeme vám získávat nové zákazníky.

 • Pokladny Dotykačka jsou plně propojené s objednávkovým systémem Vyzvesnisi.cz. Systém je určen pro restaurace, obchody a další provozovny, které nabízejí jídlo či zboží s sebou nebo rozvozem.
 • Vyzvednisi.cz funguje i bez Dotykačky či jiné pokladny, takže ji může využít skutečně kterýkoliv podnikatel!
 • Bez smlouvy, bez schvalování, za 5 minut máte hotovo.
 • Registrace i využívání Vyzvednisi.cz je ZDARMA a BEZ PROVIZE.
 • Nabídku z Vyzvednisi.cz můžete snadno sdílet na Facebooku.
 • Můžete se tak rychle a zdarma zviditelnit u tisíců lidí v místě vaší provozovny.

5. Za nízké náklady velké množství funkcí.

 • Licence vám poskytnou nadstandardní množství funkcí pro podnikání v oblastech gastra, obchodů a služeb včetně rezervačního systému a možnosti napojení do účetních programů. Funkce vytváříme na základě poznatků našich zákazníků s používáním pokladen.
 • Ceny licencí obsahují NONSTOP telefonickou podporu a aktualizace – neplatíte navíc žádné fixní poplatky.
 • Objednávkový systém Vyzvednisi.cz, který je plně integrovaný do našich pokladen. Za pár minut můžete nabízet vaše jídla a zboží zcela zdarma. Pokud nemáte vlastní web, Vyzvednisi.cz je snadná a účinná varianta, jak propagovat vaši nabídku.
 • Pokladní systém Dotykačka je plně integrovaný s řadou dalších služeb: objednávkové a kamerové systémy, platební terminály, exportem dat do účetnictví, napojením na e-shopy atd.

6. Telefonická podpora nonstop v ceně.

 • Na technickou podporu 221 221 331 můžete volat 24 hodin denně včetně víkendů.
 • Operátoři vám poradí s nastavením pokladem, vzdálenou správou a ovládáním dalších funkcí a aplikací.

7. Technická podpora a detailní manuály.

 • Dotykačka má propracované a detailní návody a online podporu pomocí vzdáleného připojení k pokladně nebo do vzdálené správy v ceně licencí. Objednat si také můžete výjezd technika.

8. Pozáruční servis a rychlé řešení reklamací.

 • Máme pozáruční garanční servis pokladen. Než pokladnu opravíme, získáte zdarma zápůjčku, abyste mohli podnikat i nadále.
 • Pokud dojde k potřebě výměny zařízení máme připravený proces, který urychlí vyřešení reklamace. Zdarma vám také zapůjčíme náhradní zařízení.

9. Přidávání nových funkcí je v ceně.

 • Pokladní a skladovou aplikaci včetně vzdálené správy soustavně rozšiřujeme o další funkce jako je GDPR a další legislativní požadavky.
 • Ročně vydáváme 10 – 20 aktualizací. Většinou přidáváme nové funkce a rozšiřujeme ty stávající.
 • Tyto aktualizace jsou zahrnuty v ceně licencí.

10. Přechází k nám zákazníci konkurence.

 • Postarali jsme se téměř o tisícovku zákazníků společnosti E.E.T. One, která se dostala do insolvence.
 • A přechází k nám stále více zákazníků, kteří nejsou spokojeni s kvalitou služeb a cenami svých poskytovatelů. Pokud jste v podobné situaci, máme pro vás zajímavou dotaci za přechod.
 • Vážíme si našich zákazníků a oni jsou s námi spokojeni a dávají nám pozitivní reference.

Nenecháme vás na holičkách.

 • Nejsme tu proto, abychom rychle vydělali na pokladnách a pak se o vás přestali starat.
 • Děláme spolehlivý pokladní systém a kontinuálně ho rozvíjíme stejně jako další služby související s jeho provozem. Máme k tomu dostatečné know-how i podporu investorů.
 • Pokud podnikáte například v Polsku, Německu nebo na Slovensku můžete využívat pokladny Dotykačka i tam.
 • A připravujeme vstup i do dalších evropských států.

Staňte se naším zákazníkem

Pokladnu si můžete rovnou vybrat a koupit v e-shopu, objednat telefonicky na infolince 221 221 331 nebo vás navštívíme u vás v provozovně a poradíme s výběrem.

Vyzkoušejte vzdálenou správu aplikace Dotykačka

Dotykačka není jen pokladna, ale také pokladní aplikace, kterou si právě teď můžete vyzkoušet prostřednictvím vzdálené správy.

Jde o testovací prostředí se všemi funkcemi a přehledy, které jsou stejné jako v reálném prostředí s tím rozdílem, že tato “demo verze” není propojena se skutečnou pokladnou.

Co říkají zákazníci o Dotykačce?

M0ST Nápoje / Beverages
Praha
Dotykačka nám vyhovuje. Začínali jsme s malou sadou, tiskárna nás zlobila a jak jsme rostli, přestala stíhat. Po výměně za velkou sestavu jsme naprosto spokojení, obchodní zástupce nám pokladnu nainstaloval a zprovoznil, všechno šlape jak hodinky a technická podpora je dostupná kdykoliv potřebujeme. Máme i řešení 3v1, které používáme na různých eventech a počítáme s Dotykačkou na každé další provozovně. Dotykačka má totiž skvělý osobní přístup k zákazníkovi a vyšla mi vždycky vstříc, ať už se jednalo o speciální sestavu pro účetní nebo nastavení api pro rozvozové služby.
Vojtěch Antoš & Ing. Pavel Votava
majitelé
Pilot Cafe
Praha
S Dotykačkou nemáme žádný problém. Vyhovuje nám ve všech směrech a i proto jsme si jí na začátku vybrali. Hodně oceňuji to, že se nezasekává při větším náporu objednávek. V minulosti jsem pracovala s pokladními systémy, které větší nápor úplně nezvládali. Za nás tedy určitě hodnotíme velmi kladně.
Kateřina Smejkalová
provozní
Chovatelské potřeby Brno
Brno
O2 skončilo a to, co mi nabízeli místo e-kasy, byla hrůza. Teď jsme velmi spokojeni. Dotykačka má profesionální servis a můžu se na ni vždy spolehnout. Pokladna má velký displej, nemusíme scrollovat, funkčně je vynikající a rychlá. Obchodní zástupce mi všechno vysvětlil, ukázal, a je vidět, že tomu opravdu rozumí. Stačí jen laicky naznačit, co potřebuju a on hned perfektně vysvětlí, jak to mám udělat.
Ing. Jiří Rohlínek
majitel
Never Enough Ltd.
Praha
Máme malý obchod, ve kterém provozujeme i bar. Oblečení jsme i fyzicky vždycky prodávali přes Shoptet, bar zase obsluhujeme přes Dotykačku. Často se nám tedy stávalo, že nám zákazník musel platit dvakrát. Nebyli jsme totiž schopni dát produkty z obchodu a věci z baru na jednu účtenku. A to díky téhle integraci odpadá.
Daniel Göringer
jednatel
Radost FX
Praha
Uživatelské rozhraní Dotykačky je velmi příjemné a její ovládání je jednoduché. Každý se s ní hned naučí pracovat a v porovnání s jinými systémy, které jsme v minulosti vyzkoušeli je Dotykačka na míle lepší a za skvělou cenu. Díky automatickému propojení pokladen s platebními terminály Dotypay nedělá personál chyby při přepisování částky z pokladny do terminálu. Konkurenční systémy jsou o mnoho dražší, za vše se platí poplatky navíc a člověk aby byl pomalu ajťák, když s tím chce pracovat.
Matyáš Sichrovský
majitel
Nordbeans
Liberec
Dotykačka nám každý den usnadňuje život v DOKu i kavárně Sweet City. Obě dokážeme řídit na dálku a držet si maximální přehled o jejich fungování. Se začátkem krize jsme se pro DOK rozhodli vytvořit e-shop s rozvozem skrze Shoptet. Spustit e-shop byla otázka jednoho večera a ráno už jsme vyřizovali první objednávky. Časem jsme přidali i možnost platby kartou skrze platební bránu GoPay. Díky propojení Dotykačky a e-shopu nyní můžeme rychleji vyřizovat objednávky a především si držet synchronní sklady. Například u produktů pekárny nám tak odpadla značná starost s neustálym „chleby došly, musíme je rychle stáhnout z e-shopu“. Rádi bychom ještě vyzdvihli technickou podporu Dotykačky i Shoptetu, kteří nám s celým přechodem na e-shop i propojením obou služeb neuvěřitelným způsobem pomohli.
Martin a Karel Kozlové
majitelé
banh-mi-ba
Praha
Propojení pokladního systému Dotykačka a Boltu nám pomohlo výrazně zrychlit odbavení objednávek. Hlavní výhoda je v tom, že už nemusíme mít 2 zařízení (pokladnu a tablet pro příjem objednávek). Objednávky se objevují přímo v Dotykačce. Odpadlo nám tím přepisování objednávek z Boltu do pokladny a tím se nám i snížil počet chyb, které jsme občas udělali. V Dotykačce jsou objednávky přehledně uspořádány a na uzávěrkách pokladny a reportech tržeb ihned vidíme celkový obrat za objednávky z Boltu. Je pro nás tedy i jednodušší analyzovat tržby a máme nad vším výrazně vyšší kontrolu. Propojení máme aktuálně na našich 4 pobočkách v Praze a jsme velmi spokojení.
Hung Le
manažer

Zde Vložte Text Nadpisu