Pokladna pro více IČO

Sdílejte s kolegy jedno zařízení.

Jedno zařízení
Více prodejců
Vlastní účty
Snížení nákladů
Ochrana dat
Přehledy

Proč využít pokladnu pro více IČO

1

Nižší náklady

Při sdílení pokladny s více živnostníky několikanásobně ušetříte na pořizovacích nákladech, které si rozdělíte mezi sebou.

2

Neomezený počet uživatelů

Pokladna pro více IČO nabízí využití pro několik živnostníků najednou. Nemusíte se tak bát, že byste při dosažení určitého limitu museli pořizovat pokladnu další.

3

Všechny údaje v bezpečí

Díky přihlašovacím údajům k vlastním účtům se nemůže stát, že by byly důležité informace viditelné i pro ostatní prodejce. Každý uživatel si nastaví svůj PIN, který bude ochranou všech citlivých údajů.

4

Vlastní informace v pokladně

Každý prodejce si může nastavit své informace o společnosti, číslování a tisk účtenek. Skrz webové rozhraní Vzdálené správy lze filtrovat prodejní reporty a sestavy.

Pokladna pro více IČO pomáhá...

Především drobným živnostníkům jako jsou například kadeřnice, kosmetičky, fitness trenéři, masérská studia, lektoři nebo autoopraváři. U těchto a mnoha dalších oborů je typické, že více podnikatelů užívá společnou provozovnu.

Pokladna pro více IČO
od Dotykačky

Rozdělte si své náklady chytře.

Jak pomáhá Pokladna pro více IČO v praxi?

Každý z uživatelů si v pokladně vytvoří vlastní uživatelský účet se svými informacemi o společnosti a zvolí si nastavení tisku. Při markování se pak jednoduše přihlásí na svůj účet pomocí vlastního PIN kódu, nebo prostřednictvím EM čipu, který přiloží k čtečce čipů. V historii prodejci uvidí vydané účtenky, storna dokladů a faktur, nebo odeslané tržby podle jednotlivých prodejců. Každý uvidí pouze svá data, k ostatním není povolen přístup.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 15,6″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.

Často kladené otázky

Především v menších provozech jako jsou například kadeřnice, kosmetičky, fitness trenéři, masérská studia, lektoři nebo autoopraváři. U těchto a mnoha dalších oborů je typické, že více podnikatelů užívá společnou provozovnu.

Ne. Nemusíte se bát, že by kolegové mohli nahlédnout do vašeho účtu. Každý si totiž zvolí svůj jedinečný PIN kód, který veškeré informace udrží v bezpečí a náhled do nich budete mít pouze vy.

Pokladna pro více IČO, kterou můžete provozovat s licencí NEOMEZENĚ nabízí neomezený počet uživatelů.

Pokud chcete využít jiné možnosti přihlášení, můžete si pořídit EM čip, který při přihlášení do pokladny přiložíte ke speciální čtečce čipů.