Získejte platební terminál Dotypay na 6 měsíců ZDARMA

V rámci projektu Česko platí kartou můžete získat platební terminál na 6 měsíců bez poplatků za pořízení i provedené transakce. Pomůžeme vám s jeho obstaráním i správným nastavením. Stačí splnit následující podmínky:

 • jste OSVČ nebo firma v soukromém či neziskovém sektoru nebo ve státní správě
 • v posledních 12 měsících jste neakceptovali platby kartou

Zdarma jsou transakce do obratu 50 000 Kč měsíčně. Po uplynutí 6 měsíců platíte 0,99 % z transakce, přičemž minimální měsíční transakční poplatek činí 350 Kč.

Vyšší dýška díky funkci Chytré spropitné

Před zavedením Chytrého spropitného:

Zákazník utratí za večeři 628 Kč a platí v hotovosti. Částku zaokrouhlí nejčastěji na 650 Kč a číšník tak obdrží spropitné ve výši 22 Kč.

Po zavedení Chytrého spropitného:

Zákazník utratí za večeři 628 Kč, ale tentokrát platí kartou na platebním terminálu s funkcí Chytré spropitné. Na obrazovce se zobrazí přednastavené možnosti, např. 10 % (62,80 Kč), 15 % (94,20 Kč),  20 % (125,60 Kč) apod., které motivují zákazníka k udělení spropitného. Odmítne jen málokdo a číšník tak obdrží spropitné min. ve výši 62,80 Kč.

Vyzkoušejte si platební terminál

Co vám platební terminál přinese

 1. Vyšší obrat a spropitné – našim zákazníkům, kteří začali přijímat bezhotovostní platby, se zvýšil obrat v průměru o 24 – 27%.
 2. Konkurenční výhodu – obchodník, který umožňuje moderní způsoby platby kartou, mobilem nebo chytrými hodinkami, získává náskok před konkurencí a tím i nové zákazníky.
 3. Nulové starosti – nemusíte měnit svoji banku, pronájem platebního terminálu máte zdarma, stejně jako jeho doručení a aktivaci včetně případného propojení s Dotykačkou.
 4. Flexibilitu – platební terminál je přenosný a podporuje funkci Mobilní číšník. Můžete se s ním pohybovat po prodejně, letní zahrádce, při stánkovém prodeji nebo při rozvozu zboží k zákazníkům a přijmout tak platbu jednoduše kdekoliv.
 5. Bezpečnost – oproti manipulaci s hotovostí se snižuje riziko ztráty peněz nebo přijmu falešných bankovek.

Pro koho je platební terminál určený

Platební terminál Dotypay využijete v restauraci, obchodě i službách. Pokud hledáte levné a efektivní řešení platebního terminálu, je pro vás Dotypay tou správnou volbou.

 • odolný platební terminál s operačním systémem Android
 • 4G + Wi-Fi datové připojení – vhodný na provozovnu i pro rozvoz
 • integrovaná 58mm tiskárna
 • vysoká výdrž baterie
 • podporuje funkci mobilní číšník, která vám nahradí chybějící personál
 • možnost dokoupit dokovací stanici pro průběžné dobíjení

Dotykačka s platebními službami

Podnikejte efektivně a propojte si platební terminál Dotypay s pokladnou od Dotykačky. Čím vyšší budete mít obrat přes terminál, tím větší slevu na licenci od nás dostanete následující měsíc. Můžete tak ušetřit až 4 320 Kč ročně.

Často kladené otázky

Platební terminál je zařízení, které umožňuje přijímat bezhotovostní platby od zákazníků. Akceptuje platby kartou, elektronickými stravenkami, hodinkami nebo třeba mobilem. Platební terminál je propojený s pokladním systémem a v přehledu tržeb uvidíte zvlášť platby provedené v hotovosti a kartou.

O platební terminál si můžete požádat na telefonním čísle 221 221 331 nebo prostřednictvím formuláře na této stránce.

Platební terminál se používá pro přijímají bezhotovostních plateb, tzn. když chce zákazník zaplatit kartou. Návod na instalaci a použití najdete zde.

Jednoduše! Zavolejte nám na 221 221 331, rádi vám zodpovíme vaše dotazy a provedeme vás procesem objednávky.