Menu a doporučení

Vytvořte a sdílejte svou nabídku.

Přehledná šablona
Denní a týdenní menu
Sdílení přímo na Facebook
Stažení do PDF
Jednoduché vyplnění
Zvýraznění v pokladně

Proč využít Menu a doporučení

1

Jednoduché vytvoření menu

Do přehledné šablony, kterou najdete ve Vzdálené správě, velmi rychle doplníte své denní a týdenní menu. Vybírat můžete buď z produktů ve své pokladně, nebo si vytvoříte produkt nový.

2

Sdílení online, možnost tisku

Vytvořené menu lze jedním kliknutím sdílet na Facebooku. Součástí sdíleného příspěvku bude odkaz na menu vygenerovaný ve formátu PDF. Pokud dáváte přednost menu na papíře, lze si ho ve formátu PDF vytisknout.

3

Rychlejší účtování

Obsluze usnadníte práci s účty, jelikož se jim v pokladně automaticky zobrazí nabídka pro konkrétní den či týden a také nejprodávanější produkty v dané části dne.

4

Přehled nad prodejem

V průběhu účtování v pokladně uvidíte skladové množství položky a také aktuální množství na otevřených účtech. Díky tomu budete vědět, jak na tom s prodeji menu jste a kolik porcí ještě zbývá prodat.

Sdílejte své menu, zvyšte objednávky

Zákazníci v dnešní době ocení menu v online podobě, jelikož se na něj mohou podívat podívat odkudkoliv a dopředu se rozhodnout, co si u vás vyberou. Také nabídku často sdílí se svými přáteli a kolegy, tím se zvýší počet objednávek a prodejů.

Menu a doporučení
od Dotykačky

Šetří čas a zrychlí proces objednávek.

Jak fungují Menu a doporučení v praxi?

Do předem vytvořené šablony vložíte dle své potřeby produkty, které jsou součástí týdenního, či denního menu. Produkty nahrajete buď přímo z pokladny kompletně s cenami a poznámkami, nebo je vytvoříte jako úplně nové. Předběžný vzhled MENU uvidíte v postranním náhledu. Nabídku lze sdílet na Facebooku, nebo exportovat do souboru PDF a vytisknout. Proces tvorby menu je velice jednoduchý, a přesto je vzhled menu přehledný a lákavý.
Obrazovku doporučení bude ukazovat aktuální denní a týdenní nabídku přímo v pokladně. Personál se bude orientovat velice rychle, jelikož je obrazovka doporučení zvýrazněná hvězdičkou a také ukazuje, kolik porcí ještě podle skladových zásob zbývá.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 15,6″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.

Často kladené otázky

K tvorbě menu a doporučení nepotřebujete jednu konkrétní licenci, tvořit můžete jak s licencí SNADNO a NAPLNO, tak také s licencí NEOMEZENĚ.

Menu vytvoříte pouze z prostředí Vzdálené správy, kde budete mít k dispozici hotovou šablonu, do které vložíte svou aktuální nabídku.

Nemusíte. Pokud máte v pokladně již vytvořené dané produkty s cenou a poznámkou, stačí je do nabídky pouze nahrát a vše se do ní promítne. Ušetříte si tak spoustu času nad vyplňováním.

Ano. Přímo v pokladně a jejím nastavení je potřeba tuto funkci obrazovky doporučení povolit. Není to ale nic složitého a celý proces vám zabere pár vteřin.

Pokud aktivujete volbu Zobrazovat jako výchozí obrazovku, bude obrazovka doporučení automaticky zobrazena vždy, když zaplatíte nebo zaparkujete účet. Výchozí obrazovkou tedy nebudou standardní dlaždice a produkty v jednotlivých kategoriích. Pokud tuto volbu neaktivujete, bude po uzavření účtu vždy zobrazena běžná obrazovka produktů a kategorií. Obrazovku doporučení pak zobrazíte kliknutím na symbol hvězdičky v horním menu.