Wolt

Moderní objednávkový systém.

Propojení rozvozového menu
Doručení až před dveře
Zvýšení prodejů
Vlastní kurýři
Doručení do 30 minut
Admin portál

Proč používat objednávkový systém Wolt

1

Vyšší prodeje

Doba jde kupředu a možnost objednání online z podniků v okolí je mezi zákazníky stále oblíbenější. Interní studie Woltu navíc zjistila, že 91% veškerých objednávek přináší restauracím prodeje navíc.

2

Rychlé doručení

Vždy budete mít jistotu, že zákazník obdrží svou objednávku průměrně za 30 minut od objednání. Wolt své kurýry vybírá pečlivě a v případě jakéhokoliv problému nabízí kvalitní zákaznickou podporu.

3

Více možností pro zákazníka

Občas zákazník nemusí mít zrovna chvíli na návštěvu vašeho podniku, přesto by si produkty rád koupil a pochutnal si. Dejte mu tu možnost, prodávejte také online.

4

Získání nových zákazníků

Dejte o sobě vědět dalším potenciálním zákazníkům, kteří ještě neměli cestu kolem vašeho podniku a příležitost pro návštěvu.

Co je Wolt?

Wolt představuje moderní objednávkový systém, skrze který si zákazníci mohou jídlo objednat online s doručením až před dveře. Díky rychlé aplikaci objednávky nikde neváznou a obsluha nad nimi získá kompletní přehled. A z rychlého doručení šikovných kurýrů bude nejedno srdce zákazníka plesat.

Objednávkový systém Wolt

Integrováno s pokladnami od Dotykačky.

Co propojením Woltu a Dotykačky získáte?

Propojením Woltu s Dotykačkou ušetříte spoustu času s přepisováním svého rozvozového menu. Nebudete muset menu vypisovat zvlášť do objednávkového systému a zvlášť do pokladny. Jednoduše si své menu kompletně nastavíte skrz Vzdálenou správu, ze které se Vám veškeré informace propojí do objednávkového systému Wolt.Vzdálená správa vám do menu umožní přidávat sekce a položky, vkládat fotografie k samostatným pokrmům a samozřejmě zadávat ceny produktů i s cenou za obaly. Jednoduše si také nastavíte otevírací dobu svého podniku, po kterou mohou zákazníci z Woltu objednávat.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 14″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.