Wolt

Moderní objednávkový systém.

Propojení rozvozového menu
Doručení až před dveře
Zvýšení prodejů
Vlastní kurýři
Doručení do 30 minut
Admin portál

Proč používat objednávkový systém Wolt

1

Vyšší prodeje

Doba jde kupředu a možnost objednání online z podniků v okolí je mezi zákazníky stále oblíbenější. Interní studie Woltu navíc zjistila, že 91% veškerých objednávek přináší restauracím prodeje navíc.

2

Rychlé doručení

Vždy budete mít jistotu, že zákazník obdrží svou objednávku průměrně za 30 minut od objednání. Wolt své kurýry vybírá pečlivě a v případě jakéhokoliv problému nabízí kvalitní zákaznickou podporu.

3

Více možností pro zákazníka

Občas zákazník nemusí mít zrovna chvíli na návštěvu vašeho podniku, přesto by si produkty rád koupil a pochutnal si. Dejte mu tu možnost, prodávejte také online.

4

Získání nových zákazníků

Dejte o sobě vědět dalším potenciálním zákazníkům, kteří ještě neměli cestu kolem vašeho podniku a příležitost pro návštěvu.

Co je Wolt?

Wolt představuje moderní objednávkový systém, skrze který si zákazníci mohou jídlo objednat online s doručením až před dveře. Díky rychlé aplikaci objednávky nikde neváznou a obsluha nad nimi získá kompletní přehled. A z rychlého doručení šikovných kurýrů bude nejedno srdce zákazníka plesat.

Objednávkový systém Wolt

Integrováno s pokladnami od Dotykačky.

Co propojením Woltu a Dotykačky získáte?

Propojením Woltu s Dotykačkou ušetříte spoustu času s přepisováním svého rozvozového menu. Nebudete muset menu vypisovat zvlášť do objednávkového systému a zvlášť do pokladny. Jednoduše si své menu kompletně nastavíte skrz Vzdálenou správu, ze které se Vám veškeré informace propojí do objednávkového systému Wolt. Vzdálená správa vám do menu umožní přidávat sekce a položky, vkládat fotografie k samostatným pokrmům a samozřejmě zadávat ceny produktů i s cenou za obaly. Jednoduše si také nastavíte otevírací dobu svého podniku, po kterou mohou zákazníci z Woltu objednávat.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 14″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.