Wolt

Moderní objednávkový systém.

Propojení rozvozového menu
Doručení až před dveře
Zvýšení prodejů
Vlastní kurýři
Doručení do 30 minut
Admin portál

Proč používat objednávkový systém Wolt

1

Vyšší prodeje

Možnost objednání jídla nebo zboží s dovozem je mezi zákazníky stále oblíbenější. Interní studie Woltu navíc zjistila, že 91 % online objednávek přináší podnikům extra prodeje navíc.

2

Rychlé doručení

Zákazník obdrží svou objednávku průměrně do 30 minut od objednání. Wolt své kurýry vybírá pečlivě a v případě jakéhokoliv problému nabízí kvalitní zákaznickou podporu.

3

Více možností pro zákazníka

Občas zákazník nemusí mít zrovna chvíli na návštěvu vašeho podniku, přesto by si produkty rád koupil a pochutnal si. Dejte mu tu možnost, prodávejte také online.

4

Získání nových zákazníků

Dejte o sobě vědět dalším potenciálním zákazníkům, kteří ještě neměli cestu kolem vašeho podniku a příležitost pro návštěvu.

Co je Wolt?

Wolt představuje moderní objednávkový systém, skrze který si zákazníci mohou objednat jídlo a další zboží online s doručením až před dveře. Díky propojení s pokladnou objednávky nikde neváznou a obsluha nad nimi získá kompletní přehled.

Objednávkový systém Wolt

Integrováno s pokladnami od Dotykačky.

Co propojením Woltu a Dotykačky získáte?

Propojení s pokladnou šetří čas, snižuje chybovost a zvyšuje množství objednávek. Nepotřebujete žádný další tablet, příjem objednávek i jejich správa probíhá přímo v pokladně. Veškeré nastavení a následnou editaci zvládnete snadno a rychle z jediného místa. 

Synchronizace se Skladovým systémem zaručuje správné odečítání položek ze skladu a vlastní platební metoda – Wolt – zajistí při uzávěrce dokonalý přehled o tržbách přes objednávkový systém.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 14″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.