Pokladní systém pro školy

25 000

UŽIVATELŮ

Výhody Dotykačky

Přijímejte bezkontaktní platby

Umožněte zákazníkům bezhotovostní platby, díky kterým se budou cítit v bezpečí nejen oni, ale také váš personál. Z nabídky lze využít Dotykačku Platební, která je pokladnou, platebním terminálem, tiskárnou účtenek a mobilním číšníkem v jednom. Ušetříte tak za několik zařízení najednou.

Spravujte své podnikání odkudkoliv

Mějte neustále a odkudkoliv přehled o tom, jak se vaší škole daří a co vše se v pokladně děje. Využijte přínos analytických nástrojů, které vám ukážou podrobné grafy a tabulky pohybů tržeb, skladů nebo třeba různé úkony zaměstnanců.

Dejte rezervacím řád

Rezervační systém vám přinese perfektní přehled nad všemi rezervacemi. Budete přesně vědět, na kterou hodinu zákazník přijde, jak dlouho se zdrží a co přesně bude předmětem jeho návštěvy.

Sdílejte s kolegy jedno zařízení

Pořiďte si do provozovny jen jednu pokladnu, rozdělte si náklady s dalšími živnostníky a přitom mějte svá data v bezpečí a soukromí. Touto metodou lze ušetřit na počátečních nákladech spojených s pořizováním nového pokladního řešení.

Pořiďte si dalšího pomocníka do své školy

Pokladny od Dotykačky jsou snadno ovladatelné a intuitivní. Zprovozníte je do pár minut a v případě jakéhokoliv problému vám pomůže nonstop technická podpora. Nad svou školou budete mít přehled kdykoliv a odkudkoliv a to díky Vzdálené správě. Ta vám ukáže podrobná data prostřednictvím analytických nástrojů.

Ohlasy zákazníků

Ondřej Pech – svatební a reportážní fotograf
Vyškov
„Díky Dotykačce se můžu věnovat svojí práci naplno. Mám přehled o svých příjmech, nemusím řešit změny v legislativě a vystavení účtu zákazníkovi je otázka pár sekund. Čím dřív vystavíte, tím dřív budou penízky a to je vždy fajn, no ne? Oceňuji přehlednost, spolehlivost a taky exporty pro účetní software. Pokladna Dotykačka mi šetří čas i peníze, a proto se můžu naplno věnovat tomu, co mě baví.“
Ondřej Pech
fotograf

Často kladené otázky

Pokud trávíte pracovní dobu na nohou nebo u zákazníka, bude pro vás vhodným řešením Dotykačka MOBILNÍ se zabudovanou tiskárnou. Jestli dáváte přednost klasické stabilní pokladně, kterou můžete postavit na stůl či do většího stánku, vybrat si můžete například  Dotykačku UNIVERZÁLNÍ a Dokačku KOMPLETNÍ.

Záleží na velikosti provozu i na tom, jaké funkce budete využívat. Prohlédněte si přehledné srovnání funkcí a zvolte si nejvhodnější variantu pro vaše podnikání.

Jednoduše všechny, které potřebují tvořit rezervace. Může se tedy jednat jak o gastro provoz, tak také o různé typy služeb, při kterých se objednává klient na určitý čas.