Moje Dotykačka

Vaše licence a faktury na jednom místě.

Online platba faktur
Přehled licencí
Stavy plateb
Upozornění při nezaplacení
Úprava fakturačních údajů
Nastavení licence

Proč pracovat s Mojí Dotykačkou

1

Přehled veškerých plateb

S Mojí dotykačkou můžete sledovat stav vašich plateb. Upozorní vás na nezaplacené faktury a to před splatností, nebo po splatnosti.

2

Platba faktur online

Faktury můžete velmi jednoduše zaplatit online prostřednictvím zabezpečené platební brány.

3

Snadné provádění změn

Kdykoliv si budete moct upravit fakturační údaje, nebo změnit své aktuální fakturační období pro jednotlivé licence.

4

Vše o vašich licencích

Ať už budete chtít svou licenci deaktivovat/aktivovat, nastavit její pojmenování na fakturách, nebo zvolit datum opětovné aktivace, v Mojí Dotykačce vám to bude umožněno. Jednoduše také můžete přejít na vyšší typ licence.

Moje Dotykačka, prostor pro vaše faktury a licence

Mějte veškeré fakturační údaje, platby faktur a licenční klíče na jednom místě a s kompletním přehledem.

Moje Dotykačka

Správa licencí a faktur.

Jak pomáhá Moje Dotykačka v praxi?

K přihlášení do Mojí Dotykačky není potřeba nic víc než připojení k webovému rozhraní Vzdálené správy. Po přihlášení máte možnost nahlédnout do svých licencí, plateb a dokonce můžete z pohodlí domova faktury velmi jednoduše zaplatit online. Licence si také můžete dočasně reaktivovat a opět aktivovat, nebo lze změnit fakturační období či své fakturační údaje.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 15,6″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.

Často kladené otázky

Moje Dotykačka je webové rozhraní, k přihlášení vám tedy stačí pouze připojení k internetu a jakékoliv chytré zařízení např. mobilní telefon, tablet, notebook nebo počítač.

Ano. Faktury můžete velmi jednoduše zaplatit online prostřednictvím zabezpečené platební brány.

Stačí si otevřít Mojí Dotykačku, zvolit úpravu licence a poté kliknout na výrazné červené tlačítko deaktivovat licenci. Deaktivaci licence lze provádět pouze po konci fakturačního období.

Změnit si můžete jak své fakturační údaje, tak také fakturační období.