Stačí nám jedna pokladna pro všechny

V provozovně se o jednu pokladnu podělíme všichni.

Více prodejců
Vzdálená správa
Rezervační systém
Přihlášení pomocí PINU/čipu
Přehledy tržeb jednotlivých prodejců
Technická podpora 24/7

Proč si pořídit pokladnu pro více IČO

1

Více IČO na jednom zařízení

Pokladna pro více IČO poslouží všude tam, kde ve sdíleném prostoru pracuje více živnostníků s různými IČO. Namísto několika pokladen pro každého zvlášť si stačí pořídit jednu pro všechny dohromady.

2

Nízké náklady na provoz

Kromě pronájmu prostor a výdajů za energie teď můžete se svými kolegy sdílet i jednu pokladnu a rozdělit si náklady na její provoz. Na jedné pokladně a pod jednou licencí tak může v rámci jednoho podniku Dotykačku využívat více samostatných subjektů, tzv. prodejců.

3

Data v bezpečí

Každý z uživatelů si vytvoří vlastní uživatelský účet, do kterého se přihlašuje pomocí pinu nebo čipu. Ostatní uživatelé tudíž nevidí žádné údaje o vašich zákaznících nebo tržbách.

4

Návody zdarma a technická podpora 24/7

Na technickou podporu 221 221 331 můžete volat 24 hodin denně včetně víkendů a svátků. Dotykačka má také propracované a detailní návody, praktická videa v ceně licencí a pravidelná školení pro zákazníky zdarma.

Pokladna pro více IČO výrazně sníží vaše náklady

Pokud se v rámci jednoho provozu dělíte se svými kolegy o náklady na pronájem prostor, společné vybavení či výdaje za energie, nyní můžete společně sdílet i jednu pokladnu. Přepínání mezi jednotlivými uživatelskými účty je rychlé a zabezpečené pinem, takže si vzájemně neuvidíte do vašich tržeb či zákaznických databází.

Pokladna pro více IČO
od Dotykačky

Sdílejte pokladnu a šetřete náklady.

Jak pomáhá pokladna pro více IČO v praxi?

V kadeřnictví jsme tři a každá pracujeme na svoje IČO. Místo tří pokladen máme jednu společnou od Dotykačky a o náklady se dělíme. Každá máme svůj vlastní uživatelský účet v pokladně, ale vzájemně si přitom nevidíme do tržeb ani do zákaznických účtů. Tímto řešením jsme ušetřili několik set korun měsíčně.

Kadeřnice Jana

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 15,6″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.

Často kladené otázky

Především v menších provozech jako jsou například kadeřnice, kosmetičky, fitness trenéři, masérská studia, lektoři nebo autoopraváři. U těchto a mnoha dalších oborů je typické, že více podnikatelů užívá společnou provozovnu.

Záleží na velikosti provozu i na tom, jaké funkce budete využívat. Prohlédněte si přehledné srovnání funkcí a zvolte si nejvhodnější variantu pro vaše podnikání.

Pokud trávíte pracovní dobu na nohou nebo u zákazníka, bude pro vás vhodným řešením Dotykačka MOBILNÍ se zabudovanou tiskárnou. Jestli dáváte přednost klasické stabilní pokladně, kterou můžete postavit na stůl či do většího stánku, vybrat si můžete například  Dotykačku UNIVERZÁLNÍ a Dokačku KOMPLETNÍ.

V případě technických problémů lze kdykoliv využít naši nonstop technickou podporu. Pomoci vám také mohou podrobné textové a video manuály.