Vítejte...

25 000

UŽIVATELŮ

For Gastro & Hotel 2023

Vítejte na největším veletrhu hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie u nás. Načerpejte inspiraci a pojďte posunout vaše podnikání na vyšší úroveň.

Ve vysokém konkurenčním prostředí, jako je gastro segment, je velmi důležité získat si, a hlavně udržet své zákazníky. A na to už “jen” dobré jídlo a pití nestačí. Příjemné prostředí, atraktivní nabídka, plynulá obsluha, a především originální koncept, který poskytne něco navíc, jsou klíčem ke zvýšení zákaznického zážitku. Nechte se inspirovat profesionály ve svém oboru a pořiďte si vychytávky, které potěší zákazníky a vám usnadní práci.

Mobilní číšník pro plynulou obsluhu

Vyšší spropitné i při platbách kartou

75+ chytrých nástrojů v jednom

Ohlasy zákazníků

„Dotykačka má řadu vychytávek, které nám každý den zjednodušují práci.“

Ondřej Janeček
Pivnice Samota

„Dotykačka nám zjednodušila podnikání a je na ni vždy spoleh.“

Petr Kuchár
Fresh Greek bistro

„Dotykačka je ten správný partner pro náš byznys.“

Ivo Ptáčník
Laura Coffee

Proč si vybrat Dotykačku

Péče o zákazníky je u nás na prvním místě

Aby se vám s Dotykačkou dobře pracovalo a využili jste její funkce na maximum, připravili jsme pro vás rozsáhlý online manuál s podrobnými návody a ukázkami. K dispozici máte také portál zákaznické podpory, Youtube kanál nadupaný praktickými videi nebo pravidelná školení, která jsou pro naše zákazníky zcela zdarma.

Technická podpora 24/7 zdarma

Naši specialisté jsou tu pro vás nonstop a vždy vám ochotně poradí a pomohou se správným nastavením. Můžete volat nebo psát ve dne v noci, o víkendech i státních svátcích. V případě, že budete chtít pomoct s instalací nebo zaškolením personálu, můžete si objednat také zpoplatněný výjezd technika až k vám na provozovnu.

Kompletní řešení od jednoho dodavatele

Získáte cenově výhodné řešení pokladny a platebního terminálu od jediného dodavatele. Čím vyšší budete mít obrat na terminálu, tím větší slevu vám dáme na licenci Dotykačka. Můžete tak ušetřit až 4 320 Kč ročně. A s vyšším typem licence se vám navíc sníží výše transakčních poplatků. Vyřízení je jednoduché a s nastavením vám rádi pomůžeme.

Dokonalý přehled kdykoliv a odkudkoliv

Vzdálená správa vám ukáže celé podnikání jako na dlani, v pohodlí domova nebo klidně z pláže, z mobilu, tabletu nebo počítače. V reálném čase zobrazí přehled tržeb, stav skladu nebo docházku zaměstnanců. Umožní vzdáleně provádět veškerá nastavení, hromadné naskladnění, inventuru nebo kompletní analýzu prodejů a ziskovosti.