Choice

Digitální QR menu pro váš podnik

QR kódy
Objednávkový systém
Platby kartou
Take away & rozvoz
Věrnostní program
Synchronizace s pokladnou

Proč využít digitální menu Choice

Digitální jídelníček

Stylové online menu s atraktivními fotkami pro bezpečnou a bezkontaktní objednávku. Rychlá správa bez dalšího tisku šetří čas, náklady i přírodu. A navíc obsahuje automatický překlad menu do 99 světových jazyků.

Objednávky a platby přímo od stolu

Rychlá objednávka i platba pomocí QR kódu, bez dlouhého čekání, rovnou od stolu. Snížíte personální náklady a zvýšíte spokojenost vašich zákazníků.

Take away a rozvoz

Plnohodnotný web pro rozvoz ve firemních barvách s vlastním logem a individuálním nastavením. Jednoduše sdílejte odkaz na svůj jídelníček a dostávejte objednávky napřímo, bez placení provize rozvozovým službám.

Rychlá zpětná vazba

Zákazníci vám mohou zanechat zpětnou vazbu a vy ji obdržíte jako první. Díky rychlé reakci tak snížíte počet negativních referencí a zajistíte vysoké hodnocení vašeho podniku.

S Choice maximalizujete objednávky i tržby

Choice je chytrý nástroj, který vám pomůže zrychlit odbavení zákazníka se zachováním maximálního bezpečí. Získáte profesionálního pomocníka, který vám navýší objednávky až o 15 %, bez provize za používání služby.

Digitální menu
Choice

Zajistěte svým hostům maximální bezpečí a vydělávejte více díky moderním technologiím.

Choice na klíč

Celou službu si můžete objednat na klíč – vyplnění online menu, nafocení jídel, návrh designu QR kódu, tisk, doručení, instalace v provozovně a zaškolení personálu.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 14″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.