Affiliate program

Skvělé provize s Dotykačkou!

Provizní program Pokladní systém Dotykačka

Pokladny Dotykačka jsou spolehlivé a jednoduše ovladatelné pokladní systémy pro malé a středně velké obchody, restaurace a kavárny, hotely a ubytovny, řemeslníky a živnostníky, svobodná povolání, výrobu a zemědělství, zdravotnictví a vzdělávání a další typy podnikání. Pokladny Dotykačka jsou uživateli oceňovány pro jednoduchou instalaci, snadnou obsluhu, spolehlivý provoz, nonstop technickou podporu a detailní návody. Pokladny fungují i při výpadku internetu, evidují tržby v pověření na více DIČ a umí tisknout účtenky mimo EET.

Proč promovat?
  1. Úspěšně jsme zvládli první dvě fáze EET a získali tisíce spokojených zákazníků a uživatelů z oblasti obchodů, stravování, ubytování a služeb. Tím se Dotykačka stala jedním z nejvýznamnějších dodavatelů pokladních systémů na trhu. Jsme připraveni poskytnout pokladny výrobcům, stánkařům, řemeslníkům a poskytovatelům služeb.
  2. Dotykačka má 25 000 uživatelů v rámci skupiny Solitea. Přečtěte si hodnocení našich zákazníků.
  3. Dotykačka je především spolehlivý partner, který usnadní a zjednoduší každé podnikání. Zpřehlední tržby, umožní statistiky prodejů, vede skladové hospodářství, pohlídá zaměstnance a zpracuje podklady pro účetnictví.
  4. Vaše odměna = 10 % z objednávky. Provize je 10 % za online objednávku jakéhokoliv výrobku z e-shopu Dotykačky.
Pro koho je Dotykačka určena?

Pro všechny drobné i větší živnostníky (ubytovací služby, gastro zařízení, stánkový prodej, služby, výroba, řemesla). Jedná se o univerzální pokladní systém, který nalezne uplatnění napříč nejrůznějšími obory. Máme řešení i pro malé řemeslníky!

Proč právě Dotykačku?
Jakou budete mít podporu pro promo?
  • ​3 verze bannerů (brandová, produktová, akční) ve více velikostech (PPC – Google, Seznam; Facebook – post, cover; weby).
  • Vzorové e-maily.
  • Platnost cookies 15 dní.
  • Vyplácení provizí 1x měsíčně.
Do affiliate programu se registrujte ZDE

Kontaktní osoba: Jana Blažková, 773 080 538, jana.blazkova@dotykacka.cz