Platební terminál SumUp

Pokladny Dotykačka si rozumí s platebním terminálem SumUp

Získejte populární terminál SumUp bez měsíčních poplatků a s rychlou instalací

SumUp je stále více populárnější platební terminál, který umožňuje přijmout všechny debetní i kreditní platební karty. SumUp poskytuje nejlevnější způsob, jak provozovat platební terminál. Koupíte si hardware a můžete hned začít prodávat. SumUp si skvěle rozumí s Dotykačkou. Integrace s naším pokladním systémem umožní zákazníkům Dotykačky kdykoliv a kdekoliv přijímat elektronické platby.

Pro koho je terminál určen

Platební terminál SumUp zaujme všechny podnikatele a živnostníky, kteří hledají levné a efektivní řešení platebního terminálu. Ať už provozujete kavárnu, restauraci, salon nebo obchod, nebo jezdíte za zákazníky, SumUp je pro vás ideální řešení.

Proč si pořídit terminál SumUp

  • Mezi největší klady patří jeho cena. Pro zákazníky Dotykačky totiž platební terminál stojí pouze 490 Kč. Využijte této akční ceny a kupte si platební terminál již dnes.
  • Další výhodou je to, že neplatíte žádné měsíční poplatky. Platíte pouze 1,95 % z výše každé realizované transakce. 
  • Další předností terminálu SumUp je jednoduchost pořízení a aktivace. Koupíte si terminál, stáhnete aplikaci do mobilu nebo ho připojíte k naší Dotykačce MOBILNÍUNIVERZÁLNÍ nebo KOMPLETNÍ a můžete rovnou začít prodávat, tisknout účteny a přijímat elektornické platby. 
  • V neposlední řadě stojí za zmínku i to, že nemusíte řešit oslovení a podepisování smluv s různými bankami. Stačí se jen zaregistrovat na webu SumUp.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Jak integrovat terminál SumUp s Dotykačkou

Abyste mohli používat platební terminál SumUp integrovaný s pokladnami Dotykačka, podívejte se na postup, jak pokladnu a terminál jednoduše propojíte.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Kvalitní 8″ dotyková pokladna se stabilním stojanem a množstvím praktických funkcí a 80 mm tiskárnou. Pokladna se díky velikosti hodí do jakéhokoliv menšího nebo středního provozu. Získáte tak kvalitní nástroj pro prodej, evidenci zákazníků, dodavatelů a skladových zásob kdekoliv potřebujete. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.