Dotykačka
s platebními službami

Čím vyšší obrat, tím větší sleva na licenci. Dotykačka s platebními službami přináší na trh revoluční řešení a nastavuje nový standard.

  • Vše funguje rychle a spolehlivě.
  • Získáte kompletní řešení pokladny a platebního terminálu od jediného dodavatele.
  • Odměníme vás za to, že svým zákazníkům umožníte platit kartou.
  • Čím vyšší budete mít obrat na terminálu, tím větší slevu vám dáme na licenci Dotykačka. Můžete tak ušetřit až 4 320 Kč ročně.
  • S vyšším typem licence se snižuje výše transakčních poplatků. Více informací najdete v ceníku.

Proč používat Dotykačku s platebními službami

Kromě konkurenční výhody, kterou představuje flexibilita přijímaných plateb, vám Dotykačka s platebními službami může zvýšit obrat. Našim zákazníkům, kteří začali přijímat platby kartou obrat vzrostl o 24 – 27 %. Platební terminál navíc můžete používat jako mobilního číšníka a zrychlit tak obsluhu vašich zákazníků. A to není vše. Přečtěte si další výhody, které vám platební terminál přinese.

Pokud už terminál od Dotypay používáte a chcete si slevu pro příští fakturaci aktivovat, zanechte nám kontakt a my vám zavoláme.

Dotykačka s platebními službami

Podnikejte efektivně a propojte si platební terminál Dotypay s pokladnou od Dotykačky. Čím vyšší budete mít obrat přes terminál, tím větší slevu na licenci od nás dostanete následující měsíc. Můžete tak ušetřit až 4 320 Kč ročně.

Co Dotykačka umí?