Platební terminál Dotypay

Získejte platební terminál Dotypay na 6 měsíců ZDARMA

Dotypay je odolný platební terminál s 4G + Wi-Fi datovým připojením a operačním systémem Android, který akceptuje platební karty, Google Pay, Apple Pay. Má integrovanou 58 mm tiskárnu a vysokou výdrž baterie. Podporuje funkci Mobilní číšník a můžete si k němu přikoupit také praktickou dokovací stanici.

V rámci projektu Česko platí kartou ho nyní můžete získat na 6 měsíců zdarma, tedy bez poplatků za pořízení terminálu i provedené transakce. Pořízení terminálu je rychlé a jednoduché, se správným nastavením vám rádi pomůžeme.

Pro koho je terminál určen

Platební terminál Dotypay využijete jak v kamenné provozovně, tak při stánkovém prodeji nebo při rozvozu zboží k zákazníkům. Pokud hledáte levné a efektivní řešení platebního terminálu, je pro vás Dotypay tou správnou volbou.

Co vám platební terminál přinese

  1. Bezpečnost plateb – díky přijímání bezkontaktních plateb kartou lépe chráníte sebe, své zaměstnance i zákazníky.
  2. Vyšší obrat – prodejci, kteří přijímají platební karty vydělávají v průměru o 12‑18 % víc, než ti, kteří přijímají pouze hotovost.
  3. Získáte nové zákazníky – obchodník, který umožňuje bezhotovostní způsob platby, získává oproti ostatním konkurenční výhodu.
  4. Nízké riziko ztráty – při platbě kartou se nepřepočítáte a také se vyhnete riziku, že přijmete falešné peníze.
  5. Mobilita prodeje – terminál nemusí být jen u pokladny. Můžete se s ním pohybovat po prodejně, letní zahrádce, při stánkovém prodeji nebo ho využívat při rozvozu zboží k zákazníkům.
  6. Připojení odkudkoliv – většina terminálů umožňuje různé způsoby připojení (SIM karta, 4G LTE, Wi-Fi nebo Ethernet) a vy tak můžete přijmout platbu jednoduše kdekoliv. 
  7. Rychlost – platby se připíší na váš účet do konce následujícího pracovního dne. S výjimkou víkendů a státních svátků.

Podmínky programu Česko platí kartou: Platební terminál na 6 měsíců zdarma mohou využít OSVČ, firmy, státní správa i neziskový sektor, kteří za posledních 12 měsíců neakceptovali platby kartou. Zdarma jsou transakce do obratu 50 000 Kč měsíčně. Po uplynutí 6 měsíců platíte 0,99 % z transakce, přičemž minimální měsíční transakční poplatek činí 350 Kč.

platební terminály, dotypay

 

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 15,6″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.