Registrační pokladny

Podnikejte efektivně a s přehledem.

Rezervační systém
Platební terminály
Objednávkový systém
Docházkový systém
Hotelový systém
Rozšíření a integrace

Využijte potenciál registračních pokladen Dotykačka

1

Pokladny pro různé typy podnikání

Registrační pokladny Dotykačka jsou určeny pro živnostníky, malé a středně velké firmy provozující obchody, gastro zařízení, hotely a poskytovatele služeb. Jedná se o elektronické registrační pokladny s odolným dotykovým displejem a kvalitním příslušenstvím.

2

Široký výběr registračních pokladen

Dotykačka nabízí jak přenosné registrační pokladny, konkrétně Dotykačku MOBILNÍ a UNIVERZÁLNÍ 8″, tak také větší pokladní sety jako například Dotykačku UNIVERZÁLNÍ 10″ a Dotykačku KOMPLETNÍ.

3

Funkce, které ulehčí chod provozu

Podnikat se vám bude daleko snáž s funkcemi jako rezervační systém, docházkový systém, skladový a hotelový systém. S registrační pokladnou budete mít podnikání jako v hrsti díky Vzdálené správě a analytickým nástrojům. Nové zákazníky vám zase přivede objednávkový systém.

4

Zákaznické výhody

Při jakémkoliv problému můžete využít naši NONSTOP technickou podporu zdarma. S instalací registrační pokladny zase pomohou technici či detailní textové a video návody. Online webináře a školení vám ukážou novinky v Dotykačce a spoustu užitečných tipů.

Vyberte si tu správnou registrační pokladnu

Ať už hledáte registrační pokladny pro malý obchod, obchod střední velikosti nebo jakýkoliv další typ podnikání, Dotykačka je to pravé řešení. Tyto elektronické registrační pokladny vlastní řadu výhod a funkcí jako třeba mapu stolů, happy hours, objednávkový systém, odtěžování skladů, vzdálenou správu, věrnostní program a mnoho dalšího.

Registrační pokladny
od Dotykačky

Hladký průběh vašeho podnikání.

Jak fungují registrační pokladny v praxi?

S Dotykačkou jsem již od samého začátku využívání maximálně spokojen. Software je opravdu perfektně vyladěný, krásně a rychle funguje, vše dává smysl, jednoduché a intuitivní uživatelské prostředí co se týče ať už samotné pokladny či vzdálené správy kde mimochodem máte kompletní přehled a můžete defakto obsluhovat celé vaše podnikání. Jde opravdu vidět, že lidé na Dotykačce neustále pracují, inovují ji a snaží se celé zařízení zlepšovat a posouvat tak, aby uživatel to své podnikání měl zase o kousek jednodušší a komfortnější. Hlavně si také vážím veškeré komunikace, servisu, péče o zákazníky a komplet profi přístupu. Děkuji za vše a velký palec nahoru, jen tak dále.

Dušan Trčálek, provozní Vinotéka Panorama

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 14″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.

Často kladené otázky

Pokud trávíte pracovní dobu na nohou nebo u zákazníka, bude pro vás vhodným řešením Dotykačka MOBILNÍ se zabudovanou tiskárnou. Jestli dáváte přednost klasické stabilní pokladně, kterou můžete postavit na bar, stůl či k výdejnímu okénku, vybrat si můžete například Dotykačku UNIVERZÁLNÍ a Dotykačku KOMPLETNÍ.

U výběru licence záleží především na tom, jaké funkce pro svůj provoz opravdu potřebujete a bez kterých se obejdete. Podívejte se na přehledný výčet funkcí, kde se ke každé funkci dozvíte také potřebný typ licence.

Téměř během pár minut a to díky snadné a intuitivní instalaci, rychlému exportu dat z vaší dřívější elektronické pokladny, zaškolení od našich techniků či textovým a video návodům.