Qerko

Jeden kód, spousta nových možností.

Platby od stolu
Digitální nabídka
Věrnostní program
Automatické spropitné
Šetrné k přírodě
Rychlejší obsluha

Proč využít Qerko

1

Bezkontaktní a rychlé platby

Prostřednictvím QR kódu může zákazník zaplatit přímo od svého stolu.

2

Lepší a efektivnější obsluha

S Qerkem ušetříte personálu spoustu času, kroků a energie.

3

Více spropitného pro personál

A to díky automaticky nastaveným 10% při placení objednávky.

4

Šetřete přírodu a zařízení

Po zaplacení putují digitální účtenky přímo do e-mailu zákazníka.

Správný parťák pro váš podnik

Qerko je mobilní aplikace, která umožňuje bezkontaktní a rychlé platby přímo od stolu nebo výdejního okénka. Možností v sobě však skrývá daleko více. Od digitálního věrnostního programu nebo výběru z menu, přes objednávky s vyzvednutím v provozovně, až po získání přínosných informací o zákazníkovi.

Snadné placení Qerko

Plně integrováno s pokladnami Dotykačka.

Jak funguje Qerko v praxi?

S Qerkem ušetříte spoustu času nejen své obsluze, ale také zákazníkům. Jednoduše vložíte QR kód na stůl v provozovně, nebo ho vystavíte k výdejnímu okénku, zákazník si přes něj načte aktuální nabídku, může si poté v průběhu objednat něco dalšího a před ochodem rychle a bezpečně zaplatí. Qerko nabízí také spuštění věrnostního programu, kdy můžete zákazníkům nabízet zajímavé odměny za jejich uskutečněné platby. Zákazník si přes Qerko může objednat také z pohodlí domova a poté si produkty vyzvedne na provozovně. Všechny možnosti, které Qerko nabízí jsou rychlé, intuitivní a především bezpečné.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 15,6″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.