Pokladní systém pro autoservisy a pneuservisy

25 000

UŽIVATELŮ

Výhody Dotykačky

Dejte svým zakázkám řád

Rezervační systém vám přinese perfektní přehled nad všemi zakázkami. Budete přesně vědět, ve který den a na jakou hodinu vám přijede nové auto na servis. Díky tomu se vám nestane, že byste na nějakého zákazníka zapomněli a přijali jinou zakázku.

Sdílejte s kolegy jedno zařízení

Pořiďte si do provozovny jen jednu pokladnu, rozdělte si náklady s dalšími živnostníky a přitom mějte svá data v bezpečí a soukromí. Touto metodou lze ušetřit na počátečních nákladech spojených s pořizováním nového pokladního řešení.

Přijímejte bezkontaktní platby

Umožněte zákazníkům bezhotovostní platby, díky kterým se budou cítit v bezpečí nejen oni, ale také váš personál. Z nabídky lze využít Dotykačku Platební, která je pokladnou, platebním terminálem, tiskárnou účtenek a mobilním číšníkem v jednom. Ušetříte tak za několik zařízení najednou.

Okamžitý prodej

S pokladnou můžete pracovat jako s kalkulačkou. S nastavením tzv. okamžitého prodeje se stane účtování ještě jednodušší a rychlejší. Nemusíte vybírat z několika položek, stačí pouze zadat částku a k ní název.

Pořiďte si do svého servisu dalšího pracanta

Pokladny od Dotykačky jsou snadno ovladatelné a odolají i těžším podmínkám. Zprovozníte je do pár minut a v případě jakéhokoliv problému vám pomůže nonstop technická podpora. Nad svým provozem budete mít dohled kdykoliv a odkudkoliv díky Vzdálené správě. Ta vám ukáže podrobná data prostřednictvím analytických nástrojů.

Ohlasy zákazníků

Pneuamaro – pneumatiky levně
Horní Jiřetín
„Máme Dotykačku MOBILNÍ s 80 mm tiskárnou. Jsme spokojeni a mohu jen doporučit.“
Ernest Kavůr
majitel
Pneubazar Velký Beranov
Velký Beranov
„Přecházeli jsme k vám ze systému EET1, set je mobilní: tablet + tiskárna. Využíváme i skladové hospodářství pro pneuservis, pro manžela jako obsluhu je tam až moc funkcí ale jinak jsme zatím spokojení.“
Jana Mátlová
manželka provozovatele
Auto Křenek
Ostrava
„Dotykačku používáme denně, nemáme žádný problém. Vyhovuje.“
Roman Křenek
majitel
Pneuservis Bělá
Bělá
„Používám pokladní systém Dotykačka UNIVERZÁLNÍ, líbí se mi že program je přehledný, jednoduchý a že má Vzdálenou správu, kde se můžu odkudkoli podívat a pracovat s pokladnou. Další věc, že neskladuji a neeviduji žádné doklady a účty, protože se vše ukládá v archivu a jednou měsíčně pošlu elektronicky výpis z pokladny účetní a nic víc neřeším. Pokladní systém Dotykačka můžu vřele doporučit.“
Roman Vyskočil
majitel

Často kladené otázky

Výběr pokladny vždy záleží na velikosti provozu a jeho potřebách. Pokud vlastníte menší provozovnu s minimem místa, ve které probíhá především výroba, hodit se vám bude jedno z našich odolných mobilních zařízení – Dotykačka MOBILNÍ. Jestli máte provozovnu spojenou také s prodejnou či kavárnou, oceníte nejen mobilní řešení, ale také ta stabilní, jako je například Dotykačka UNIVERZÁLNÍ nebo Dotykačka KOMPLETNÍ.

Jednoduše všechny, které potřebují tvořit rezervace. Může se tedy jednat jak o gastro provoz, tak také o různé typy služeb, při kterých se objednává klient na určitý čas.

Záleží na velikosti provozu i na tom, jaké funkce budete využívat. Prohlédněte si přehledné srovnání funkcí a zvolte si nejvhodnější variantu pro vaše podnikání.

Především v menších provozech jako jsou například kadeřnice, kosmetičky, fitness trenéři, masérská studia, lektoři nebo autoopraváři. U těchto a mnoha dalších oborů je typické, že více podnikatelů užívá společnou provozovnu.

V případě, že vám nefunguje pokladna nebo máte problém s aplikací, využijte nejrychlejší cestu, kterou je online vyřízení reklamace přes stránky technické podpory – záložka Založit reklamaci v horní části stránky. Zde zadejte prostřednictvím reklamačního formuláře váš problém k řešení. Po celou dobu reklamace zboží lze využít zapůjčení náhradního zařízení zdarma.