Ohodnoťte Dotykačku!

Pokud již nějakou dobu používáte náš pokladní systém Dotykačka, rádi bychom vás požádali o hodnocení spokojenosti s aplikací, pokladnami, naší technickou podporou a celkovým přístupem. A to buď pár větami nebo několika hvězdičkami.

Ohodnoťte Dotykačku na Google

  • Pokud máte účet na Google, můžete ohodnotit naši společnost právě tam. Máme vytvořený profil, ke kterému je možné přidat hodnocení.
  • Stačí se přihlásit k vašemu účtu na Google a pak kliknout na tento odkaz. Po kliknutí na odkaz se přímo otevře formulář k přidání hodnocení naší společnosti.

Ohodnoťte Dotykačku na Seznamu

  • Pokud máte účet na Seznamu, můžete ohodnotit naši společnost právě tam.
  • Stačí se přihlásit k vašemu účtu na Seznamu, otevřít tuto stránku a následně posunout tuto stránku úplně dolů, kde uvidíte velký nadpis Jak lidé hodnotí tuto firmu, vedle kterého je tlačítko Přidat hodnocení. Klikněte na tlačítko a pokud jste již přihlášení, budete moct zadat hodnocení.

Děkujeme vám za čas, který jste věnovali hodnocení. Velmi si toho vážíme!

Sledujte nás na sociálních sítích

Používáte sociální sítě? Jste na Facebooku, Instagramu, Twitteru nebo na LinkedIn? Staňte se našimi fanoušky a získejte přístup k obsahu, který sdílíme! Stačí kliknout na jednu z ikon a přidat si nás do vaši sítě.

Co Dotykačka umí?