Kamerový systém NetRex

Mějte svůj podnik bezpečně pod kontrolou.

Monitoring pokladny
Bezpečnost
Vysoké rozlišení záznamu
Ukládání záznamu
Rychlá instalace
Přehled odkudkoliv

Proč využívat Kamerový systém

Vyšší bezpečnost

S kamerovým systémem se z vaší provozovny stane střežené místo a zvýší se tak její celková bezpečnost.

Rychlejší řešení neshod

Už se vám nestane, že by při krádeži a jakýchkoliv jiných neshodách chyběly důležité a reálné důkazy.

Větší přehled nad provozem

I když zrovna nebudete v provozovně, můžete si ji na dálku zkontrolovat, nebo si pustit konkrétní časový záznam.

Dvojí kontrola

Při vzniku manka nebo nesprávné inventuře si jen stačí pustit záznam a hned zjistíte, jak k situaci došlo.

Kamerový systém lze napojit na pokladnu

Poté si tak s kamerovým záznamem můžete spojit konkrétní účtenku a zjistit, jak přesně proces účtování a placení zboží proběhl.

Kamerový systém
od Netrex

Udělejte ze své provozovny bezpečné místo.

kamerový systém netrex

Jak pomáhá Kamerový systém v praxi?

„Chválíme přístup společnosti Dotykačka, jejich technickou podporu a veškerý servis. Poskytují také napojení na kamerový systém NetRex, se kterým jsme naprosto spokojení. Díky tomuto spojení jsou pro naši společnost pokladny Dotykačka a kamerový systém NetRex skutečným přínosem.“

Jiří Zeman, provozní Bistro Boo

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 15,6″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.

Často kladené otázky

Po propojení kamerového systému s pokladnou získáte ke každé položce a účtence konkrétní kamerový záznam který vám ukáže, co se v daný čas u pokladny dělo. To je výhodné nejen ve chvílích, kdy vám v pokladně nějaká položka nesedí a potřebujete si zjistit proč, ale také při konfliktech se zákazníkem, kdy budete mít jasné důkazy o průběhu účtování a platby. Kamerový systém je samozřejmě také velmi vhodný kvůli zabezpečení celé provozovny.

Po propojení uvidíte kamerový záznam k jednotlivým účtenkám a zaparkovaným účtům a to přímo z vaší provozovny. Pro každou účtenku jsou k dispozici 3 záznamy - v okamžiku otevření/uzavření účtu a během celé doby od vystavení až do zaplacení účtu. V případě zaparkovaných účtů si můžete prohlédnout záznam v okamžiku otevření účtu a poslední změny účtu.

Na všechny záznamy se po propojení pokladního a kamerového systému můžete podívat z prostředí Vzdálené správy.