Podnikám „na vlastní pěst“

Vystačím si s jednou pokladnou.

Více prodejců
Vzdálená správa
Rezervační systém
Okamžitý prodej
Přehledy tržeb dle jednotlivých prodejců
Technická podpora 24/7

Proč si pořídit Dotykačku MOBILNÍ​

1

Přenosné řešení

Malá mobilní pokladna s vysokou výdrží baterie, vhodná pro všechny živnostníky, kteří potřebují mít lehké a přitom odolné zařízení neustále při ruce.

2

Jednoduchá obsluha

Pokladnu můžete používat jako jednoduchou kalkulačku a vydávat účtenky na pár kliknutí. Obsluha je rychlá a velmi jednoduchá, s pokladnou se snadno naučí pracovat i úplný začátečník.

3

Mnoho praktických funkcí

S Dotykačkou získáte 75+ praktických funkcí jako je například mapa stolů, happy hours, take away nebo odtěžování ingrediencí. Vzdálenou správu a skladový systém uvítají podnikatelé s větším počtem skladových položek, pokladen a uživatelů.

4

Návody zdarma a technická podpora 24/7

Na technickou podporu 221 221 331 můžete volat 24 hodin denně včetně víkendů a svátků. Dotykačka má také propracované a detailní návody, praktická videa v ceně licencí a pravidelná školení pro zákazníky zdarma.

Dotykačka MOBILNÍ vám zrychlí obsluhu a ušetří čas

Prodej s touto spolehlivou pokladnou je jednoduchý a intuitivní díky množství praktických funkcí a zabudované tiskárně účtenek . Se 4G + Wi-Fi datovým připojením získáte kvalitní nástroj pro prodej, evidenci zákazníků, dodavatelů a skladových zásob kdekoliv, kde potřebujete.

Dotykačka MOBILNÍ

Rychlá obsluha bez zbytečného zdržování.

Jak pomáhá Dotykačka MOBILNÍ v praxi?

Pan Josef má stánek se zeleninou a potřebuje přenosné zařízení. Se svojí pokladnou od konkurenční společnosti nebyl spokojen, a proto se obrátil na Dotykačku. 

Příjemně mě překvapila rychlost pokladny i velikost zařízení. Padne pohodlně do ruky a vydrží dlouhou dobu bez nabíjení.

Pan Radislav je řemeslník a vykonává tak svoji práci přímo u zákazníka. I on proto potřebuje zařízení, které může mít neustále u sebe. 

Hledal jsem něco malého, přenosného a hlavně jednoduchého. Nepotřebuju sklady, ani žádné pokročilé funkce, chtěl jsem jen vyřešit EET, které mě brzy čeká.

Oba mají ve Vzdálené správě evidenci prodejů a chválí si zejména jednoduchost a rychlost pokladny.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka MOBILNÍ je ideální pokladna pro všechny živnostníky a řemeslníky, kteří tráví pracovní dobu na nohou nebo u zákazníka. A to díky své nízké váze, zabudované tiskárně, dlouhé výdrži baterie a 4G + Wi-Fi datovému připojení. Kromě elegantního a lehkého těla má pokladna až dvakrát větší kapacitu pokladního kotoučku, takže ho budete vyměňovat méně často a ušetříte náklady. Jasný 5,5″ displej Vám pomůže snadno a přehledně se orientovat v naší aplikaci, kamera s vysokým rozlišením a bleskem Vám zase při inventuře skladu usnadní skenování čárových a QR kódů v tmavém prostředí.

Často kladené otázky

Pokud trávíte pracovní dobu na nohou nebo u zákazníka, bude pro vás vhodným řešením Dotykačka MOBILNÍ se zabudovanou tiskárnou. Jestli dáváte přednost klasické stabilní pokladně, kterou můžete postavit na bar, stůl či k výdejnímu okénku, vybrat si můžete například Dotykačku UNIVERZÁLNÍ a Dotykačku KOMPLETNÍ.

U výběru licence záleží především na tom, jaké funkce pro svůj provoz opravdu potřebujete a bez kterých se obejdete. Podívejte se na přehledný výčet funkcí, kde se ke každé funkci dozvíte také potřebný typ licence.

Téměř během pár minut a to díky snadné a intuitivní instalaci, rychlému exportu dat z vaší dřívější elektronické pokladny, zaškolení od našich techniků či textovým a video návodům.

V případě technických problémů lze kdykoliv využít naši nonstop technickou podporu. Pomoci vám také mohou podrobné textové a video manuály.