Podnikám „na vlastní pěst“

Vystačím si s jednou pokladnou.

Více prodejců
Vzdálená správa
Rezervační systém
Okamžitý prodej
Přehledy tržeb dle jednotlivých prodejců
Technická podpora 24/7

Proč si pořídit pokladnu 3v1 od Dotykačky

1

Přenosné řešení

Malá mobilní pokladna s vysokou výdrží baterie, vhodná pro všechny živnostníky, kteří potřebují mít lehké a přitom odolné zařízení neustále při ruce.

2

Jednoduchá obsluha

Pokladnu můžete používat jako jednoduchou kalkulačku a vydávat účtenky na pár kliknutí. Obsluha je rychlá a velmi jednoduchá, s pokladnou se snadno naučí pracovat i úplný začátečník.

3

Bezkontaktní platby

Dotykačka platební má v sobě zabudovaný platební terminál. Automaticky tak získáte nástroj 3v1 pro snadný a rychlý příjem hotovosti i platebních karet a tisk účtenek.

4

Návody zdarma a technická podpora 24/7

Na technickou podporu 221 221 331 můžete volat 24 hodin denně včetně víkendů a svátků. Dotykačka má také propracované a detailní návody, praktická videa v ceně licencí a pravidelná školení pro zákazníky zdarma.

Dotykačka platební vám zrychlí obsluhu a ušetří čas

Prodej s touto spolehlivou pokladnou je jednoduchý a intuitivní díky množství praktických funkcí, zabudované tiskárně účtenek a platebnímu terminálu, který akceptuje platební karty Visa, Mastercard a Maestro nebo elektronické stravenky. Se 4G + Wi-Fi datovým připojením získáte kvalitní nástroj pro prodej, evidenci zákazníků, dodavatelů a skladových zásob kdekoliv, kde potřebujete.

Dotykačka platební 3v1

Rychlá obsluha bez zbytečného zdržování.

Jak pomáhá Dotykačka platební v praxi?

Pan Josef má stánek se zeleninou a potřebuje přenosné zařízení. Se svojí pokladnou od konkurenční společnosti nebyl spokojen, a proto se obrátil na Dotykačku. 

Příjemně mě překvapila rychlost pokladny i velikost zařízení. Padne pohodlně do ruky a vydrží dlouhou dobu bez nabíjení.

Pan Radislav je řemeslník a vykonává tak svoji práci přímo u zákazníka. I on proto potřebuje zařízení, které může mít neustále u sebe. 

Hledal jsem něco malého, přenosného a hlavně jednoduchého. Nepotřebuju sklady, ani žádné pokročilé funkce, chtěl jsem jen vyřešit EET, které mě brzy čeká.

Oba mají ve Vzdálené správě evidenci prodejů a chválí si zejména jednoduchost a rychlost pokladny.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka PLATEBNÍ je 5,5″ dotyková pokladna s operačním systémem Android, zabudovanou tiskárnou účtenek a platebním terminálem, který akceptuje platební karty Visa, Mastercard a Maestro nebo elektronické stravenky. Pokladna podporuje 4G a Wi-Fi přenos dat a nabízí možnost skenování EAN a QR kódů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém.

Často kladené otázky

Pokud trávíte pracovní dobu na nohou nebo u zákazníka, bude pro vás vhodným řešením Dotykačka MOBILNÍ se zabudovanou tiskárnou nebo Dotykačka PLATEBNÍ, která obsahuje navíc také platební terminál. Jestli dáváte přednost klasické stabilní pokladně, kterou můžete postavit na bar, stůl či k výdejnímu okénku, vybrat si můžete například Dotykačku UNIVERZÁLNÍ a Dotykačku KOMPLETNÍ.

U výběru licence záleží především na tom, jaké funkce pro svůj provoz opravdu potřebujete a bez kterých se obejdete. Podívejte se na přehledný výčet funkcí, kde se ke každé funkci dozvíte také potřebný typ licence.

Téměř během pár minut a to díky snadné a intuitivní instalaci, rychlému exportu dat z vaší dřívější elektronické pokladny, zaškolení od našich techniků či textovým a video návodům.

V případě technických problémů lze kdykoliv využít naši nonstop technickou podporu. Pomoci vám také mohou podrobné textové a video manuály.