Hotelový systém

Zjednodušte si každodenní administrativu.

Rezervační systém
Docházkový systém
Skladový systém
Přesouvání účtů
Bezkontaktní platby
Věrnostní program

Proč využít Hotelový systém

Jeden nástroj pro dokonalý přehled

Bez nutnosti přepínání mezi několika programy pohlídá hotelový systém vaše rezervace, sklady, zaměstnance i zákazníky a vy tak najdete všechny důležité informace přehledně na jednom místě.

Kontrola odkudkoliv

Pomocí Vzdálené správy se můžete připojit kdykoliv a kdekoliv. Z kanceláře, z domova i z dovolené. Na jednom místě najdete všechny důležité informace, jako např. přehled tržeb, aktuální stav pokladny, prodejní reporty, stav jednotlivých skladů, nejrůznější sestavy a analýzy.

Flexibilně reaguje na přání zákazníků

Pokud hosté v restauraci změní své místo, přesunou se na letní zahrádku, do salonku nebo si budou přát odnést jídlo přímo na pokoj, jednoduše přesunete jejich účet na jinou pokladnu. Konkrétní účty můžete také rozdělit v případě, že si host přeje okamžitě zaplatit pouze část a zbytek např. až při odjezdu nebo pokud se bude platba dělit mezi více hostů.

Šetří čas a náklady

Všechny uvedené funkce jsou zahrnuty v ceně licence a fungují v rámci jednoho systému, takže nemusíte mít více různých programů. Rovněž technická podpora a veškerý servis je zajištěn jedním dodavatelem, takže nám můžete volat 24 hodin 7 dní v týdnu a my ochotně zodpovíme všechny vaše dotazy a poradíme se správným nastavením jednotlivých funkcí.

Hotelový systém je ucelený nástroj pro vaše efektivní podnikání

Hotelový systém funguje na kvalitním hardwaru z naší nabídky, která obsahuje pokladny různých velikostí a veškeré příslušenství, jako např. tiskárny účtenek, pokladní zásuvku nebo zákaznický displej, na kterém můžete promítat reklamu na své služby. Pro restaurace doporučujeme také mobilního číšníka, který výrazně zrychlí obsluhu zákazníků přímo u stolu a ušetří čas i kroky personálu. Pro provoz věrnostního programu a načítání zákaznických karet potom oceníte čtečku čárových kódů.

Hotelový systém
od Dotykačky

Podnikejte efektivněji a s přehledem

Mobilní číšník - mapa stolů

Jak pomáhá Hotelový systém v praxi?

Z funkcí Dotykačky si poskládáte hotelový systém, který zahrnuje snadnou práci s rezervacemi, možnost přesouvání účtů, objednávky na pokoj, bezkontaktní platby kartou nebo třeba věrnostní program pro stálé zákazníky a možnost jejich cíleného oslovení. Z pohledu jednotlivých uživatelů pak oceníte zejména rozdělené skladové hospodářství, evidenci docházky zaměstnanců nebo kontrolu odkudkoliv pomocí Vzdálené správy.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 15,6″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.

Často kladené otázky

Hotelový systém sdružuje rezervace, věrnostní program, docházku zaměstnanců, skladový systém, bezkontaktní platby, možnost přesouvání účtů nebo objednávek na pokoj a mnoho dalších užitečných funkcí.

Samozřejmě! Platební terminál získáte za velmi výhodných podmínek. Našim zákazníkům, kteří začali přijímat bezhotovostní platby, se navíc zvýšil obrat v průměru o 24 – 27%. A při spojení s pokladnou od Dotykačky můžete ušetřit až 4 320 Kč ročně.

Ano, rozdělené skladové hospodářství je možné. Mezi jednotlivými sklady můžete provádět jednoduché přesuny zboží. Aplikace podporuje hromadné naskladnění zásob, umí pracovat s elektronickými dodacími listy, se záznamy o dodavatelích a postará se o rychlou a inventuru skladových zásob. Vše najdete přehledně na jednom místě, a to včetně podrobných reportů.

Pro restaurace doporučujeme zakoupit mobilního číšníka, který výrazně zrychlí obsluhu zákazníků přímo u stolu a ušetří čas i kroky personálu. Pro provoz věrnostního programu a načítání zákaznických karet potom oceníte čtečku čárových kódů.