Hotelový systém

25 000

UŽIVATELŮ

Propojete Dotykačku a hotelový systém Previo

Previo je online rezervační a hotelový systém, který využívá přes 3 700 poskytovatelů ubytovacích služeb v České republice a na Slovensku. Přidali jsme proto do našeho pokladního systému novou platební metodu “Previo”, která vám umožní jednoduše přesunout útratu na hotelový účet. Vaši zákazníci tak nemusí nosit po kapsách peníze nebo platební kartu pokaždé, když chtějí čerpat vámi nabízené služby.

Více pohodlí pro vaše klienty

Hosté s sebou během návštěvy bazénu, posilovny nebo venkovního sportoviště nechtějí nosit peněženku.

Vzájemné propojení pokladního systému Dotykačka s hotelovým systémem Previo vám umožní pohodlně přenést veškerou útratu na hotelový účet, aniž by vám tyto účty zůstávaly otevřené v pokladně.

 

Méně administrativy pro vás

Proč si vybrat Dotykačku

Jeden nástroj pro kompletní správu

Snadná správa rezervací, online objednávek, docházky zaměstnanců, skladových zásob a dokonalý přehled tržeb a ziskovosti. Vše na jednom místě, bez dalších nákladů a bez nutnosti přepínání mezi různými systémy.

Praktické funkce, které šetří čas

Mapa stolů, parkování účtů, take away, happy hours, snadná tvorba menu nebo třeba Mobilní číšník a mnoho dalších užitečných funkcí, které vám ušetří spoustu času a nervů.

Akceptujte všechny druhy plateb

Hotovost, stravenky, dárkové poukazy, platební karty, platby pomocí hodinek, chytrých mobilních telefonů nebo QR kódů přímo na stolech.

Věrnostní program pro stálé zákazníky

Atraktivní a velmi populární způsob, jak si pomocí odměn za věrnost zajistit opakovanou návštěvu zákazníka a získat informace o jeho nákupní historii. Spokojený zákazník vás navíc velmi rád doporučí ostatním a přivede k vám i své známé.

Ohlasy zákazníků

„Dotykačka je přehledná, jednoduchá a neustále dostupná. Neznám, co je výpadek systému.“

Jaroslava Válková
Penzion u Toníčka

„Díky Dotykačce jsou inventury hračka. Celkově nám zjednodušuje prodej a šetří čas.“

Václav Mandovec
IMPAKT fitness

„S Dotykačkou máme perfektní přehled a tržby nám vždy sedí do poslední koruny.“

Matyáš Hric
Sportovní areál Hluboká n. Vltavou

Často kladené otázky

Především úsporu času a snížení administrativní zátěže. Odpadne nutnost přepisovat útratu hosta z jednoho systému do druhého, takže se vyhnete chybám.

Pokladní systém Dotykačka obsahuje nově platební metodu "Previo". Ta vám umožní snadno a rychle přenést útratu hosta na hotelový účet, zatímco účet v pokladně se uzavře. Vaši zákazníci s sebou už nebudou muset nosit peněženku pokaždé, když si zajdou na masáž, do wellness centra nebo třeba hotelové restaurace.

Propojení pokladního systému Dotykačka a hotelového systému Previo je možné pouze v licenci Neomezeně.

Přechod na vyšší typ licence hravě zvládnete sami po přihlášení na portál Moje Dotykačka, případně vyplněním jednoduchého formuláře. Můžete nám také zavolat na 221 221 331, kde vám s navýšením licence rádi pomůžeme.