Bolt Food

Moderní objednávkový systém.

Žádný další hardware navíc
Správa nabídky z Dotykačky
Objednávky přímo do pokladny
Doručení do 30 minut
Bližší specifikace jídel
Bolt zajistí své kurýry

Proč používat Bolt Food

1

Vše na jednom místě

Nepotřebujete žádné další zařízení, protože každou objednávku teď můžete jednoduše přijmout či odmítnout přímo z Dotykačky, či stanovit čas, za který bude připravena.

3

Jednoduché nastavení

Každému produktu můžete přiřadit fotografii a štítky, které budou popisovat např. alergeny, míru pikantnosti, zda je pokrm vhodný pro vegetariány/vegany apod.

4

Akvizice nových zákazníků

Používáním objednávkového systému o sobě dáte vědět mnohem širšímu okruhu potenciálních zákazníků.

Co je Bolt Food?

Bolt Food představuje moderní objednávkový systém, skrze který si zákazníci mohou jídlo objednat online s doručením až před dveře. Vám přitom bude stačit pouze pokladna, která zvládne všechnu důležitou práci. Nemusíte si tak pořizovat další nadbytečné zařízení a učit se s ním pracovat.

Objednávkový systém
Bolt Food

Rozvoz jídla z vaší restaurace nikdy nebyl snazší.

Propojte dohromady dva užitečné pomocníky

Objednání online s možností doručení je pro zákazníky poslední dobou čím dál tím větším lákadlem. Šetří jim spoustu času a pro mnohé je bezpečnější než návštěva provozovny. Dejte tedy svým zákazníkům na výběr.

Díky propojení Boltu s Dotykačkou získá vaše provozovna nové zákazníky, zvýší se její tržby a obsluha bude mít mnohem více času. Objednávky můžete přijímat přímo do pokladny a nemusíte tak pořizovat další hardware navíc.

Samotný Bolt se zákazníky jako jediný pracuje napříč všemi svými aplikacemi. Patří mezi ně například taxi služby či pronájem kol a koloběžek. Uživatelé těchto služeb jsou pravidelně odkazování na objednávkový systém Bolt Food. Vaše provozovna tak bude vidět a získá spoustu nových zákazníků.

Ohlasy zákazníků​

Azad kebab
Praha
Propojení Dotykačky s Boltem nám denně šetří hodně času. Máme několik poboček a dříve jsme na všech museli přepisovat objednávky z Boltu do Dotykačky. Díky tomu, že se objednávky objeví přímo v Dotykačce už také neděláme zbytečné chyby ve spěchu při zadání objednávky do pokladny. To je pro nás důležité i kvůli surovinám, jejichž množství na skladu musíme průběžně sledovat. Celkově je tedy práce s objednávkami výrazně rychlejší a efektivnější. Je to pro nás velký přínos a úspora času, který můžeme věnovat přípravě objednávek a kontaktu se zákazníky. Takže za nás velká spokojenost.
Azad kebab
banh-mi-ba
Praha
Propojení pokladního systému Dotykačka a Boltu nám pomohlo výrazně zrychlit odbavení objednávek. Hlavní výhoda je v tom, že už nemusíme mít 2 zařízení (pokladnu a tablet pro příjem objednávek). Objednávky se objevují přímo v Dotykačce. Odpadlo nám tím přepisování objednávek z Boltu do pokladny a tím se nám i snížil počet chyb, které jsme občas udělali. V Dotykačce jsou objednávky přehledně uspořádány a na uzávěrkách pokladny a reportech tržeb ihned vidíme celkový obrat za objednávky z Boltu. Je pro nás tedy i jednodušší analyzovat tržby a máme nad vším výrazně vyšší kontrolu. Propojení máme aktuálně na našich 4 pobočkách v Praze a jsme velmi spokojení.
Hung Le
manažer

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 14″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.