Bolt Food

Moderní objednávkový systém.

Žádný další hardware navíc
Správa nabídky z Dotykačky
Objednávky přímo do pokladny
Doručení do 30 minut
Bližší specifikace jídel
Bolt zajistí své kurýry

Proč používat Bolt Food

1

Rychlé doručení

Vždy budete mít jistotu, že zákazník obdrží svou objednávku do 30 minut od převzetí kurýrem.

2

Vyšší prodeje

Díky tomu, že zákazníkům nabídnete více možností, jak si od vás produkty mohou koupit, vaše prodeje se několikanásobně zvýší.

3

Rozšíření možností

Občas zákazník nemusí mít zrovna čas na návštěvu vašeho výdejního okénka, přesto by si produkty rád koupil, nebo alespoň objednal na určitou dobu. Dejte mu tuto možnost.

4

Získání nových zákazníků

Používáním objednávkového systému o sobě dáte vědět mnohem širšímu okruhu potenciálních zákazníků.

Co je Bolt Food?

Bolt Food představuje moderní objednávkový systém, skrze který si zákazníci mohou jídlo objednat online s doručením až před dveře. Vám přitom bude stačit pouze pokladna, která zvládne všechnu důležitou práci. Nemusíte si tak pořizovat další nadbytečné zařízení a učit se s ním pracovat.

Objednávkový systém
Bolt Food

Plně integrováno s Dotykačkou.

Propojte dohromady dva užitečné pomocníky

Objednání online s možností doručení je pro zákazníky poslední dobou čím dál tím větším lákadlem. Šetří jim spoustu času a pro mnohé je bezpečnější než návštěva provozovny. Dejte tedy svým zákazníkům na výběr.

Díky propojení Boltu s Dotykačkou získá vaše provozovna nové zákazníky, zvýší se její tržby a obsluha bude mít mnohem více času. Objednávky můžete přijímat přímo do pokladny a nemusíte tak pořizovat další hardware navíc.

Samotný Bolt se zákazníky jako jediný pracuje napříč všemi svými aplikacemi. Patří mezi ně například taxi služby či pronájem kol a koloběžek. Uživatelé těchto služeb jsou pravidelně odkazování na objednávkový systém Bolt Food. Vaše provozovna tak bude vidět a získá spoustu nových zákazníků.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 14″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.