Albacon

Hotovostní automaty pro rychlou a bezpečnou platbu.

Vyšší bezpečnost
Rychlejší obsluha
Přehled nad hotovostí
Snížení ztráty peněz
Kvalitní zpracování
Ověření pravosti bankovek

Jaké má Albacon výhody

1

Šetří čas

Automat vám vždy přesně ukáže, kolik hotovosti má uvnitř. Nemusíte tak po každé směně počítat bankovky a mince a ztrácet čas s výčetkou.

2

Zvyšuje bezpečnost

Personál nepřijde do blízkého kontaktu se zákazníkem, protože celá platba se řeší přes automat.

3

Zrychluje obsluhu

Zákazník zaplatí útratu během chvilky, bez zdlouhavého počítání a vracení peněz ručně.

4

Snižuje riziko chyb

Hotovost se vůbec nedostane do rukou vašich zaměstnanců, čímž výrazně snížíte riziko ztráty, předejdete špatnému vrácení či krádeži peněz.

Co je Albacon?

Albacon System, a.s. je od roku 1990 významným dodavatelem strojů na zpracování hotovosti v České republice. Jejich specializace je zaměřena na zařízení od japonských výrobců GLORY Japan, kteří jsou světovými jedničkami v automatizovaných systémech. Své dvacetileté zkušenosti vkládá společnost Albacon do profesionálního softwaru, který je používán v mnoha českých a slovenských finančních institucích a retailových řetězcích.

Hotovostní automaty
Albacon

Plně integrováno s Dotykačkou.

Jak funguje propojení pokladny s hotovostním automatem?

Je to velmi jednoduché. Personál zadá částku do pokladny, ta se poté zákazníkovi ukáže na displeji automatu. Zákazník vloží bankovky či mince do patřičné přihrádky, automat vše spočítá a ověří pravost hotovosti. Pokud je hotovosti více než má být, přebytek se vyplatí z automatu zpět zákazníkovi. Pak už jen personál získá potvrzení o platbě v pokladně, vytiskne se účtenka a proces je hotový. Hotovostní automat akceptuje také druhou měnu, takže zákazník může platit v korunách i v eurech.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 15,6″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.