Vyzvednisi.cz

Objednávkový systém zdarma a bez provizí.

Objednávkový systém ZDARMA
Platby online
Rozvoz
Vlastní aplikace
Propojení s pokladnou
Menu
ZDARMA

Proč používat Vyzvednisi.cz

1

Rychlá registrace

Na Vyzvednisi.cz se zaregistrujete do 5 minut a bez smluvních závazků. Aplikace je ZDARMA a BEZ PROVIZE za zprostředkování objednávky, propojená s pokladním systémem Dotykačka.

2

Vyšší zisk

Objednávkový systém dokáže podstatně navýšit tržby, protože převážně mladší cílová skupina stále více preferuje rychlou objednávku jídla a zboží online přímo domů či do práce.

3

Noví zákazníci

Dotykačka objednávkový systém Vyzvednisi.cz marketingově podporuje na sociálních sítích a dalších komunikačních kanálech, aby se o vás dozvědělo co nejvíce lidí. Svoji nabídku můžete šířit také vy sami – třeba prostřednictvím sociálních sítí.

4

Možnost online platby

Pro větší pohodlí a bezpečnost vašich zákazníků i zaměstnanců jsme přidali možnost rychlé a bezkontaktní platby kartou přes online platební bránu.

Objednávkový systém Vyzvednisi.cz je zcela zdarma

Vyzvednisi.cz je aplikace ZDARMA, která umožňuje všem restauracím, obchodům a dalším provozovnám nabídnout jídlo a zboží svým zákazníkům v okolí. Vyzvednisi.cz je neziskový projekt Dotykačky, který je pro všechny zúčastněné zdarma a bez provizí za zprostředkování objednávky a je vhodný také pro menší provozovny, které nemají vlastní webové stránky.

Vyzvednisi.cz
od Dotykačky

Protože nabízet online se vyplatí.

Objednávkový systém Vyzvednisi.cz

Jak funguje objednávkový systém v praxi?

Stačí se jednoduše zaregistrovat a během chvilky můžete své zboží a služby nabízet online. Lidé hledající jídlo či zboží si objednají pohodlně ze svého mobilu, tabletu nebo počítače a objednávku si pak ve smluvený čas vyzvednou ve vaší provozovně, nebo ji můžete doručit na zadanou adresu. Všechny objednávky se vám automaticky synchronizují s pokladnou a přehledné reporty vám pomohou zefektivnit vaše podnikání.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 14″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.

Často kladené otázky

Vyzvednisi.cz je jediný zdarma. Dotykačka dále nabízí také propojení s placenými systémy Adaptee Gastro, Bolt Food nebo Speedlo.

Ano, oba systémy lze jednoduše propojit a díky tomu budete mít veškeré objednávky přehledně na jednom místě.

Ano, u všech uvedených systémů je možnost platby online kartou.

Ano, v pokladně se vám ihned zobrazí příjem nové objednávky. Na vás bude, zda ji přijmete, nebo odmítnete.