Vyzvednisi.cz

Objednávkový systém zdarma a bez provizí.

Objednávkový systém ZDARMA
Platby online
Rozvoz
Vlastní aplikace
Propojení s pokladnou
Menu
ZDARMA

Proč používat Vyzvednisi.cz

1

Rychlá registrace

Na Vyzvednisi.cz se zaregistrujete do 5 minut a bez smluvních závazků. Aplikace je ZDARMA a BEZ PROVIZE za zprostředkování objednávky, propojená s pokladním systémem Dotykačka.

2

Vyšší zisk

Objednávkový systém dokáže podstatně navýšit tržby, protože převážně mladší cílová skupina stále více preferuje rychlou objednávku jídla a zboží online přímo domů či do práce.

3

Noví zákazníci

Dotykačka objednávkový systém Vyzvednisi.cz marketingově podporuje na sociálních sítích a dalších komunikačních kanálech, aby se o vás dozvědělo co nejvíce lidí. Svoji nabídku můžete šířit také vy sami – třeba prostřednictvím sociálních sítí.

4

Možnost online platby

Pro větší pohodlí a bezpečnost vašich zákazníků i zaměstnanců jsme přidali možnost rychlé a bezkontaktní platby kartou přes online platební bránu.

Objednávkový systém Vyzvednisi.cz je zcela zdarma

Vyzvednisi.cz je aplikace ZDARMA, která umožňuje všem restauracím, obchodům a dalším provozovnám nabídnout jídlo a zboží svým zákazníkům v okolí. Vyzvednisi.cz je neziskový projekt Dotykačky, který je pro všechny zúčastněné zdarma a bez provizí za zprostředkování objednávky a je vhodný také pro menší provozovny, které nemají vlastní webové stránky.

Vyzvednisi.cz
od Dotykačky

Protože nabízet online se vyplatí.

Objednávkový systém Vyzvednisi.cz

Jak funguje objednávkový systém v praxi?

Stačí se jednoduše zaregistrovat a během chvilky můžete své zboží a služby nabízet online. Lidé hledající jídlo či zboží si objednají pohodlně ze svého mobilu, tabletu nebo počítače a objednávku si pak ve smluvený čas vyzvednou ve vaší provozovně, nebo ji můžete doručit na zadanou adresu. Všechny objednávky se vám automaticky synchronizují s pokladnou a přehledné reporty vám pomohou zefektivnit vaše podnikání.

Ohlasy zákazníků​

Propojení s objednávkami přes Vyzvednisi.cz funguje skvěle a navíc je zdarma. Gastro na tom není po covidu zrovna růžově, takže se nám každá ušetřená koruna hodí. Objednávky nám chodí rovnou do pokladny, nikam nic nepřepisujeme, takže se nestává, že se nějaká objednávka někam zatoulá nebo v ní něco chybí.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 14″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.

Často kladené otázky

Vyzvednisi.cz je jediný zdarma. Dotykačka dále nabízí také propojení s placenými systémy Adaptee Gastro, Bolt Food nebo Speedlo.

Ano, oba systémy lze jednoduše propojit a díky tomu budete mít veškeré objednávky přehledně na jednom místě.

Ano, u všech uvedených systémů je možnost platby online kartou.

Ano, v pokladně se vám ihned zobrazí příjem nové objednávky. Na vás bude, zda ji přijmete, nebo odmítnete.