Dotykačka
s platebními službami​

Dotykačka se pravidelně vyvíjí a pružně reaguje na požadavky zákazníků. Průběžné aktualizace, vývoj nových funkcí a poskytování kvalitního zákaznického servisu — to vše bohužel není levná záležitost. A stejně jako všem, i nám za poslední rok v důsledku inflace a komplikované situace na trhu podstatně vzrostly náklady. Abychom pro vás mohli zachovat ten nejvyšší standard, drobná úprava cen je nezbytná.

V historii došlo pouze jedenkrát k drobné úpravě ceny u licence Snadno, ostatní typy licencí jsme pro vás po celou dobu drželi za stejné ceny.

Ne, v průběhu předplatného se pro vás nic nemění. Změna ceny se projeví až po vyčerpání vašeho předplaceného období.

To záleží na tom, jaký typ licence využíváte a jak vysoký budete mít obrat při platbách kartou. I vy můžete získat výhodnější cenu licence, pokud si aktivujete náš nový balíček „Dotykačka s platebními službami“.

Nabízíme vám několik možností, jak si cenu za naše služby snížit.

 1. Požádejte si o náš platební terminál a získejte výhodnější cenu licence, stačí vyplnit telefonní číslo a IČO v tomto formuláři a my vám zavoláme nazpět.
 2. Pokud už terminál Dotypay máte, stačí nám zanechat kontakt a my se vám ozveme.
 3. Přejděte na roční předplatné a získejte slevu 10 %.

Platební terminál dnes patří do každého moderního podniku. Tady je hned několik dobrých důvodů, proč si ho pořídit:

 • Čím vyšší budete mít obrat, tím větší slevu vám dáme.
 • Vyděláte víc. Dokazují to statistiky našich zákazníků, kterým se díky platebnímu terminálu zvýšil obrat v průměru o 24-27 %.
 • Budete flexibilní v přijímání bezhotovostních plateb, které zákazníci dnes považují za standard. A to jak v kamenné provozovně, tak u výdejního okénka nebo při rozvozu.
 • V gastro provozech můžete platební terminál využít také jako mobilního číšníka. Zrychlíte tím obsluhu přímo od stolu.
 • Získáte konkurenční výhodu. Nebo minimálně nebudete za konkurencí pozadu.
 • Bezhotovostní platby jsou rychlé, hygienické a bezpečné. Snížíte riziko ztráty peněz, příjmu falešných bankovek nebo chyb při hotovostních platbách.

Zanechte nám prosím IČO a kontaktní telefonní číslo v tomto formuláři. Zavoláme vám nazpět co nejdříve a společně to vyřídíme.

Rádi vám s propojením pomůžeme. Stačí, když nám zanecháte své IČO a kontaktní telefonní číslo v tomto formuláři. Zavoláme vám co nejdříve.

Nyní si můžete vybrat mezi měsíčními platbami a ročním předplatným. Pokud máte aktuálně předplaceno na 2-11 měsíců, po skončení vašeho předplaceného období vás automaticky převedeme na měsíční platbu. Je-li vaše předplatné na 12 a více měsíců, budete převedeni na roční platbu. K ročnímu předplatnému od nás navíc automaticky získáte 10 % slevu.

Nadále se nemusíte vázat žádnou smlouvou a budete platit pouze za ty měsíce, kdy pokladnu využíváte.

 • Nejvyšší flexibilitu vám poskytne nákup platebního terminálu a měsíční licence.
 • Abyste se nemuseli starat o platby, uložte si kartu na portálu Moje Dotykačka, kde si také můžete sami nastavit datum deaktivace pokladny po skončení vaší sezóny.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 212 245 711. Naši operátoři jsou tu pro vás v pracovní dny od 8 do 17 hodin.