HUGmarket

Digitální obrazovky pro moderní provoz.

Menu boardy
Samoobslužné kiosky
Vyvolávací kiosky
Hodnotící systémy
Moderní design
Rychlá obsluha

Co vám HUGmarket přinese

1

Dokonalý přehled

Díky analýze preferencí spotřebitelů a chování zákazníků ve vašem podniku můžete snadno a efektivně optimalizovat svoji nabídku.

2

Rychlé odbavení zákazníků

Prostřednictvím samoobslužných kiosků výrazně zrychlíte a usnadníte objednávky, zkrátíte fronty a umožníte bezkontaktní platbu svým zákazníkům.

3

Více objednávek

Na dobře viditelné a přehledné světelné tabuli si vaši zákazníci snadněji vyberou a poutavé fotky nabízených pokrmů zvýší vaše objednávky.

4

Široké možnosti využití

Obrazovky nabízejí širokou škálu funkcí, vzhledů a přizpůsobení. Váš podnik bude zajímavý, poutavý a odlišíte se od konkurence.

Co je HUGmarket?

HUGmarket se zaměřuje na budování nového způsobu digitální komunikace v prostředí fastfoodů, restaurací, jídelen, maloobchodních prodejen a dalších provozoven a je plně integrovaný s Dotykačkou, což značně přispívá k efektivnímu vedení podniku.

Digitální obrazovky HUGmarket

Plně integrováno s Dotykačkou.

Co vše může HUGmarket nabídnout?

  • HUGmarket Gastro – zajistí správu a distribuci obsahu pro MENUboardy, což jsou světelné tabule, na kterých můžete upravovat ceny, kalorické hodnoty, popis a další informace a zobrazovat aktuální nabídku zákazníkům.
  • HUGmarket Self service – samoobslužné kiosky pro zákazníky integrované s platebním terminálem a informačními obrazovkami zobrazujícími aktuální stav objednávky. Zákazník si u samoobslužného kiosku vybere jídlo z vaší nabídky, může si případně zvolit individuální úpravu (např. přidání dalších surovin na pizzu, hamburger bez cibule nebo nápoj bez ledu), bezkontaktně zaplatí a s pořadovým číslem počká na výdej objednávky.
  • HUGmarket Voting – hodnotící kiosky, které se zpravidla umísťují u vchodu/východu z provozovny a zákazníci mohou na displeji ohodnotit, jak byli spokojeni s nákupem ve vaší provozovně nebo s přístupem vašich zaměstnanců.
  • HUGmarket Queue – neboli vyvolávací systém je zařízení, které uděluje vašim zákazníkům pořadové číslo a efektivně tak zabraňuje tvoření dlouhých front.
  • HUGmarket Web service – spravuje distribuci obsahu pro zákaznické weby. Díky tomuto nástroji můžete spravovat samoobslužné kiosky online, např. z kanceláře nebo z domova.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 15,6″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.