Bezkontaktní menu

Šetřete čas, náklady i přírodu.

Zobrazení menu
Šetrné k přírodě
Jednoduché nastavení
Skenování mobilem
QR kódy na stůl
Moderní design

Proč používat Bezkontaktní menu

Rychlá editace

Nemusíte už obcházet jednotlivé stoly a škrtat vyprodané porce nebo přepisovat změnu přílohy. Všechny úpravy provedete na pár kliknutí přímo v pokladně nebo ve Vzdálené správě a zákazník po načtení QR kódu uvidí v dané chvíli pouze aktuálně dostupné pokrmy. Vyhnete se tak nedorozumění nebo chybám v objednávce.

Bezpečnost a hygiena

Papírového meníčka se denně dotknou desítky osob, zatímco QR kód si zákazník jen jednoduše naskenuje do vlastního mobilního telefonu a než ke stolu dorazí obsluha, zákazník už přesně ví, co si objedná, čímž se eliminuje blízký kontakt s obsluhou na minimum.

Šetrné k přírodě

Vyhlaste konec tištění papírových meníček, která poslouží jen krátkou chvíli a pak skončí na dně odpadkového koše. Nalepte jednoduše QR kód na každý stůl a ulevíte přírodě.

Úspora času a nákladů

QR kód po načtení zobrazí vaše aktuálně platné denní menu. Jednoduše, rychle a bez tisku. Ušetříte tak nejen čas strávený přípravou a tiskem menu, ale především snížíte náklady.

Moderně a hygienicky – nalepte na stoly QR kódy

Doba jde neustále dopředu, technologie se vyvíjí a důraz je kladen především na rychlost, jednoduchost a digitalizaci jednotlivých procesů. Díky jednoduchému načtení QR kódu přímo ze stolu získáte rychlejší obsluhu, bezpečné prostředí a ušetříte čas, náklady i přírodu.

Bezkontaktní menu
od Dotykačky

Šetřete čas, náklady i přírodu.

Jak funguje Bezkontaktní menu v praxi?

QR kódy si jednoduše zakoupíte přímo na našem e-shopu. Jeden balíček obsahuje 20 kusů a lze ho použít s licencí NAPLNO vždy pouze v rámci jedné provozovny. Pokud máte více provozoven, je třeba zakoupit pro každou z nich balíček zvlášť. Pro nákup více balíčků je třeba mít licenci NEOMEZENĚ. Ve Vzdálené správě v záložce QR kódy zvolíte možnost Přidat balíček. Podklady se budou čerpat z Denního menu. Zákazník si poté při každé návštěvě už jen jednoduše načte QR kód ze stolu do svého mobilního telefonu, čímž si zobrazí vaše aktuálně platné menu a pohodlně si vybere na co má chuť, dříve než k němu dorazí obsluha.

Ohlasy zákazníků​

Bezkontaktní menu je skvělou vychytávkou. Zákazníci si na něj rychle zvykli a pro nás je to obrovská úspora času a nervů hlavně během poledních meníček. Jakoukoliv úpravu totiž můžeme udělat rychle a bez vysvětlování. Ať už jde o změnu přílohy nebo smazání jídla, které zrovna došlo. Zákazník má tak aktuální nabídku přímo před očima pokaždé, když si načte QR kód na stole.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 15,6″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.